آخرین اخبار کنکور و دانشگاه


اخباردانشگاه ,خبرهای دانشگاه , آزمون ارشد ا

زمان مجدد برای ثبت‌نام آزمون ارشد اعلام شد

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از در نظر گرفتن مهلت مجدد برای ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد خبر داد و گفت: داوطلبان از…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


دفترچه کنکور سراسری 91 منتشر شد 

دفترچه کنکور سراسری 91 منتشر شد

 

معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری سال ۹۱ خبر داد و گفت: در بند ۴۳ فرم تقاضانامه یک تغییر بوجود آمده که گزینش رشته های تحصیلی مراکز تربیت معلم و دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی تهران به اعلام علاقمندی اضافه شده است.

سیدجلال طباطبایی در گفتگو با مهر افزود: دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری سال ۹۱ از امروز بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است و داوطلبان می توانند نسخه PDF آن را از سایت دریافت کنند.

وی یادآور شد: کارت اعتباری ثبت نام در آزمون سراسری نیز از هم اکنون قابل خریداری است. ثبت نام در این آزمون از روز ۱۶ آذر آغاز می شود و افرادی که مایل به خریداری کارت اعتباری و دریافت دفترچه از ادارات پست هستند نیز می توانند از ۱۶ آذر به ادارات پست مراجعه کنند.

طباطبایی خاطرنشان کرد: امکان خرید کارت اعتباری ثبت نام در آزمون سراسری سال ۹۱ با کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب فراهم است و داوطلبان می توانند با خرید اینترنتی و دریافت دفترچه از هم اکنون، خود را برای ثبت نام نهایی آماده کنند.

وی با اشاره به یک تغییر در شرایط ثبت نام و اعلام علاقمندی در آزمون سراسری، گفت: در بند ۴۳ فرم تقاضانامه یک تغییر بوجود آمده است که گزینش رشته های تحصیلی مراکز تربیت معلم و دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی تهران به اعلام علاقمندی اضافه شده است.

معاون اجرایی سازمان سنجش اضافه کرد: افرادی که مایل هستند می توانند علاقمندی خود را در این مرحله اعلام کنند اما در این مرحله نیازی به پرداخت هزینه اعلام علاقمندی نیست و پس از مشخص شدن کدرشته محل مربوط از سوی وزارت آموزش و پرورش هزینه لازم و نحوه پرداخت آن اعلام خواهد شد.

به گزارش مهر، ثبت نام در آزمون سراسری سال ۹۱ از روز ۱۶ آذر آغاز می شود و تا ۲۵ آذرماه ۹۰ ادامه دارد. استقرار اطلاعات ثبت نامی و ویرایش نیز در روزهای ۳۰ بهمن تا ۳ اسفند ماه سال ۹۰ امکان پذیر است. آزمون سراسری سال ۹۱ در روزهای ۸، ۹ و ۱۰ تیرماه ۹۱ برگزار می شود.../انتخاب

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------