فرصتی که منتقدین دوست دارند از کی‌روش بگیرند اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,کارلوس کی‌روش
کارلوس کی‌روش قصد دارد سردار آزمون دوباره به تیم‌ملی برگردد. 

به گزارش خبرآنلاین؛ بعد از خداحافظی دو مهاجم تیم ملی کارلوس کی روش نسبت به اتمام دوران ملی رضا قوچان نژاد واکنش نشان داد اما درباره سردار صحبتی نکرد. این باعث شد همه فکر کنند کی روش برنامه ویژه ای برای مهاجم 24 ساله ایران دارد و اتفاقا همینطور هم شد. کارلوس به تازگی مصاحبه ای انجام داده و در آن گفته که خواستار بازگشت سردار به تیم ملی است و قصد دارد با او صحبت کند.

 

این در حالی است که آزمون از جام جهانی به این سمت بارها اعلام کرده و حتی جان مادرش را قسم خورده که به تیم ملی برنمی گردد! حالا صحبتی که سرمربی تیم ملی درباره آزمون انجام داده فرصتی است که منتقدین همیشه دوست داشتند از کی روش بگیرند. اینکه سرمربی تیم ملی در مقابل سردار از مواضع خودش پایین بیاید و در مقابل سیستم خودش که اصلا بر مبنای بازیکن سالاری نیست یک قدم به عقب بردارد، فضای بسیار مناسبی برای منتقدانی که قصد تاختن دارند فراهم می کند. آنهایی که از کی روش انتظار دارند در قبال سرداری که بعد از جام جهانی خیلی راحت تصمیم به نپوشیدن پیراهن تیم ملی گرفت، تصمیمی بگیرد که طی این سال ها در مقابل بازیکنان دیگر گرفت که چنین موارد مشابهی داشتند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------