شلوارهای هوشمند یوگا ساخته شد!یوگا, شلوارهای هوشمند یوگا, ورزش یوگا

شلوارهای هوشمند یوگا در سیدنی استرالیا تولید شده‌اند

 

ساخت شلوارهای هوشمند یوگا
شلوارهای هوشمند یوگا به ورزشکاران کمک می‌کند تا حرکات ورزش یوگا را به درستی انجام دهند. این شلوارهای هوشمند یوگا، Nadi نام دارند.
شلوارهای هوشمند یوگا (Nadi) در صورت انجام حرکات یوگا به صورت اشتباه ویبره می‌روند. شلوارهای هوشمند یوگا در سیدنی استرالیا تولید شده‌اند و در نمایشگاه CES 2016 از آن‌ها رونمایی شده است.

 

طراح شلوارهای هوشمند یوگا (شلوارهای Nadi )می‌گوید: هنوز مشخص نیست که این شلوارهای هوشمند چگونه به فروش برسند. شلوارهای Nadi به ورزشکاران کمک می‌کند تا با آگاهی بیشتری ورزش کنند. ما نیاز داشتیم تا شلوارهایی هوشمند یوگا که در عین حال راحت و نرم هستند تهیه کنیم. در این شلوارهای Nadi سنسورهای الکتریکی وجود دارد که کمک می‌کند تا حرکات ورزشکاران یوگا مورد بررسی قرار گیرد و آن‌ها بتوانند حرکت صحیح را انجام دهند.

 

ویژگی شلوارهای هوشمند یوگا این است که می توانند خاموش و روشن شوند و می‌توان در صورت نیاز به عنوان یک شلوار عادی نیز از آن‌ها استفاده کرد. شلوارهای Nadi قابل شارژ هستند و می‌توان آن‌ها را تا 25 بار شست. مربیان یوگا زیاد به تولید این شلوارها و کارآمد بودن آن‌ها خوشبین نیستند.

 

یک مربی یوگا در این باره می‌گوید: این شلوارها برای تمامی حرکات یوگا قابل استفاده نیستند. به عنوان یک مربی باید صادق باشم. بهتر است که اول شلوارها را امتحان کنیم و سپس درباره مفید بودن آن‌ها نظر دهیم.

منبع: isna.ir

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------