تبلیغات ، چاپ ,جذب فالورX

ویژگی فید زمانی در اینستاگرام/ قابلیت واکنش به توئیت با عکس و ویدیو در توییتراینستاگرام،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی
ویژگی فید زمانی که مدتی قبل توسط رئیس اینستاگرام معرفی شده بود، در حال آزمایش است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از macrumors، در ماه دسامبر "آدام موسری" رئیس اینستاگرام گفت که اینستاگرام در حال برنامه ریزی برای معرفی مجدد فید زمانی است.

 

پس از اعلام موسری مبنی بر معرفی مجدد قابلیت فید زمانی، اکنون این شبکه اجتماعی محبوب به طور رسمی گزینه‌های فید زمانی را آزمایش می‌کند. بنابر گفته‌های موسری، به زودی سه گزینه مختلف برای نمایش پست‌ها در دسترس خواهد بود. فید «صفحه اصلی» تجربه فعلی اینستاگرام خواهد بود که امروز در دسترس است و محتوایی در آن نمایش داده می‌شود که طبق محاسبات این پلتفرم کاربران بیشتر به دیدن آن تمایل دارند.

 

فید «موارد دلخواه» شامل لیستی از حساب‌های تعیین شده توسط کاربر است که نشان دهنده پست حساب‌هایی است که کاربران آن‌ها را از پیش انتخاب کرده اند تا مطمئن باشند که هیچ محتوایی را از دست نخواهند داد.

 

فید "دنبال کردن" لیستی از پست‌های زمانی را از هر حسابی که یک کاربر اینستاگرام دنبال می‌کند، به ترتیب زمانی ارائه می‌دهد. موسری گفت که اینستاگرام در گزینه Home به مرور زمان حساب‌های پیشنهادی بیشتری را به کاربران نشان خواهد داد که نسبت به این گزینه تفاوت زیادی دارد.

 

به گفته موسری، اینستاگرام می‌خواهد نحوه مشاهده محتوا را برای کاربران آسان‌تر کند. ویژگی نمایش پست‌ها براساس فید زمانی، در حال حاضر برای برخی از حساب‌ها در حال آزمایش است و طی دو هفته آینده در دسترس دیگر کاربران قرار خواهد گرفت. پس از دوره آزمایش بتا، اینستاگرام قصد دارد ویژگی فید زمانی را در نیمه اول سال ۲۰۲۲ راه‌اندازی کرده و به صورت رسمی معرفی و در اختیار همه کاربرانش قرار دهد.

 

 ***

 

قابلیت واکنش به توئیت با عکس و ویدیو به توئیتر می‌آید

توئیتر با تقلید از ویژگی‌های برنامه تیک تاک قصد دارد واکنش به توئیت‌ها با استفاده از ویدیو و عکس را فراهم کند.

 

توییتر،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی

توئیتر به تازگی ویژگی واکنش به پیام‌ها از طریق عکس و ویدیو را معرفی کرده که در حال حاضر به صورت آزمایشی برای کاربران iOS در دسترس قرار گرفته است.

 

به نقل از ورج، توییتر اعلام کرده که در حال آزمایش یک ویژگی جدید به نام «نقل قول توئیت با واکنش» است، که در آن می‌توانید به جای پاسخ دادن به یک توئیت با استفاده از متن، این کار را با استفاده از عکس یا ویدیو انجام دهید.

 

توئیتر می‌گوید این ویژگی اکنون در نسخه iOS در حال آزمایش است. اگر به این ویژگی دسترسی دارید در بخش ریتوئیت بخش جدیدی برای شما فعال شده که «نقل قول توئیت با واکنش» نام دارد. کلیک روی این گزینه شما را به صفحه دیگری ارجاع می‌دهد که در آن می‌توانید یک عکس یا ویدیو را ضبط کرده و توئیت مورد نظر را در بالای آن بگذارید. همچنین می‌توانید ویدیو خود را از محتوای ذخیره شده در تلفن همراه انتخاب کنید.

 

این ویژگی شباهت زیادی به یک ویژگی در برنامه تیک تاک دارد. قابلیتی که پیش از این اینستاگرام هم از آن کپی برداری کرده بود.

 

البته برخی کاربران ابراز نگرانی کردند که این قابلیت جدید می‌تواند عاملی برای افزایش آزار و اذیت افراد باشد. تعدیل توئیت‌های نقل قولی برای این پلتفرم کار نسبتا آسانی است، اما بررسی و کنترل محتوای یک عکس و ویدیو می‌تواند کار این شرکت را سخت کند.

 

توییتر،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

  سایر مطالب کامپیوتر و اینترنت

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------