بازی کش بازی چه نوع بازی می باشد؟بازی کش بازی چه نوع بازی است,بازی کش بازی,معرفی بازی کش بازی

بازی کش بازی

 

بازی کش بازی چه نوع بازی است؟

برای کودکان در کش بازی محدودیت سنی وجود ندارد و کودکان و نوجوانان می‌توانند با اجرای آن یک بازی جذاب و فوق العاده را تجربه کنند. چیزی که مهم است، اجرای درست کش بازی بر اساس قوانینی است که برای آن تعریف شده و کودکان باید به آن احترام بگذارند.

شرح بازی کش بازی

حداقل سه نفر باید در این بازی شرکت کنند دو نفر که کش را به کمک پاهایشان بگیرند و یک نفر که از روی کش بپرد. تعداد کسانی که کش را می‌گیرند می‌تواند بیشتر نیز باشد. اشخاص کناری، کش و یا طنابی را که دو سر آن به هم گره خورده و بصورت حلقه درآمده است را به دور پای خود می اندازند. در مرحله اول، تیم میانی جفت پا روی کش می پرد به طوری که کش زیر پایشان قرار گیرد چنانچه کش زیر پایشان قرار نگیرد بازنده میشوند. در مرحله بعدی افراد میانی با یک پا نخستین رشته طناب را از بالا به پایین کشیده و بعد با پای دیگر، آن یکی طناب را به زیر پا می آورد.

 

این بازی چندین مرحله دیگر دارد که هر کدام اسم مخصوصی دارد در مراحل گوناگون بازی، کش را بالاتر می برند تا کار دشوارتر شود. این بازی امکان دارد تا 10 مرحله ادامه پیدا میکند و چنانچه حتی یک نفر از گروه میانی بتواند به مرحله نهایی برسد، افراد هم گروه او که در مراحل قبلی بازنده شده اند میتوانند دوباره وارد بازی شوند. در غیر اینصورت، جای دو تیم عوض میشود.

 

بازی کش بازی چه نوع بازی است,بازی کش بازی,شرح بازی کش بازی

بازی محلی کش بازی

 

تعداد نفرات بازی کش بازی

تعداد بازیکنان حداقل ۳ نفر می‌تواند باشد که به صورت انفرادی و به نوبت بازی می کنند و به صورت‌های انفرادی، دو نفره، سه نفره و یا بیشتر هم می‌توانند به این بازی شاد بپردازند.

 

گردآوری: بخش سرگرمی بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------