شرکت گوگل در فکر ساختن کنسول بازی!اخبار,اخبارتکنولوژی,شرکت گوگل

به تازگی شایعاتی مبنی بر ورود گوگل به صنعت کنسول بازی‌های رایانه‌ای به گوش می‌رسد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، شرکت گوگل که همه آن را با موتور جستجو پر قدرتش می‌شناسند، یکی از شرکت‌های قدیمی آمریکایی در حوزه ساخت نرم‌افزار بوده که چند سالی است به طور جدی و مستقل به ساخت سخت‌افزار پرداخته است.

 

به تازگی شایعاتی متعدد مبنی بر ساخت کنسول بازی‌های رایانه‌ای از طرف شرکت گوگل شنیده می‌شود و گوگل در همین راستا قصد برگزاری همایشی دارد تا درباره این شایعات توضیحاتی ارائه دهد. در این همایش امکان دارد گوگل از بازی جدید ساخته شده خود، کنسولی جدید که ساخته شده گوگل است و یا فناوری جدیدی در حوزه بازی‌های رایانه‌ای رونمایی کند.

 

علاوه بر این گوگل قصد دارد در این همایش از سخت افزار جدید مخصوص بازی خود که Yeti نام دارد رونمایی کند. این سخت افزار که در ابتدا با هدف یک گیرنده تصویری با قابلیت Project Stream طراحی شده بود، احتمالا توسط گوگل توسعه داده شده و به کنسولی کامل و مستقل تبدیل می‌شود.

 

همچنین گوگل اعلام کرده است که استودیو‌های تولید بازی خود را متمرکز کرده تا این دستگاه و نخستین بازی آن، که گوگل آن را "بازی محبوب تاریخی" توصیف می‌کند را توسعه دهند. اگر این شایعات صحت داشته باشد باید منتظر رقیبی جدید و بزرگ برای سونی و یا مایکروسافت باشیم و پس از ۱۹ سال از عرضه Xbox توسط مایکروسافت منتظر عرضه کنسولی جدید این‌ بار توسط گوگل باشیم.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------