افزایش فالوور,خرید لایک,خرید کامنتX

این پارچه قلاب دوزی شده یک رایانه کامل استگوگل و چند شرکت فناوری دیگر چندی قبل لباس‌های هوشمند مجهز به مدارهای الکترونیک تولید کردند، اما چند محقق و طراح با عرضه یک پارچه قلاب دوزی شده تمام رایانه‌ای این ابتکار را به پیش بردند. 

به گزارش فارس به نقل از انگجت، رایانه پارچه‌ای یادشده که به رایانه قلاب دوزی شده شهرت یافته توسط ایرنه پوش هنرمند و محقق و ابرو کورباک طراح و هنرمند به طور مشترک تولید شده و در نمایشگاه هنر Biennial استانبول به نمایش گذاشته شده است.

 

 اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی,پارچه قلاب دوزی شده

رایانه‌های قلاب دوزی شده بر روی این پارچه، در واقع رایانه‌هایی کوچک و هشت بیتی هستند که به صورت الکترومکانیکی طراحی شده اند و جنس آنها ترکیبی از طلا، کتان، سنگ هماتیت، چوب، نقره و مس است. این مجموعه به گونه ای طراحی شده که یک مدار الکترونیک را شکل می دهد و نقل و انتقال داده ها را تسهیل می کند.

 

 اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی,پارچه قلاب دوزی شده

این رایانه‌های هشت بیتی قادر به ضبط و پخش صدا با استفاده از قطعات فولادی نخ ریسی شده در درون پارچه مذکور هستند. تعدادی نیمه هادی هم برای تسهیل فعالیت این رایانه های هشت بیتی در پارچه قلاب دوزی شده مذکور در نظر گرفته شده اند.

 

اگر چه این رایانه ها توان پردازش بالایی ندارند، اما تولید آنها نویددهنده طراحی و عرضه انواع البسه هوشمند در آینده با امکانات منحصر به فرد است. همچنین قرار است رایانه های مذکور از قابلیت های متنوعی برخوردار شوند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی