تبلیغات ، چاپ ,جذب فالورX

قلم هوشمند با قابلیت پاسخگویی به تماس تلفنی و تایپ روی همه سطوحقلم هوشمند Phree, قابلیت های قلم هوشمند Phree,قلم هوشمند

طول پیش‌ساخت این قلم 142 میلی‌متر، عرض آن 18 میلی‌متر است

 

قلم هوشمند با قابلیت پاسخگویی به تماس تلفنی و تایپ روی همه سطوح
یک قلم هوشمند جدید به کاربران اجازه می‌دهد بر روی هر سطحی یادداشت‌های خود را بنویسند و سپس این متن بطور خودکار بر روی نمایشگر تلفن همراه ظاهر شود.
این قلم هوشمند موسوم به Phree همچنین به عنوان یک هدست بلوتوث عمل کرده و اطلاعات تلفن همراه را روی یک نمایشگر داخلی نشان می‌دهد. قلم Phree توسط شرکت فناوری‌های OTM ساخته شده است. این قلم هوشمند از فناوری سنجش ترجمه نوری به همراه یک حسگر تداخل‌سنج لیزر سه‌بعدی برای پیگیری حرکت استفاده می‌کند.

 

قیمت قلم هوشمند Phree, قابلیت های قلم هوشمند Phree,قلم هوشمند

قلم Phree در رنگ‌های مشکی، خاکستری، نقره‌ای و طلایی ارائه شده است

 

این فناوری بویژه از لیزرهای رهگیری حرکت برای پیگری حرکات قلم و شکل حروف استفاده می‌کند. این حروف بر روی همه سطوح از جمله میز، صندلی، دست و حتی دیوار قابل رهگیری است. این حروف توسط بلوتوث بر روی نمایشگر و روی طیفی از برنامه‌های سازگار مانند OneNote، Office یا وایبر تایپ می‌شود.


قلم Phree با یادگیری شیوه نوشتار فرد و حالت گرفتن آن توسط کاربر، می‌تواند به عنوان یک ابزار بیومتری استفاده شود. علاوه بر آن، Phree می‌تواند نقش‌ها، حاشیه‌نویسی‌ها و سایر نمادها را شناسایی کند تا کاربران بتوانند شکلک‌های طراحی دستی را ارسال کنند. همچنین نمایشگر کوچک روی این قلم اطلاعات و پیامکهایی را نمایش می‌دهد که بطور مستقیم از روی نمایشگر قابل پاسخگویی است.

 

قلم هوشمند Phree, قابلیت های قلم هوشمند Phree,کاربردهای قلم هوشمند

قلم هوشمند با قابلیت پاسخگویی به تماس تلفنی و تایپ روی همه سطوح

 
قلم هوشمند Phree از یک بلندگوی داخلی برخوردار بوده، از این رو می‌توان از آن به عنوان یک هدست بلوتوث برای پاسخگویی به تماس‌های تلفنی استفاده کرد. طول پیش‌ساخت این قلم 142 میلی‌متر، عرض آن 18 میلی‌متر و ضخامت آن 8.5 میلی‌متر است. قلم Phree با وزن 30 گرم در رنگ‌های مشکی، خاکستری، نقره‌ای و طلایی ارائه شده است.
منبع : isna.ir

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------