جنسیس G80 اسپرت 2022؛ سدان لوکس با پیشرانه توربودوقلو (+عکس)جی80 را می توان رقیب جدی محصولات سری5 ب ام و دانست که البته ظاهری تهاجمی تر را همراه خود دارد. طراحی عضلانی در نمای جانبی به همراه رینگ های آلومینیومی 20 اینچی منظره زیبایی را شکل داده است. 

به  گزارش عصر ایران؛ G80 با سقف الکتریکی و سیستم کاهنده نویز هوشمند یکی از جدیدترین محصولات جنسیس است که پیش تر نیز به معرفی جزئیات آن پرداختیم. اکنون اخبار جدیدتری در رابطه با مدل 2022 تریم اسپرت همین سدان جذاب منتشر شده که در ادامه نگاهی بدان خواهیم داشت.

 

نمونه حاضر در تصاویر مرتبط با کد رنگ قرمز کاوندیش خودرویی زیبا است که به خوبی در تمامی قسمت ها توسعه یافته تا یک سدان لوکس و البته اسپرت پیش روی مخاطب قرار بگیرد.

 

جی80 را می توان رقیب جدی محصولات سری5 ب ام و دانست که البته ظاهری تهاجمی تر را همراه خود دارد. طراحی عضلانی در نمای جانبی به همراه رینگ های آلومینیومی 20 اینچی منظره زیبایی را شکل داده است.

 

در نمای عقب نیز باله یکپارچه با درب صندوق، چراغ های اصلی توسعه یافته و همچنین خروجی های اگزوز کرومی مجموعه بی نقصی را به نمایش گذاشته اند.

 

در فضای داخل کابین، چرم قرمز کد Sevilla Red در هماهنگی با رنگ خودرو، بیشتر قسمت ها را پوشانده که بافت نرم و بسیار باکیفیتی دارد. جزئیات کرومی در کنسول جلو و میانی و همچنین قسمت داخلی درب ها مکملی بر فرمول لوکس جنسیس است. نمایشگر ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی در عرض توسعه یافته و بخش بالایی کنسول جلو عمود شده است.

 

در رابطه با پیشرانه هنوز مشخص نیست که آیا جنسیس برنامه ویژه ای را در نظر دارد تا اسب بخار بیشتری را وارد کار کند؟

 

اگر پاسخ منفی باشد؛ آنگاه باید به تپنده 3.5 لیتری 6 سیلندر توربودوقلو اشاره کنیم که 375 اسب بخار خروجی و 530 نیوتن متر گشتاور دارد. نشان 4WD نیز روی بدنه خودرو مشاهده می شود که به مفهوم انتقال قدرت به چهارچرخ است.

 

تصاویر منتشره از این خودرو فعلا محدود هستند.

 

جنسیس G80 اسپرت 2022 ,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی

 

جنسیس G80 اسپرت 2022 ,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی

 

جنسیس G80 اسپرت 2022 ,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی

 

جنسیس G80 اسپرت 2022 ,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی
 
مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------