یک مقام اروپایی با سازنده چت‌جی‌پی‌تی در مورد قانونگذاری هوش مصنوعی بحث خواهد کرد چت‌جی‌پی‌تی,اخبار اختراعات ,خبرهای اختراعات
رئیس بخش صنعت اتحادیه اروپا ماه آینده با سازنده چت‌جی‌پی‌تی در مورد قوانین هوش مصنوعی بحث خواهد کرد، این دو پیش از این در این مورد دچار بحث لفظی شده بودند.

 به گزارش فارس به نقل از رویترز، مقامات اتحادیه اروپا اعلام کردند تیری برتون، رئیس بخش صنعت این اتحادیه، ماه آینده در سانفرانسیسکو با سم آلتمن، مدیر عامل اپن‌ای‌آی دیدار خواهد کرد تا درباره نحوه اجرای قوانین پیشرو جهانی در زمینه هوش مصنوعی صحبت کنند.

 

مقامات اتحادیه اروپا که خواستند نامشان فاش نشود، گفتند که برتون همچنین با آلتمن در مورد پیمان هوش مصنوعی با هدف پیوستن اپن‌ای‌آی به گروهی از شرکت‌های اروپایی و غیر اروپایی برای اعمال قوانین هوش مصنوعی (قبل از اجرای آنها در سال 2026) بحث خواهد کرد.

 

آلتمن هفته گذشته پس از تهدید برتون به خروج از اروپا در صورت عدم رعایت قوانین آتی هوش مصنوعی با او دچار تنش شد. وی در پاسخ به برتون گفت که نمی توان با آنها معامله کرد.

 

یکی از مقامات اتحادیه اروپا گفت: برتون جنبه های عملی اجرای قانون هوش مصنوعی را مورد بحث قرار خواهد داد. این یک جلسه کاری با بحث عمیق در مورد مجموعه داده ها خواهد بود.

 

برتون هفته گذشته، پس از ملاقات با مدیر عامل آلفابت، ساندار پیچای، گفت که این شرکت فناوری ایالات متحده و کمیسیون اروپا در مورد یک پیمان داوطلبانه هوش مصنوعی برای کمک به شرکت ها جهت پیش بینی اجرای قانون هوش مصنوعی بحث خواهند کرد.

 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------