چگونه یک اکانت فیک اینستاگرام را ثبت کنیم؟ساخت اکانت جعلی اینستاگرام, ساخت اکانت فیک, ساخت اکانت فیک اینستا

ساخت اکانت فیک اینستا

 

آموزش ساخت اکانت فیک اینستاگرام 

اگر شما هم مانند بسیاری از کاربران فعال اینستاگرام دوست دارید یک اکانت فیک اینستاگرام داشته باشید تا با دنبال کردن افرادی که می خواهید بدون شناسایی ان ها را زیر نظر داشته باشید، ما در این آموزش قدم به قدم به شما آموزش خواهیم داد یک اکانت فیک اینستاگرام بسازید و از آن استفاده کنید. بنابراین همراه ما باشید.

چگونه یک اکانت جعلی اینستاگرام بسازیم که شناسایی نشویم؟

این سوال اغلب کاربران اینستاگرام است. کمی جلوتر به شما خواهیم گفت چه فاکتورهایی را در ساخت اکانت جعلی اینستاگرام خود رعایت کنید و چگونه با فالور های کمی که دارید طبیعی جلوه کنید.

 

ایمیل فیک برای اینستاگرام, اکانت فیک چیست, نحوه ساخت اکانت اینستاگرام بدون ایمیل

آموزش ساخت اکانت فیک اینستاگرام

 

1. با ایمیل و شماره تلفن جعلی ثبت نام کنید

اولین قدمی که باید برای ساخت اکانت فیک اینستاگرام انجام دهید این است که از ادرس ، تلفن و ایمیل تقلبی استفاده کنید. بسیاری از افرادی که اکانت فیک میسازند به این نکته توجه نمی کنند و این می تواند برای ان ها مشکلی در ادامه ایجاد کند. 

 

خوشبختانه اینستاگرام همانند فیس بوک اطلاعات تماس کاربران را نمایش نخواهد داد و از این بابت شما اطمینان خاطر را خواهید داشت که لو نروید. اما اجازه دهید یک ترفند کثیف درباره به دست اوردن اطلاعات در اینستاگرام برای شما فاش کنم.

 

هنگامی که برای ورود به حساب کاربری از شما یوزرنیم و پسورد درخواست می شود ، اگر گزینه فراموشی پسورد را بزنید به صفحه ای منتقل میشوید که قسمتی از اطلاعات تماس شخص نمایش داده خواهد شد. اگر شخص تلفن همراه خود را وارد کرده باشد ، در این قسمت 5 رقم آن نمایش داده خواهد شد. شما از این ترفند می توانید اشخاصی که اکانت فیک ایجاد کرده اند و به ان ها مشکوک هستید استفاده کنید.

بنابراین در اولین قدم از اطلاعات جعلی استفاده کنید.

 

اکانت فیک اینستاگرام, ساخت اکانت فیک اینستاگرام, آموزش ساخت اکانت فیک اینستاگرام

فیشینگ یکی از کاربرد های اکانت فیک در اینستاگرام است

 

چگونه ادرس ایمیل و شماره تماس جعلی داشته باشیم؟

اگر نگران به دست اوردن ایمیل فیک هستید کافیست در گوگل به انگلیسی سرویس های ارائه دهنده ایمیل فیک را جست و جو کنید تا وبسایت هایی را مشاهده کنید که به شما اکانت ایمیل فیک به صورت رایگان و یا پولی ارائه می دهند.

 

شماره های مجازی نیز از جمله مواردی جعلی است که می توانید برای اینستاگرام استفاده کنید. از طرفی می توانید اکانت هایی فروشی اینستاگرام را نیز خریداری کنید که گاها با قیمت های ارزان تر نیز می توانید پیدا کنید.

 

ایمیل فیک برای اینستاگرام, اکانت فیک چیست, نحوه ساخت اکانت اینستاگرام بدون ایمیل

ساخت اکانت جعلی اینستا

 

2. تصمیم بگیرید از اکانت جعلی خود چه استفاده ای قرار است بکنید

متاسفانه یکی از کاربرد های اکانت های جعلی در اینستاگرام که عمدتا در کشور های خارجی اتفاق می افتد فیشینگ می باشد. در این حالت شخص جعلی سعی دارد اطلاعات بانکی شخص قربانی را بر هر نحوی با ترفند های مهندسی اجتماعی پیدا کرده و اقدام به خالی کردن حساب قربانی کند.

 

با این حال عمده فعالیت کاربران ایرانی با حساب های جعلی دنبال کردن افراد است. گاها اکانت های فیک برای افزایش فالوور یک حساب به کار می رود.

بنابراین در مرحله دوم باید تصمیم بگیرید از اکانت جعلی که می سازید چه استفاده ای میخواهید بکنید. این تصمیم گیری کمک می کند اطلاعات پروفایل را به گونه ای تکمیل کنید که طبیعی تر به نظر برسید.

 

ساخت اکانت فیک اینستا, ایمیل فیک برای اینستاگرام, اکانت فیک چیست

بهتر است اکانت فیک اینستاگرام تان را پس از ساخت بلافاصله خصوصی کنید

 

3. راه اندازی حریم خصوصی حساب 

خوشبختانه یک امکانی که اینستاگرام به کاربران ارائه می دهد خصوصی نگه داشتن حساب است. با این حال می توانید از قسمت تنظیمات حالت حساب خود را روی حالت خصوصی قرار دهید. فقط به یاد داشته باشید به محض اینکه اکانت خود را ایجاد کنید سریعا آن را خصوصی کنید.

 

کانت فیک چیست, نحوه ساخت اکانت اینستاگرام بدون ایمیل, نحوه ساخت اکانت فیک اینستاگرام

مهم ترین قسمت داشتن اکانت فیک اینستاگرام تنظیم پروفایل است

 

چگونه اکانت اینستاگرام خود را خصوصی یا در اصطلاح private کنیم؟

هنگامی که اکانت خود را راه اندازی می کنید در حالت پیش فرض حساب شما عمومی است. یعنی تمامی کاربران می توانند هر آنچه منتشر می کنید را ببینید. بنابراین در اولین فرصت به قسمت تنظیمات مراجعه کنید تا حساب خود را از حالت عمومی (public) به حالت خصوصی (private) تغییر دهید.

1. در قسمت پروفایل بر روی منو کلیک کنید

2. حال بر روی گزینه privacy کلیک کنید

3. گزینه account privacy کلیک کنید

4. و در نهایت انتخاب کنید.

با این کار حالت خصوصی را فعال کرده اید و اکنون افرادی ناخواسته را از خود دور نگه داشته اید. 

 

اکانت فیک اینستاگرام, ساخت اکانت فیک اینستاگرام, آموزش ساخت اکانت فیک اینستاگرام

مراحل ایجاد اکانت فیک اینستاگرام 

 

4. تنظیم پروفایل اکانت جعلی مهم ترین بخش کار

مهم ترین قسمت کار تنظیم پروفایل است. در این مرحله بسیاری از افرادی که می خواهند اکانت فیک خود را ایجاد کنند تصاویر افراد معروف را روی پروفایل خود قرار می دهند. تصاویری مانند بازیگران به خصوص خارجی ها و افراد غیر ایرانی. 

 

آنچه که لازم است بدانید این است که اینستاگرام از فناوری جست و جوی عکس معکوس استفاده می کند. یعنی این امکان برای اینستاگرام فعال شده است تا چهره افراد را از قسمت تصاویر تشخیص دهد و در نتیجه می تواند حساب های جعلی ، مجرمانه و غیر طبیعی را شناسایی کند و شما را بن کند.

 

بنابراین کاری که شما باید انجام دهید این است که از تصاویری استفاده کنید که در ابتدا تصویر یک شخص با چهره مشخص باشد و دوم اینکه چهره شخص قبلا در اینستاگرام ثبت نشده باشد یعنی اکانتی نداشته باشد که آن چهره روی پروفایلش باشد. 

 

برای این کار می توانید از شبکه اجتماعی فیس بوک کمک بگیرید. در فیس بوک به دنبال افرادی بگردید که تصویر پروفایل با چهره خود دارند ولی در اینستاگرام حساب کاربری ندارند.

 

نکته : توجه داشته باشید که تصویر پروفایل شما باید در عین حالی که جذاب است فرهنگ کشور دیگر را نمایش ندهد. برای مثال از تصویر خانمی که در کانادا زندگی می کند برای پروفایل ایرانی خود استفاده نکند!

 

 نحوه ساخت اکانت فیک اینستاگرام, اکانت فیک اینستاگرام, ساخت اکانت فیک

با اکانت فیک خود به گونه ای فعالیت کنید که انگار فقط با دسته خاصی از مردم تعامل دارید

 

5. در گروه ها فعالیت داشته باشید

علاوه بر اینکه باید فعالیت فالو و انفالو را به صورت مرتب انجام دهید ، می توانید در گروه های اینستاگرام نیز فعالیت کنید. 

این کار به شما کمک می کند اگر فالوور های کمی دارید ، ان را افزایش دهید.

 

همچنین دقت داشته باشید در گروه های اینستاگرام که فعالیت می کنید کسی را فالو نکنید. لازم است فعالیت خود را به گونه ای طبیعی جلوه دهید که الگوریتم های اینستاگرام نیز متوجه غیر طبیعی بودن شما نکنند.

 

ساخت اکانت جعلی اینستاگرام, ساخت اکانت فیک, ساخت اکانت فیک اینستا

با فالو آنفالو فالورهای اکانت فیک خود را افزایش دهید

 

6. پس از یک هفته پاسخ دادن به پیام ها را شروع کنید

در اکانت جعلی اینستاگرام خود نیز افراد زیادی وجود دارند که سعی می کنند با شما ارتباط برقرار کنند و یا درخواست تایید فالو برایتان ارسال کنند. نکته ای که در این قسمت وجود دارد این است که نباید به گونه ای برخورد کنید که صرفا فالوور های خود را افزایش دهید. 

در واقع به گونه ای فعالیت کنید که انگار فقط با دسته خاصی از مردم تعامل دارید. برای مثال اگر آشپز هستید درخواست فالو یک کفش فروش را تایید نکنید.

 

اکانت فیک چیست, نحوه ساخت اکانت اینستاگرام بدون ایمیل, نحوه ساخت اکانت فیک اینستاگرام

گاهی هدف از ساخت اکانت فیک اینستاگرام افزایش فالور های یک صفحه است

 

سخن پایانی 

در این مقاله سعی کردیم برخی از نکاتی را که نیاز دارید برای ساخت اکانت فیک اینستاگرام بدانید برایتان شرح دهیم اما همانطور که اشاره کردیم اگر اکانت فیک اینستاگرام را صرفا برای سرگرمی ایجاد می کنید از ان صرف نظر کنید و از طرفی اگر قصد دارید فقط برای افزایش فالوور های یک صفحه شروع به ساخت اکانت های جعلی زیاد کنید بسیاری از نکاتی که در ذکر کردیم نیاز نیست و فقط ساخت پروفایل جذاب می تواند برای شما مفید باشد.

 

گردآوری : بخش کامپیوتر و اینترنت بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------