یوتوب ظاهراً درحال آزمایش بازی اجرای بازی را روی پلتفرم خود آزمایش می‌کندیوتوب،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی
یوتوب ظاهراً می‌خواهد با معرفی سرویس جدیدی تحت عنوان «Playables»، بازی‌های آنلاین را به پلتفرم خود اضافه کند.

به گزارش دیجیاتو، یوتوب ظاهراً می‌خواهد با معرفی سرویس جدیدی تحت عنوان «Playables»، بازی‌های آنلاین را به پلتفرم خود اضافه کند. به همین منظور ایمیلی به کارمندان گوگل ارسال کرده و از آن‌ها دعوت کرده است تا در مرحله آزمایشی سرویس جدید همکاری کنند.

 

با استفاده از این سرویس جدید، کاربران یوتوب می‌توانند بازی‌های مختلف را در نسخه تحت وب یوتوب و همچنین روی اپلیکیشن موبایل اجرا کنند. در مرحله اول بازی‌های کم‌حجم مورد بررسی قرار می‌گیرند. بازی‌های کم‌حجم را به‌راحتی می‌توان به اشتراک گذاشت و به همین دلیل یوتوب ابتدا به‌اشتراک‌گذاری این بازی‌ها را موردتوجه قرار می‌دهد؛ اما در ادامه به سراغ سایر بازی‌های با حجم بیشتر می‌رود.

 

یکی از بازی‌هایی که یوتوب در این مرحله تست و بررسی آن را موردتوجه قرار می‌دهد، بازی محبوب Stack Bounce است.

 

 سرویس جدید یوتوب امکان بازی‌کردن در این پلتفرم را فراهم می‌کند

مدت‌هاست که یوتوب امکان بازی‌کردن در این پلتفرم را مورد‌توجه قرار داده. حالا سخنگوی یوتوب با تأکید بر اینکه این شرکت توجه ویژه‌ای به بازی‌های آنلاین نشان می‌دهد، می‌گوید این شرکت درحال آزمایش ویژگی‌های جدید این سرویس است. گفتنی است با توجه به کاهش درآمد این شرکت از تبلیغات، ورود به حوزه‌های جدید می‌تواند راهی برای رشد مالی شرکت باز کند تا شرایط بهبود یابد. یکی از این مسیرها، تشویق کاربران به استفاده از یوتوب پریمیوم است تا با پرداخت هزینه اشتراک بتوانند از آن استفاده کنند. اما مسیرهای دیگری همچون اضافه‌کردن ویژگی‌های جدید نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و یوتوب این موضوعات را نیز مورد‌توجه قرار می‌دهد.

 

حال باید دید این سرویس جدید تا چه اندازه می‌تواند نیازهای کاربران را برطرف کند و با چه مسائلی روبه‌رو خواهد بود. برای محقق‌کردن این قابلیت، یوتوب از کارمندان گوگل خواسته است تا در تست و آزمایش سرویس جدید همکاری کنند تا بتواند در مسیر تحقق هدف خود پیش برود.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------