مدیریت و زمانبندی سفر با Google Tripsاپلیکیشن گوگل تریپز, دانلود Google Trips

گوگل تریپز برنامه‌ی برای برنامه‌ریزی سفر طراحی شده است

 

معمولا افراد برای کاهش استرس سفر به تعطیلات می‌روند، نه برای ایجاد استرس. اما واقعیت این است که این روال همیشه برقرار نیست. برای نمونه شاید برنامه‌ریزی برای سپری کردن تعطیلات خود به تنهایی بتواند به مقدار زیادی استرس‌زا باشد. در حال حاضر، گوگل تصمیم دارد تا زمینه‌ای را برای حذف تمام نگرانی‌های کاربران پیرامون تعطیلات یا حداقل از میان بردن برخی از آنها فراهم کند.

 

گوگل تریپز یک برنامه‌ی جدید تلفن همراه است که به طور اختصاصی برای برنامه‌ریزی سفر طراحی شده است. شما در این برنامه، محلی که قصد سفر به آن دارید را مشخص می‌کنید و این برنامه در ادامه همه‌ی موارد لازم برای یک سفر مناسب را شامل مواردی همچون رزرو هتل و شام یا ترتیب دادن برنامه‌ی گشت و گذار برای شما انجام می‌دهد. گوگل تریپز بر اساس سلیقه، نیازها و زمان، برنامه‌ی سفر را برای بیش از ۲۰۰ شهر در سراسر جهان فراهم می‌کند و در این روند به طور خودکار می‌تواند محبوب‌ترین جاذبه‌های آن شهر و تجارب محلی را در قالب یک تور منظم ارایه دهد که این کار با استفاده از داده‌های‌ بازدید مسافران دیگر انجام می‌شود.

 

هنگامی که شما یک سفر را رزرو کنید، این برنامه تمامی رزروهای اعمال شده را در یک محیط واحد جمع خواهد کرد. زمانی هم که شما سفر خود را آغاز کنید، با فشار دادن دکمه‌ی گزینه‌ی مجیک وند (magic wand)، برنامه به شما یک برنامه‌ی راهنمای سفر کاملا بروز شده با جاذبه‌های توریستی اطراف شما ارایه خواهد داد.

 

اپلیکیشن گوگل تریپز,اپلیکیشن جهانگردی گوگل تریپس

 

اپلیکیشن جدید گوگل قابلیت های متنوعی دارد که در ادامه، آن ها را به صورت اجمالی معرف می کنیم:

سازماندهی خودکار مسافرت

با این قابلیت می توانید بهترین نقشه سفر، فعالیت های مختلف، پیشنهاد بهترین غذا ها و نوشیدنی ها را دریافت کنید.

 

رزرو های دسته جمعی

بدون این که نیاز داشته باشید به دنبال مکان اقامت، اتومبیل اجاره ای، وسیله نقلیه مناسب و رستوران بگردید می توانید بهترین انتخاب های ممکن را ببینید.

 

برنامه ریزی روزانه

صدها مکان توریستی در سراسر جهان در دیتابیس این سرویس گنجانده شده است که می توانید با توجه به علاقه و فرصت خویش برای بازدید از هر یک برنامه ریزی کنید.

 

جاذبه های توریستی نزدیک

این امکان وجود دارد که در هر لحظه مکان های توریستی اطراف را یافته و همچنین از بررسی ها و رتبه دهی دیگر کاربران و مسافران مطلع شوید.

 

فعالیت های پیشنهادی

بهترین پیشنهادها و تذکر ها را براساس علاقه مندی های خود در طول سفر دریافت می کنید.

 

دسترسی آفلاین

بدون نیاز به اتصال اینترنتی دائمی می توانید به اطلاعات مورد نیاز دسترسی داشته باشید.

 

گردآوری:بخش کامپیوتر و اینترنت بیتوته

منبع:zoomit.ir  

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------