کت جادویی/با تکان دادن آستین خود پرداخت وجه انجام دهید!کت جادویی,تکنولوژی های نوین,فناوری نوین

 

کت جادویی!؛ به کمک این فناوری با تکان دادن آستین خود پرداخت وجه انجام دهید!
به جرات می‌توان گفت که هرچه فناوری پیشرفت بیشتری کند، انسان‌ها از قید و بند استفاده از دستگاه‌ها و ابزارهای مختلف آزادتر خواهند شد. برای مثال امروزه با یک گوشی‌ هوشمند معمولی به راحتی می‌توانید ایمیل‌ها را بررسی کرده، سندهای آفیس را اجرا و مطالعه کنید و یا از محیط اطراف عکس‌های با کیفیتی بگیرید.


حالا از قرار معلوم یک‌‌بار دیگر تکنولوژی به کمک انسان‌ها آمده تا این بار فرآیند پرداخت پول را آسان‌تر کند. این کار با تعبیه نمودن یک چیپست در داخل آستین کت انجام می‌شود و فرد می‌تواند با تکان دادن آستین عمل پرداخت پول را از طریق کارت‌ اعتباری ویزا انجام دهد.


جالب اینکه، کت جادویی ما از لحاظ زیبایی با سایر کت‌ها هیچ تفاوتی ندارد و نمونه فعلی این کت جادویی از بهترین پشم گوسفند نژاد مرینوس استرالیایی دوخته شده است. در حال حاضر این شیوه پرداخت توسط موسسه مالی هریتیج (Heritage) استرالیا پشتیبانی می‌شود.


پس از اینکه فرد آستین کت خود را برای پرداخت وجه تکان داد، تراکنش‌های انجام شده، به راحتی از طریق موبایل قابل دسترسی خواهند بود. ۱۱ نمونه اولیه از این کت جادویی تا کنون به مشتریان فروخته شده و تعدادی دیگر نیز در یک حراجی آن‌لاین از طریق Ebay به فروش خواهد رسید. عواید حاصله از این فروش نیز قرار است به بنگا‌ه‌های خیریه هدیه گردد.

منبع : farnet.ir

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------