بیوگرافی و عکس های بیوگرافی انوشیروان فاطمیتاریخ تولد انوشیروان فاطمی

تصاویر بازیگر انوشیروان فاطمی

 

آشنایی با بیوگرافی انوشیروان فاطمی :

انوشیروان فاطمی بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است. وی در سال 1380 دوره ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم انوشیروان فاطمی در این سال، بازیگری در سریال خواب و بیدار به کارگردانی مهدی فخیم زاده محسوب می شود.

چکیده ای از بیوگرافی انوشیروان فاطمی :

نام : انوشیروان فاطمی

اصالتا : جنوبی

محل تولد : آبادان

علت شهرت : بازیگری در سینما و تلویزیون

 

بیوگرافی انوشیروان فاطمی :

درباره تاریخ تولد انوشیروان فاطمی و بیوگرافی دقیق ابشان اطلاعات زیادی در دسترس نیست. اما همان اطلاعاتی که در دسترس داریم را در اختیار شما قرار می دهیم.

 

انوشیروان فاطمی یک بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است. وی در سال ۱۳۸۰، با شروع دوره ی پرتلاشی خود در عرصه ی سینما و تلویزیون، در اثر مهمی بازی کرد. برجسته ترین نقش او در سال ۱۳۸۰، با بازی در سریال خواب و بیدار به کارگردانی مهدی فخیم زاده بود که به عنوان یکی از اثرهای مهم او در این سال شناخته می شود. همچنین در سال ۱۳۸۴، در سریال حس سوم نیز بازی کرد.

 

انوشیروان فاطمی اصالتاً از جنوب ایران است و ترجیح می دهد نقش های متنوعی را تجربه کند، اگر چه در بیشتر موارد، در نقش های منفی بهترین بازی کرده است

 

انوشیروان فاطمی، بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است که در دهه ۱۳۸۰ فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد. او در سریال های بسیاری بازی کرده است، اما از میان آثار او می توان به بازیگری در سریال های خواب و بیدار، حس سوم و بی صدا فریاد کن اشاره کرد.

 

بازیگری انوشیروان فاطمی در سریال خواب و بیدار به کارگردانی مهدی فخیم زاده، به عنوان یکی از موفق ترین آثار او محسوب می شود. در این سریال، او بازی مهمی داشت و با بازی با تأثیرگذاری خود، موفق به جذب توجه مخاطبان شد. همچنین در سریال حس سوم نیز بازی کرده است و نقش های متنوعی را با بازیگرانی همچون مهدی فخیم زاده و لادن طباطبایی بازی کرده است.

 

در طول دوره حرفه ای خود، انوشیروان فاطمی با هنرمندان بسیاری همکاری داشته است و در فیلم ها و سریال های مختلف بازی کرده است. او با بازیگرانی همچون دانیال حکیمی، مهدی فخیم زاده، حبیب دهقان نسب و لادن طباطبایی همکاری داشته است.

 

بازیگر انوشیروان فاطمی

عکس انوشیروان فاطمی

 

انوشیروان فاطمی، علاوه بر بازیگری در سریال خواب و بیدار، در سال 1384 نیز در سریال حس سوم بازی کرد. او در این سریال با هنرمندانی همچون مهدی فخیم زاده، نسرین مقانلو، لیلا برخورداری و حبیب دهقان نسب همکاری داشت.

 

در طول دوره حرفه ای خود، انوشیروان فاطمی با هنرمندان بسیاری همکاری داشته است، اما با مهدی فخیم زاده با پنج بار همکاری، بیشترین همکاری را داشته است. همچنین با بازیگرانی همچون اردشیر تفتی، لیلا برخورداری، بهروز قادری و کامران تفتی نیز همکاری داشته است.

 

یکی از ویژگی های حرفه ای انوشیروان فاطمی، بازی در هر دو حوزه سینما و تلویزیون است. از کل آثاری که در کارنامه او ثبت شده، 63 درصد آن ها سریال های تلویزیونی و 37 درصد آن ها فیلم های سینمایی هستند. این هنرمند ایرانی همچنین در سریال های «عکاسخانه»، «ساختمان ۸۵»، «بی صدا فریاد کن»،  «هم نفس» و فیلم های «به تهران خوش آمدید»، «شبانه»، «محبوبه»، «وقتی همه خوابیم» و «دوئل» بازی کرده است.

 

انوشیروان فاطمی کجاست

انوشیروان فاطمی بیوگرافی

 

در بیوگرافی انوشیروان فاطمی، اثار مهمی وجود دارد که می توانید با مراجعه به صفحه هر یک از این آثار در منظوم، با زندگی حرفه ای و آثار او بیشتر آشنا شوید. هشت اثر مهم انوشیروان فاطمی در منظوم، هر کدام با یک پروفایل اختصاصی و اطلاعات کامل معرفی شده اند. هر یک از این آثار، امتیازی نیز از سوی مردم دریافت کرده اند که از یک تا ده می باشد. در واقع، هر چه ارزشمندتر و موفق تر باشد، امتیاز بیشتری دریافت کرده و بیوگرافی و سوابق کاری انوشیروان فاطمی درخشان تر خواهد شد.

 

به عنوان مثال، سریال خواب و بیدار با بیشترین امتیاز در بیوگرافی انوشیروان فاطمی شناخته شده است، زیرا در این اثر، او با بازیگری بسیار قوی، توانسته نمره ی بسیار بالایی را از سوی مردم دریافت کند. اما فیلم به تهران خوش آمدید، که کمترین امتیاز را در بین اثار او دریافت کرده است، بازیگری انوشیروان فاطمی در آن اثر، مورد توجه مردم نبوده و به همین دلیل این فیلم، امتیاز کمتری را بدست آورده است.

 

ازدواج انوشیروان فاطمی :

درباره ازدواج ایشان، نیز اطلاعی در دسترس نمی باشد.

 

بیوگرافی انوشیروان فاطمی

تصاویر انوشیروان فاطمی در سریال ساختمان 85

 

قسمتی از مصاحبه با انوشیروان فاطمی :

در مورد بازیگری به چه چیزهایی فكر می كردید و دغدغه اصلی تان چه بود؟

به بازی در نقش هایی كه من را در موقعیت های جدید شخصیتی و فردی قرار دهد و در راستای زندگی واقعی خودم نباشد، فكر می كردم و دغدغه اصلی ام شناسایی خودم در قالب شخصیت هایی بوده و هست كه اجازه تجربه زندگی دیگری در مدیوم تصویر را به من بدهند. گرچه این زندگی مجازی است، اما لذت آن نیز در همین است كه شما می توانید عواطف و حواس خود را در شرایط مجازی به كار گیرید. بدون آن كه عواقب واقعی آن دامنگیرتان شود. مثلا دزدی می كنید بدون آن كه واقعا توسط پلیس دستگیر شوید، اما برای ارائه درست چنین نقشی باید آن را باور كنید و این باور یعنی یك زندگی دیگر كه لذتبخش است.

 

آیا توانسته اید در طی این سال ها به این دغدغه پاسخ دهید؟

از نظر خودم بله و اگر بیننده نیز من را در نقش هایی كه بازی كرده ام باور كرده باشد به این دغدغه پاسخ مثبت داده شده است.

 

آیا دلیل خاصی دارد كه بیشتر با مهدی فخیم زاده همكاری می كنید؟

علت، عملكرد حرفه ای آقای فخیم زاده است و نقش هایی به من پیشنهاد می دهند كه برایم قابل قبول است. البته من تاكنون با كارگردان هایی مانند بهرام بیضایی، نیكخواه آزاد، راما قویدل، امید بنكدار و كیوان علی محمدی نیز كار كرده ام و فعالیتم محدود به كارهای آقای فخیم زاده نبوده، نیست و نخواهد بود. اصل همكاری مبتنی بر طی شدن مراحل حرفه ای هر كاری است.

 

فخیم زاده كارگردان خوبی است یا استاد خوبی؟

از نظر من هر دو.

 

مهم ترین درسی كه از او گرفتید؟

در هیچ مقطعی از كار با هیچ كس رودربایستی نداشته باشم. این یعنی حرفه ای بودن.

 

به نظر شما چگونه می توان به نهایت كیفیت در آثار تلویزیونی و سینمایی دست پیدا كرد؟

فراهم شدن 4 عامل اساسی ضامن كیفیت است. اول، فیلمنامه خوب و اصولی هم از نظر محتوا و هم از نقطه ساختار. دوم، پول و سرمایه كافی كه با مدیریت درست در زمان مقرر و قیدشده در قراردادها در اختیار عوامل كار و پروژه قرار گیرد و كسی نگران دریافت آن نباشد. سوم، انضباط كاری. چهارم، به كار گیری عوامل متخصص و كاربلد در همه زمینه ها.

 

عکس انوشیروان فاطمی

عکس انوشیروان فاطمی در فیلم محبوبه

 

کارهای انوشیروان فاطمی :

فیلم بلند، فیلم کوتاه، نمایش انوشیروان فاطمی :

– دوئل (1382)

– وقتی همه خوابیم (1387)

– شبانه (1383)

– محبوبه (1387)

– به تهران خوش آمدید (1392)

 

سریال ها :

– خواب و بیدار (1380)

– حس سوم (1384)

– بی صدا فریاد کن (1386)

– گمشده (1389)

– ساختمان 85 (1389)

– عکاسخانه (1390)

 

گردآوری: بخش سرگرمی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------