تازه های آرایش صورت

آیا میکروبلیدینگ ابرو درد دارد

آیا میکروبلیدینگ ابرو درد دارد؟

درد میکروبلیدینگ ابرو عوارض جانبی میکروبلیدینگ ابرو درد میکروبلیدینگ ابرو یکی از موضوعات مهم در…

انواع رنگ مو با آرایش صورتمدل آرایش مو و صورت,انواع رنگ مو با آرایش صورت,آرایش مو و صورت

 رنگ مو با آرایش صورت

 

با هر رنگ مو چه نوع آرایش صورت داشته باشیم؟

اگر دوست دارید زیبا به نظر بیایید بهتر است رنگ موی شما با آرایش صورت تان متناسب باشد. نکته ای که وجود دارد این است که شما تشخیص دهید که چه آرایشی به رنگ موی شما می آید. برای آشنایی بیشتر با آرایش مناسب با رنگ مویتان با ما همراه باشید.

انواع رنگ مو با آرایش صورت هماهنگ با آن

آرایش صورت با رنگ مو تیره

افرادی که موهای تیره دارند صورتشان خیلی راحت میتواند رنگ ببازد و به چشم نیاید، چرا که موهای تیره تضاد بیشتری با پوستشان دارد.

 

موهای تیره نور بیشتری جذب کرده و بنابراین پوستتان شانس زیاد به نظر آمدن را پیدا نمی کند. برای برطرف کردن این مشکل ، بهتر است از سایه، رنگ های منعکس کننده نور مانند هلویی، قرمز و ارغوانی برای روشن کردن صورتتان استفاده کنید .

 

چشم های آرایش شده با لب های کمرنگ و گونه صورتی بهتر است. زنانی با موی تیره و پوست روشن باید بیشتر از رنگ های شرابی و آبی استفاده کنند. رنگ های گرم تر مثل برنز، مرجانی، بنفش و قهوه ای به چشم ها بیشتر می آیند. می توانید از رژ لب قرمز تیره یا زرشکی نیز استفاده کنید.

 

مدل آرایش مو و صورت,انواع رنگ مو با آرایش صورت,آرایش مو و صورت

رنگ مو و آرایش صورت

 

آرایش صورت با رنگ مو بلوند

خانم‌هایی که موی بلوند دارند، باید آرایش صورت خود را با دقت انتخاب کنند. در غیر این صورت، صورتی بی رنگ و رو خواهند داشت. رنگ‌های ملایم و پاستیلی برای موی بلوند بهترین رنگ‌ها هستند چون رنگ تیره ضدیت ناخوشایند ایجاد میکند. از برنزر خوب برای پیشانی، گونه و چانه استفاده کنید. کم از آن استفاده کنید. قدری رنگ هلویی به شما کمک می‌کند تا رنگ پوست خود را گرم کنید.

 

شما ‌می‌توانید از سایه چشم عاج فیلی یا صورتی استفاده کنید و برای گونه‌ها هم از رنگ صورتی استفاده کنید. خط چشم‌های خاکستری، آبی و خاکی برای این نوع رنگ مو بینظیر هستند. برای پایان آرایش به دنبال رنگ قهوه‌ای یا رنگی خنثی با هاله صورتی یا هلویی بروید. اصلا از رژلبی که کاملاً قهوه‌ای است، استفاده نکنید چون صورت شما را بی‌روح می‌کند. چشمتان را آرایش غلیظ نکنید. ریمل قهوه‌ای هم مناسب است.

 

مدل آرایش مو و صورت,انواع رنگ مو با آرایش صورت,آرایش مو و صورت

هماهنگی بین موها و آرایش صورت

 

آرایش صورت با رنگ موی قرمز

رنگ موی قرمز تیره مانند آلبالویی یا فندقی باید با رنگ‌های که خنثی‌تر هستند، استفاده شوند. شما همینطور می‌توانید از رنگ‌هایی که هاله صورتی دارند هم استفاده کنید. بیشتر روی آرایش چشم‌ها کار کنید و بگذارید لب‌ها خنثی بمانند. اینکار به این معنی نیست که باید سایه چشمتان را با رنگ موهایتان هماهنگ کنید. دو یا سه رنگ سایه چشم بردارید و آنها را با یکدیگر ترکیب کنید تا رنگی مثل شامپاینی با هاله سبز یا برنز درست کنید. شما می‌توانید آرایشی متضاد با رنگ مویتان انجام دهید.

 

چنانچه رنگ قرمز موهایتان هاله روشن‌تر دارد، برای گونه‌ها از رژگونه گلبهی که بیشتر صورتی دارد، استفاده کنید. چشمانتان را زیاد آرایش نکنید چون رنگ موها و چشم‌هایتان هم براق است. از سایه چشمی که خنثی و زیبا است، استفاده کنید ولی رنگ نارنجی را کاملاً فراموش کنید. کار خود را با خط چشم قهوه‌ای یا خاکستری و ریمل قهوه‌ای تیره به پایان برسانید.

 

مدل آرایش مو و صورت,انواع رنگ مو با آرایش صورت,آرایش مو و صورت

ست کردن رنگ آرایش و رنگ مو

 

آرایش با رنگ مو قهوه‌ای

باید از رنگ‌هایی استفاده کنید که با رنگ پوست یا چشم شما هماهنگی دارند! با استفاده از برنزر و کمی تن هلویی و صورتی روی پوستتان، کمی صورت خود را درخشان کنید. برنزر به صورت شما درخشش زیبایی می‌دهد و رژگونه هلویی به براق شدن پوست شما کمک می‌کند. برای پایان آرایش صورت خود به دنبال رنگ‌های نودی معمولی و رنگ‌های خنثی نروید. در عوض برای لب‌های خود از رژلبی که کمی قرمز-نارنجی است، استفاه کنید و رنگ‌های خنثی را برای سایه چشم نگهدارید. از خط چشم قهوه‌ای و پس از آن از ریمل مشکی استفاده کنید تا عالی به چشم بیایید!

 

مدل آرایش مو و صورت,انواع رنگ مو با آرایش صورت,آرایش مو و صورت

انواع رنگ مو و آرایش صورت هماهنگ با آن

 

آرایش صورت با موی عسلی

برای داشتن چهره طبیعی از رنگ های روشن و رگه های طلایی می تواند صورتتان را کامل کند. از رژ گونه هلویی استفاده کنید. با خط چشم قهوه ای یا بنفش چشم ها را بازتر کنید و اگر خط چشم بنفش دارید، این مورد هم انتخاب خوبی خواهد بود.

 

پلک بالایی را خط چشم کشیده و با دو لایه ریمل چهره تان را تکمیل کنید. از رژلب صورتی کمرنگ و برق لب استفاده کنید. حتی برای آرایش شب می توانید از رنگ های تیره استفاده کنید. پوست برنزه با موی روشن نیز می تواند انتخاب خوبی باشد.

 

مدل آرایش مو و صورت,انواع رنگ مو با آرایش صورت,آرایش مو و صورت

انواع رنگ مو با آرایش صورت

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 زیبایی خود را دوچندان کنید

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------