تبلیغات ، چاپ ,جذب فالورX

تیک‌ آبی به توئیتر باز می گردد اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی,تیک‌ آبی
طبق اطلاعات جدید کاربران شبکه اجتماعی توئيتر می توانند از اوایل سال آینده تیک تاییدیه آبی را دریافت کنند.  

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، پس از مدتی طولانی، شرکت توئیتر باری دیگر تصمیم دارد قابلیت دریافت تیک‌های آبی را برای کاربران خود فراهم سازد و به نظر می‌آید این اتفاق از اوایل سال آینده عملی شود، اما شرکت مذکور از کاربران خود درخواست کرده که پیش از عرضه دوباره این قابلیت و فعال شدن آن نظرهای خود را به این مجموعه ارسال کنند تا توئیتر بتواند ویژگی جدید را به صورتی کامل عرضه کند.

 

در سال ۲۰۱۷ شرکت توئیتر به دلیل ارائه تیک آبی و تاییدیه خود به اعضای گروه‌های نژادپرستی مورد انتقاد شدید قرار گرفت و مجبور شد فرآیند عرضه تیک‌های تأییدیه را متوقف کند. تیم پشتیبانی توئیتر پس از مشکلات مذکور در سال ۲۰۱۷ پستی را منتشر کرد و نوشت: "تیک تاییدیه برای مشخص ساختن هویت کاربران و شناخته شدن آن‌ها فراهم شده بود. ما متوجه هستیم که یک اشتباه را صورت داده‌ایم و باعث گیج شدن کاربرانمان شده‌ایم. اکنون این مسئله باید حل شود".

 

فرآیند جدید احراز هویت برای تیک آبی در توئیتر

شرکت توئیتر امسال برای اطلاع‌رسانی بهتر در رابطه با ویروس کرونا حساب کاربری ۱۰۰۰ متخصص سلامت را تایید کرد و تیک آبی خود را در کنار اسم این افراد قرار داد. این در حالی است که کاربران عادی و افراد دیگر نمی‌توانند به هیچ وجه اقدامی برای دریافت این تیک‌ها بکنند. با تمامی این اوصاف به نظر می‌آید توئیتر اکنون در نظر دارد به دوران قبل بازگردد و با کمک انتقادهای سازنده کاربران فرآیند بهتری را برای ارائه تیک‌های آبی در نظر گیرد.

 

اکنون شبکه اجتماعی توئیتر نظرسنجی جدیدی را در صفحات خود قرار داده که کاربران می‌توانند با شرکت در آن بر روی سیستم تایید هویت آینده توئیتر تاثیرگذار باشند. توئیتر همچنین در نظر دارد تا راه‌های بیشتری را برای تشخیص کاربران در پلتفرم خود فراهم کند تا افراد نیز بتوانند با دقت بیشتری یکدیگر را پیدا کنند. بر اساس اطلاعات منتشر شده قابلیت مورد نظر قرار است شامل برچسب‌های خاص خود شود. شرکت مذکور اعلام کرده که اطلاعات دقیق در رابطه با ویژگی‌های جدید را در آینده به کاربران خواهد داد.

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------