گوگل خرخر و سرفه کاربران را ردیابی می کند! گوگل ,اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی
به زودی گوگل خرخرکردن یا سرفه کاربر را در خواب ردیابی می کند. این غول جستجو مشغول توسعه دو ویژگی برای موبایل های پیکسل و اندروید است. 

به گزارش  مهر به نقل از گیزموچاینا، از سوی دیگر وب سایت۹to۵Google کدهای نصب فایل در اپلیکیشن Google Health Studies را رصد کرده است.

 

اکنون مشخص شده این شرکت مشغول انجام آزمایشی به نام«جمع آوری اصوات خواب» است که فعلا فقط برای کارمندان گوگل اجرا می شود.

 

گوگل در این باره اعلام کرد: برای شرکت در این تحقیق فرد باید یک کارمند تمام وقت گوگل با موبایل اندروید باشد. شرایط محیطی لازم برای انجام این تحقیق آن است که فرد هنگام شرکت در این آزمایش باید در اتاقی بخوابد که هم اتاقی وی از شرکت های رقیب گوگل نباشد.

 

این شرکت آمریکایی سعی دارد با انجام این آزمایش داده های مورد نیاز برای ایجاد قابلیت های پیشرفته و الگوریتم هایی فراهم کند که در اندروید ارائه می شوند.

 

قابلیت رصد سرفه و خرخر احتمالا به عنوان ویژگی های ردیابی خواب برای کاربران عرضه می شود. گوگل اعلام کرد این قابلیت با توجه به حفظ حریم خصوصی و نگهداری داده ها در دستگاه فعال می شود. این بدان معنا است که داده های جمع آوری شده به طور ایمن فراوری و داخل دستگاه ذخیره می شوند.

 

درحال حاضر هنوز مشخص نیست سرفه و ردیابی خرخر به عنوان یک ویژگی مخصوص پیکسل عرضه می شوند یا در تمام دستگاه های اندروید وجود خواهند داشت. این ویژگی به خصوص برای افرادی که با آپنه خواب دست و پنجه نرم می کنند، مزایای بسیاری دارد.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X خدمات و محصولات دیجیتال ,خدمات سیم کارت و تلفن همراه

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023