نحوه ی حذف آب و هوا و اخبار از Taskbar ویندوز 10حذف آب و هوا و اخبار از Taskbar ویندوز 10, نحوه ی حذف آب و هوا و اخبار از Taskbar ویندوز 10, حذف آب و هوا و اخبار از ویندوز 10

نحوه ی حذف آب و هوا و اخبار از Taskbar ویندوز 10

 

چگونه ویجت آب و هوا و اخبار را از نوار وظیفه ویندوز 10 حذف کنیم؟

در ویندوز 10، ویژگی ویجت آب و هوا و اخبار به طور پیش فرض فعال است و هر بار که نشانگر ماوس خود را روی این ویجت می برید، کادری پر از اخبار و امتیازات ورزشی از مایکروسافت نیوز ظاهر می شود.

مایکروسافت اخیراً ویجت آب و هوا و اخبار را در Taskbar اضافه کرده است تا به کاربران راهی سریع برای دسترسی به آخرین اخبار در سراسر جهان ارائه دهد. مایکروسافت می گوید این ویژگی «دسترسی آسان به اطلاعاتی که برای شما مهم است، بدون حواس پرتی از جابه جایی بین برنامه ها، وب سایت ها و سایر دستگاه ها فراهم می کند».

 

در حالی که این ویژگی راه خوبی برای نگاهی سریع به آنچه در سرتاسر جهان می گذرد ارائه می کند، اما برای برخی افراد آزاردهنده است زیرا هر بار که نشانگر ماوس خود را روی این ویجت حرکت می دهید، کادری پر از اخبار ظاهر می شود. امتیازات ورزشی و سایر اطلاعات از Microsoft News، همچنین اطلاعاتی از آب و هوا و دمای منطقه ای که در آن هستید را نشان می دهد. این ویژگی به طور پیش فرض فعال است و می توانید آن را غیرفعال کنید.

 

مایکروسافت حتی به شما امکان می دهد مکان خود را ویرایش کنید تا به روزرسانی هایی در مورد شرایط آب و هوایی دریافت کنید و همچنین می توانید فید اخبار خود را شخصی کنید. همچنین گزینه هایی برای بررسی اطلاعات مربوط به ترافیک، امور مالی و موارد دیگر وجود دارد. با این حال، اگر شما فردی هستید که اصلاً نمی خواهید به این ویجت نگاه کنید، می توانید مراحل زیر را برای حذف آن انجام بدهید.

 

چگونه ویجت آب و هوا و اخبار را از نوار وظیفه حذف کنیم ؟

مرحله 1: ابتدا روی فضای خالی نوار وظیفه کلیک راست کرده و گزینه ی News and interests را انتخاب کنید.

 

مرحله 2: هنگامی که آن را باز کردید، فقط روی گزینه "Turn off" کلیک کنید تا ویجت آب و هوا و اخبار از نوار وظیفه حذف شود.

 

نحوه ی حذف آب و هوا و اخبار از Taskbar ویندوز 10, حذف آب و هوا و اخبار از ویندوز 10, نحوه ی حذف ویجت آب و هوا و اخبار از Taskbar

مراحل حذف آب و هوا و اخبار از Taskbar ویندوز 10

 

توجه: روند روشن کردن ویجت اخبار و آب و هوا و علایق (News and interests) مشابه است. می توانید روی نوار وظیفه کلیک راست کنید. و گرینه و نماد «News and interests» را انتخاب کنید. و گزینه ی show icon and text را انتخاب کنید.

 

کسانی که نمی خواهند ویجت را به طور کامل حذف کنند، می توانند روی نوار وظیفه کلیک راست کرده و گرینه و نماد «News and interests» را انتخاب کنند سپس گزینه ی "Show icon only" را انتخاب کنند. با این کار یک ویجت کوچکتر نمایش داده می شود که فضای کمتری را در نوار وظیفه شما می گیرد.

 

اگر بخواهیم ویجت آب و هوا و اخبار را کوچک کنیم, اگر بخواهیم ویجت آب و هوا و اخبار را حذف کنیم, روشن کردن ویجت اخبار و آب و هوا

نحوه ی کوچک کردن ویجت آب و هوا و اخبار از Taskbar ویندوز 10

 

گردآوری: بخش کامپیوتر بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

  سایر مطالب کامپیوتر و اینترنت

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X خدمات و محصولات دیجیتال ,خدمات سیم کارت و تلفن همراه

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023