چرا مادر ایلان ماسک در گاراژ خوابید | اگر بچه‌هایم بخواهند به مریخ می‌روم!ایلان ماسک ,اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی
ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و اسپیس‌ایکس به خاطر گذراندن زمان زیاد در دفتر کارش مشهور است و مادرش (مای ماسک) فاش کرده که حتی او باید هنگام ملاقات با پسرش در تگزاس، شرایط خود را با وضعیت او وفق دهد. 

به گزارش همشهری آنلاین، مادر ۷۴ ساله اخیرا در مصاحبه‌ای گفته است که ماسک با وجود ثروتش علاقه چندانی به دارایی‌هایش ندارد و هنگام ملاقات با او در مقر اسپیس‌ایکس مجبور است در گاراژ بخوابد.

 

مای به ساندی‌تایمز گفت: «شما نمی‌توانید یک خانه شیک در نزدیکی سایت موشکی داشته باشید.»

 

در حال حاضر، ماسک در یک آپارتمان اجاره‌ای زندگی می‌کند که خیلی دور از دفاتر اسپیس‌ایکس نیست.

 

خود ماسک بارها گفته است که «حتی صاحبخانه نیست» و وقتی شرایط پیش می‌آید خانه دوستش می‌ماند. او همچنین معروف به این است که به هنگام نهایی کردن برخی پروژه‌ها و برنامه‌ها، چندین شب در دفتر کارش می‌خوابد. ماسک حتی در سال ۲۰۲۰ گفته بود که در نهایت تمام دارایی‌های خود را در سراسر جهان خواهد فروخت. او در آن زمان در توییتر نوشت: «تقریبا تمام دارایی‌های فیزیکی‌ام را می‌فروشم. من خانه‌ای ندارم.»

 

در این مصاحبه، مادر ماسک همچنین در مورد جاه‌طلبی پسرش برای بردن اسپیس‌ایکس به مریخ صحبت کرد. او در پاسخ به این پرسش که آیا می‌خواهد به مریخ برود، گفت: «شما باید ۶ ماه آمادگی و انزوا داشته باشید و این برای من جذابیتی ندارد، اما اگر بچه‌هایم بخواهند، من این کار را انجام دهم، قبول خواهم کرد.»

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022