دوربین 43 دلاری بهترین عکس ها را می گیرددر حالی که بسیاری تصور می کنند، باید برای تهیه عکس های باکیفیت پول زیادی برای خرید دوربین پرداخت کنند، یک شرکت تجاری با عرضه دوربین 43 دلاری باکیفیت عکس این مطلب را اثبات کرده است. 

به گزارش فارس به نقل از دیجیتال ترندز، شرکت کم پارک دوربین تازه ای به نام اکت 74 را روانه بازار کرده که یک دوربین ورزشی ضدآب محسوب میشود.

 

 اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی,دوربین

این دوربین برای عکاسی در سفر و نیز در زمان انجام ورزش های آبی مناسب بوده و قادر به ثبت تصاویر ویدئویی نیز هست. در شرایط که دوربین های ورزشی مشابه در حدود 400 دلار قیمت دارند، اکت 74 با پرداخت تنها 43 دلار قابل خریداری است.

 

دوربین یادشده دارای 4 دکمه است که یکی از آنها برای خاموش و روشن کردن، یکی برای تعیین حالت عکس برداری، یکی برای گشت و گذار در منو و دیگری برای گرفتن عکس و ویدئو در نظر گرفته شده است.

 

یک نمایشگر ال ای دی در پشت این دوربین نصب شده که البته لمسی نیست و یک جایگاه کارت حافظه هم برای دوربین یادشده در نظر گرفته شده است که نصب حافظه اضافی را بر روی آن ممکن می کند. پرت های اچ دی ام آی و میکرو یو اس بی هم برای این دوربین در نظر گرفته شده است.

 اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی,دوربین

 

تهیه ویدئوهای فوق دقیق و تصاویر تایم لپس و همین طور تصاویر عریض 170 درجه ای از جمله امکانات دوربین یادشده است. البته می توان این رقم را در حد 140، 110 و 70 درجه هم تنظیم کرد. لرزه گیر تصویر برای افزایش کیفیت عکس ها و ویدئوها از جمله دیگر امکانات این دوربین عکاسی است.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------