نحوه دسترسی به ترازسنج گوگل در اندرویدبرنامه ترازسنج گوگل, کاربران آیفون

 

Google Now در سیستم اندروید شامل انواع جستجوهای متنی جذاب است و به نظر می‌رسد که افزایش این قابلیت‌ها متوقف نخواهد شد. برنامه‌های مختلفی وجود دارند که به وسیله آن‌ها می‌توانید گوشی خود را به جعبه‌ابزار مجازی تبدیل نمایید، اما گوگل برخی از این ابزاری‌های قدیمی را به همراه ویژگی‌های جدید ارایه شده خود ایجاد کرده است که یکی از آن‌ها ترازسنج است.

 

کافی است جستجوی ساده‌ای را برای عبارت "bubble level” در برنامه گوگل روی گوشی انجام داده تا با این کار برنامه ترازسنج کوچکی را در اختیار داشته‌ باشید و از آن در هرجایی استفاده نمایید. کاربران آیفون این برنامه را به طور پیش‌فرض روی گوشی‌های خود دارند (که در برنامه قطب‌نما پنهان شده‌ است)، اما برای اندروید پیش از این لازم بود تا برنامه جداگانه‌ای را دریافت نمایید. البته بسیاری از این برنامه‌ها برای نصب، اجازه دسترسی‌های بسیاری را طلب می‌کنند که ذهنیت بدی را ایجاد می‌نماید.

 

بدیهی است که این برنامه نمی‌تواند جایگزین یک ترازسنج واقعی باشد، به این دلیل که سنسورهای داخلی گوشی نمی‌توانند اشیای واقعی را تشخیص دهند. با این وجود، اگر شرایط ویژه‌ای وجود دارد و می‌خواهید که سطحی را برای تراز بودن بسنجید، این ابزار گزینه ایده‌آلی است.

 

اگر موارد فوق شما را برای استفاده از آن قانع نکرده‌ است، سرگرم‌شدن با آن برای چند دقیقه می‌تواند جالب باشد. پس آن را امتحان کرده و بررسی کنید که چه سطوحی در اطراف شما تراز هستند، یا آن را روی دست خود قرار داده و سعی کنید که تعادل آن دقیقا روی صفر درجه قرار بگیرد.
منبع:itresan.com

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

    سایر مطالب کامپیوتر و اینترنت

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------