افزایش فالوور,خرید لایک,خرید کامنتX

فیس بوک به برخی کاربرانش پول می دهد اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی,فیس بوک
فیس بوک اپلیکیشن تحقیقاتی به‌نام فیسبوک ویووپوینت، ابداع کرده و به کاربران در ازای شرکت در نظرسنجی‌ها و تحقیقات برای بهبود پلتفرم‌های این شرکت، پول پرداخت می‌کند. 

به گزارش  مهر به نقل از ورج، فیس بوک یک اپلیکیشن جدید تحقیقات ارائه کرده که فیس بوک ویوپوینت (Facebook ViewPonit)نام دارد.

 

این شبکه اجتماعی حاضر است در ازای استفاده از اپلیکیشن مذکور به کاربران پاداش نقدی پرداخت کند. حتی برخی کاربران در ازای استفاده از اپلیکیشن سالانه ۶۰۰ دلار دریافت می کنند.

 

فیس بوک در یک پست وبلاگی اعلام کرده که قصد دارد نظرات کاربران ۱۸ سال به بالا را برای بهبود فیسبوک، اینستاگرام ، واتساپ، پرتال، آکولپس و جامعه‌ عمومی را به کار گیرد.

 

طبق اطلاعات پست مذکور پس از ساختن یک حساب کاربری در اپلیکیشن فیسبوک ویووپوینت، از کاربران دعوت می‌شود تا در تحقیقات مختلف شرکت کنند.

 

این اپلیکیشن برای شرکت در تحقیقات مختلف، آزمایش محصولات جدید و غیر پاداش می دهد. طبق پست وبلاگی فیسبوک نخستین تحقیق موجود در این اپلیکیشن «پژوهش سلامت» نام دارد که انجام آن ۱۵ دقیقه طول می کشد و کاربر پس از انجام آن ۱۰۰۰ امتیاز دریافت می‌کند که این امتیاز نشان دهنده ۵ دلار  پاداشی است که به کاربر پرداخت می شود.

 

این اپلیکیشن فقط برای کاربران ۱۸ ساله و بالاتر که ساکن آمریکا هستند قابل استفاده است. همچنین به نظرمی رسد این اپلیکیشن برای برخی کاربران مجاز نیست. فیس‌بوک اعلام کرده این اپلیکیشن را سال آینده در کشورهای دیگر نیز اجرا می کند. این شرکت همچنین ادعا می کند اطلاعات به دست آمده از اپلیکیشن را با شرکت‌های طرف سوم به اشتراک نمی گذارد.

 

همچنین شرکت در آینده توضیح خواهد داد چه اطلاعاتی راجمع‌آوری می‌کند، چگونه از آن استفاده می‌کند و کاربر چند امتیاز برای تکمیل برنامه دریافت می‌کند که درنهایت با پرداخت از طریق پی‌پال خاتمه پیدا می‌کند. این نرم‌افزار اطلاعاتی از قبیل نام، آدرس ایمیل، کشور محل سکونت، تاریخ تولد و جنسیت را از کاربر درخواست می‌کند. همچنین ممکن است از کاربر بخواهد تا اطلاعات دیگری مانند موقعیت مکانی خود را به اشتراک بگذارد تا صلاحیت او را برای شرکت در برنامه‌های فردی بسنجد.

 

این در حالی است که چند ماه قبل همین شرکت یک اپلیکیشن اندروید برای جمع آوری اطلاعات به ناماستادی(Study) را ارائه کرد که هدف از آن رصد این بود که کاربران برای چه مدت و از چه اپلیکیشن های اندروید استفاده می کردند.

 

فیس بوک در ماه ژانویه یک اپلیکیشن تحقیقات بازار که به عنوان تهیه کننده وی پی ان ارائه می شد را تعطیل کرد. هدف این اپلیکیشن نوجوانان بود.

 

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی