تبلیغات ، چاپ ,جذب فالورX

بهترین میز کار دنیا + تصاویرراحت ترین میز کار دنیا , هوشمندترین میز کار

راحت ترین میز کار دنیا

 

میز کار به‌عنوان یکی از مهم‌ترین ابزارهای پرکاربرد روزانه می‌تواند در سلامت و بهره‌وری شما تأثیر به سزایی داشته باشد؛ از همین رو انتخاب میز کار مناسب حتی باوجود هزینه بالا احتمالاً به‌صرفه خواهد بود زیرا میتوانید از بروز کمردرد ، گردن درد و فشار های زیاد به مهره های کمر جلوگیری کند.

 

یک شرکت فعال در عرصه فناوری میز کاری را تولید کرده است که از هر نظر باحالتی که شما می‌خواهید هماهنگ می‌شود. و میز و صندلی آن تنظیم می‌شود.

صندلی این محصول شباهت بسیار زیادی به صندلی‌هایی که در دندانپزشکی‌ها روی آن نشسته‌اید دارد. و میز آن نیز امکان تنظیم در هر ارتفاع و نقطه‌ای که بخواهید را دارد.

 

راحت ترین میز کار دنیا , هوشمندترین میز کار

هوشمند ترین و بهترین میزکار

 

شرکت سازنده 5 سال روی این  محصول کارکرده و 5 نسخه آزمایشی (پورتو تایپ) را نیز به کمک همکاری مشترک طراحان، مهندسان مکانیک و الکترونیک تولید کرده بود تا درنهایت به این نتیجه فوق‌العاده رسیده است.

 

این میز در سه حالت نشسته و ایستاده و خوابیده قابل‌استفاده است و میز کاملاً قابل تنظیم آن نیز قابلیت نصب چند نمایشگر کوچک یا نمایشگرهای بزرگ بالاتر از 21 اینچ را نیز دارد. همچنین می‌توانید لپ‌تاپ خود را هم درجایی مخصوص در کنار نمایشگر میز قرار دهید و یا اینکه از میز زیر صندلی آن را به نمایشگرها متصل کنید.

 

وزن این محصول حدود 95 کیلوگرم است و به‌وسیله چرخ‌های زیر آن قابل‌انتقال آسان است.

نکته جالب آنکه هماهنگی میز و صندلی برای زمانی که حالت صندلی را تغییر می‌دهید حفظ می‌شود و با همان نسبت جابه‌جا می‌شوند. و کنترل این  محصول نیز روی میز آن قرار گرفته است.

 

راحت ترین میز کار دنیا , هوشمندترین میز کار

این میز در سه حالت نشسته و ایستاده و خوابیده قابل‌استفاده است

 

منبع:yjc.ir

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------