ثبت اطلاعات ضروری در نوقااندروید ۷.۰ نوقا , اندروید نوقا

 ترفندی برای تماس با برخی مخاطبان بدون نیاز به باز کردن قفل گوشی

 

تقریبا تمام نسخه‌های سیستم‌عامل اندروید به قابلیت ثبت اطلاعات مالک دستگاه مجهز هستند که در شرایط اضطراری می‌توان با استفاده از این اطلاعات فرد را شناسایی کرد یا با شماره‌های مشخص شده برای تماس اضطراری تماس گرفت و در شرایط بحرانی و خاص (همچون تصادف، انواع بیماری‌ها اعم از ایست قلبی و ...) به کمک این اطلاعات به فرد آسیب‌دیده کمک کرد.

این اطلاعات در نهایت نام فرد و یک یا چند مخاطب را دربرداشته و متاسفانه برخی کاربران نیز هیچ‌گاه اطلاعات خود را در این بخش ثبت نمی‌کنند.

 

اگر شما نیز جزو این دسته از کاربران هستید و سیستم‌عامل دستگاهتان به نسخه 7 اندروید یعنی اندروید نوقا مجهز شده پیشنهاد می‌کنیم همین حالا دست به کار شوید و از امکانات موجود در نوقا برای ارائه اطلاعات کامل پزشکی خود برای استفاده در شرایط اضطراری کمک بگیرید.

 

به کمک این قابلیت می‌توانید گروه خونی، حساسیت به دارو، بیماری قبلی و دیگر اطلاعات خود را به نحوی در دستگاه به ثبت برسانید که در شرایط اضطراری بدون نیاز به باز کردن قفل دستگاه برای دیگران قابل مشاهده باشد تا اگر اتفاق ناخوشایندی برای شما رخ داد بتوانند با داشتن اطلاعات کافی به شما کمک کنند.

 

از فهرست برنامه‌ها روی Settings فشار دهید.

صفحه تنظیمات را به پایین اسکرول کرده و روی Users فشار دهید.

روی گزینه Emergency Information فشار دهید.

اکنون صفحه ثبت اطلاعات ضروری در دو بخش Info و Contacts برای شما نمایش داده می‌شود. در بخش Info می‌توانید اطلاعاتی همچون نام و نام خانوادگی، آدرس، گروه خونی، حساسیت به داروها، سابقه بیماری و دیگر اطلاعات پزشکی یا مواردی را که فکر می‌کنید در شرایط اضطراری دانستن آنها می‌تواند برای کمک‌رسانی به شما مفید باشد، وارد کنید.

 

در ادامه در بخش Contacts نیز می‌توانید افرادی را که در این شرایط باید با آنها تماس گرفت، مشخص کنید تا بدون نیاز به باز کردن قفل دستگاه بتوان با آنها ارتباط برقرار کرد.

 

با ثبت این اطلاعات، هرگاه اتفاق ناخوشایندی رخ دهد و افرادی به دستگاه هوشمند شما دسترسی داشته باشند، می‌توانند با انتخاب گزینه Emergency Information از صفحه قفل دستگاه به این اطلاعات دسترسی یابند.

 

ترفند در ترفند: اگر به‌دنبال ترفندی برای تماس با برخی مخاطبان بدون نیاز به باز کردن قفل گوشی هستید نیز می‌توانید از این روش کمک بگیرید. به‌عبارت دقیق‌تر با مشخص کردن مخاطب دلخواه در بخش Emergency information می‌توانید بدون نیاز به باز کردن قفل دستگاه با مخاطب موردنظر تماس بگیرید.

منبع:jamejamonline.ir

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------