قلم هوشمند Equil با قابلیت ضبط و بازنشر متون بر روی گوشی‌های هوشمندقلم هوشمند Equil با قابلیت ضبط و بازنشر متون بر روی گوشی‌های هوشمند
یادداشت‌هایی که در یک جلسه بر روی وایت‌بورد نوشته می‌شوند یقینا حائز اهمیت هستند اما به محض اینکه تابلو را پاک کنید همه‌ چیز از دست می‌رود. مارکر‌ هوشمند Equil این اطمینان را به شما می‌دهد که این اتفاق نخواهد افتاد.

 

قلم هوشمند,قلم هوشمند Equil,گوشی‌های هوشمند

 

این قلم‌هوشمند یادداشت‌های روی تابلو را ذخیره کرده و آنها را به کامپیوتر یا موبایل منتقل می‌کند. عملکرد این قلم مانند وایت‌بورد Smart kapp است که از طریق بلوتوث با نزدیک‌ترین گوشی‌موبایل جفت شده و محتوای نوشته شده بر صفحه‌ی خود را به اینترنت منتقل می‌کرد.

 

 Equil سنسوری دارد که به یک نوار مغناطیسی متصل است و می‌توان آن‌ را به یک سمت سطح نوشتار (مانند شیشه و تخته‌های سنتی) متصل کرد. این سنسور ابعاد ۴ در ۵/۱ متر را پوشش می‌دهد. با این قلم می‌توان به شکل معمول بر روی وایت‌بورد نوشت و با استفاده از ترفندهای الکترونیکی تعبیه شده در آن از رنگ‌های گوناگونی برای‌ نوشتن استفاده کرد. جوهر آن نیز مثل مارکرهای معمولی از سطح پاک می‌شود.

 

قلم هوشمند,قلم هوشمند Equil,گوشی‌های هوشمند

 

این قلم‌هوشمند با سنسوری که دارد به صورت خودکار و از طریق بلوتوث یادداشت‌ها و داده‌ها را به اندروید، iOS، Mac OS یا دستگاه‌هایی که ویندوز را پشتیبانی می‌کنند منتقل می‌کند. ناگفته نماند که قلم Equil می‌تواند تا چهار گیگ اطلاعات را بر روی حافظه داخلی‌‌اش ذخیره کند و بعدا آنرا از طریق یو‌اس‌بی (USB) یا بلوتوث به دستگاهی دیگر منتقل کند.

 

قلم هوشمند,قلم هوشمند Equil,گوشی‌های هوشمند

 

با استفاده از اپلیکیشن Equil Note بر روی iOS و اندروید می‌شود یادداشت‌ها را ذخیره‌، بازنویسی و یا به سرویس‌هایی مثل iCloud، Dropbox و Evernote منتقل کرد. گزارش شده که سنسور و قلم طول عمری بالغ بر ۸ ساعت نوشتار مداوم دارند و یک پوشش شارژی برای قلم فراهم شده که می‌توان آن را به درگاه یو‌اس‌بی متصل کرد تا مجددا شارژ شود. مدت زمان لازم برای شارژ قلم دو ساعت گزارش شده است.
منبع : farnet.ir

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023