بیوگرافی و عکس های فوژان قبادیان بازیگر کرد تبار ایرانیزندگی نامه فوژان قبادیان, عکسهای شخصی فوژان قبادیان, عکسهای اینستاگرام فوژان قبادیان

فوژان قبادیان یکی از بازیگران کرد تبار ایرانی 

 

بیوگرافی فوژان قبادیان بازیگر از شروع تا شهرت با عکس 

فوژان قبادیان هنرمندی در حرفه بازیگری است که چهره او در این حرفه کمتر شناخته شده است. او در 18 اردیبهشت سال 1374 در تهران به دنیا آمده است اما اصالتا اهل کلهر کردستان می باشد. فوژان قبادیان هم اکنون 26 سال سن دارد و از 14 سالگی فعالیت بازیگری خود را آغاز کرده است. او ازدواج نکرده و مجرد است. به دلیل علاقه به هنر بازیگری بعد از اتمام دوره دبیرستان به تحصیل در این حرفه پرداخته است.

چکیده ای از بیوگرافی فوژان قبادیان

نام: فوژان 

نام خانوادگی: قبادیان

محل تولد: تهران، ایران

سال تولد: 18 اردیبهشت، 1374

نوع حرفه: بازیگر

تاهل: مجرد

ملیت: ایران

دین: اسلام

مذهب: تشیع

 

عکس های جدید فوژان قبادیان, بیوگرافی فوژان قبادیان, تصاویر فوژان قبادیان

فوژان قبادیان با ایفای نقش در فیلم لطفا مزاحم نشوید بازیگری را آغاز کرده است

 

بیوگرافی فوژان قبادیان

فوژان قبادیان بازیگر و هنر پیشه سینما و تلوزیون است که در 18 اردیبهشت 1374 در تهران متولد شده است. فوژان قبادیان اصالتا کرد تبار است.

این بازیگر بیان کرده است که هدفش در بازیگری کسب سیمرغ می باشد.

این بازیگر فارغ التحصیل رشته بازیگری از کانون سینماگران جوان  می بلاشد که از مدرسه وارد عرصه هنر شد و با سریال " زیر خاکی " به شهرت رسید.

فوژان قبادیان فعالیت بازیگری خود را با ایفای نقش در فیلم سینمایی " لطفا مزاحم نشوید " آغاز کرد.

 

نحوه بازیگر شدن فوژان قبادیان

فوژان قبادیان در این باره می گوید: من سوم دبیرستان بودم که یک خانم کارگردان به دبیرستان ما آمد و من را برای یک کار کوتاه انتخاب کردند، من هم به اصرار کارگردان قبول کردم و زمانی که برای آن کار کوتاه به آنجا رفتم متوجه شدم که به این حرفه علاقه دارم و این اتفاق باعث شد بعد از دوره دبیرستان بازیگری بخوانم.

 

زندگی نامه فوژان قبادیان, عکسهای شخصی فوژان قبادیان, عکسهای اینستاگرام فوژان قبادیان

شهرت فوژان قبادیان با سریال زیرخاکی 

 

حرفه های فوژان قبادیان

اولین تجربه فوژان قبادیان در 20 سالگی اش در سال 1388 در فیلم سینمایی " لطفا مزاحم نشوید " به کارگردانی و نویسندگی محسن عبدالوهاب بود. سپس در سال 1393 در فیلم " خانه دختر " ایفای نقش کرد و یکسال بعد در مجموعه خانگی سریال " آسپرین " برای شبکه خانگی ایفای نفش کرد.

این بازیگر برای اولین بار در سریال " زیر خاکی " در کنار پژمان جمشیدی و ژاله صامت وارد سریال تلوزیونی شد و مورد توجه قرار گرفت.

 

بیوگرافی فوژان قبادیان, تصاویر فوژان قبادیان, فوژان قبادیان در سریال زیرخاکی

فوژان قبادیان بازیگر ایرانی

 

زندگی خصوصی فوژان قبادیان

این بازیگر هنوز ازدواج نکرده است مجرد می باشد. از پدر و مادر فوژان قبادیان نیز اطلاعاتی در دسترس نیست.

 

فوژان قبادیان بازیگر کرد, فوژان قبادیان, عکس های جدید فوژان قبادیان

عکس های فوژان قبادیان  

 

مصاحبه با فوژان قبادیان

کارگردان های مورد علاقه

این بازیگر در یکی از مصاحبه هایش به علاقه مندی ها و هدف هایش اشاره می کند که در ادامه آنها را ذکر می کنیم

در بین کار گردان ها دوس دارم با آقای اصغر فرهادی، هومن سیدی، جلیل سامان، آقای روستایی، فریدون جیرانی و خیلی از کارگردان های برجسته دیگر کار کنم.

 

بازیگر های مورد علاقه

در بین بازیگران هم دوست دارم با آقای شهاب حسینی، فاطمه معتمد آریا، پرویز پرستویی و خانوم هدیه تهرانی کار کنم. در واقع من به خاطر علاقه شدیدی که به خانوم هدیه تهرانی داشتم بازیگر شده ام.

 

نقش های مورد علاقه

فوژان همچنین می گوید: با این که به سن من نمی خورد اما دوست داشتم در فیلم " قرمز" به کار گردانی فریدون جیرانی به جای خانم هدیه تهرانی یا در فیلم " درباره الی " به کار گردانی اصغر فرهادی به جای خانوم ترانه علی دوستی یا در فیلم " هیس دختر ها فریاد نمی زنند " به کار گردانی خانوم درخشانی به جای طناز طباطبایی ایفای نقش می کردم.

 

بیشتر علاقه دارم در نقش هایی بازی کنم که جای کار داشته باشد تا بتوانم توانایی خود را نشان دهم و بتوانم آن نقش را با تک تک سلول های بدنم احساس کنم و به معرض نمایش بگذارم. برای مثال دوست دارم نقش یک بیمار روانی یا معتاد یا یک کاراکتر از یک انسان خیلی عاشق را بازی کنم. در هر صورت من فکر می کنم توانایی اجرای همه نقش ها را داشته باشم.

 

فوژان قبادیان بازیگر کرد, فوژان قبادیان, عکس های جدید فوژان قبادیان

عکس های اینستاگرام فوژان قبادیان  

 

سینما و مافیا

او در مورد سینما می گوید: متاسفانه در سینما مافیا وجود دارد ولی خود من با کار کردن و امید داشتن به کارم ادامه می دهم، و معتقدم وقتی آدم برای هدفش می جنگد حتما به آن می رسد.

یک از تلخی های دیگر این حرفه این است که در کاری انتخاب شده اید و تا نیمه راه هم می روید و ناگهان بدون دلیل موجهی حذف می شوید و بازیگران تازه وارد جایگزین شما می شوند.

 

از شیرینی های این کار و حرفه هم برای من و برای همه این است که بتوانیم نقش مان را به خوبی اجرا کنیم و مخاطب کاراکتر را بارور کند و دوست داشته باشد.

من سر صحنه فیلم برداری خیلی حال خوب دارم ، پر انرژی هستم و این باعث می شود تا تمام غم های خود را فراموش کنم.

کار کردن با یک گروه خوب و پر انرژی جزء آرزو های هر بازیگری است.

 

هدف از بازیگری

هدف من این است که بتوانم در بازیگری موفق شوم و بتوانم تمام نقش ها را به خوبی اجرا کنم. دوست دارم سیمرغ و جایزه های بین المللی بگیرم و برای مردم کشورم افتخار کسب کنم.

سینما چقدر برای رشد نوجوانان در این حرفه ایده آل است؟

قطعا در هر کاری استعداد، پشتکار و امیدوار بودن خیلی مهم است و در سینما هم همین طور است ولی قطعا شانس هم دخیل است. و به نظر من با پشتکار و امید و کار کردن مداوم می توانید به رشد و کامیابی برسد.

 

علاقه به مدلینگ بودن

تا به الان کار مدلینگ انجام نداده ام اما اگر پیشنهادی در این زمینه به من شود که در چهارچوب قانون کشورم باشد، شاید انجام دهم.

 

فوژان قبادیان بازیگر کرد, فوژان قبادیان, عکس های جدید فوژان قبادیان

علاقه فوژان قبادیان به مدلینگ 

 

اینستاگرام فوژان قبادیان

این بازیگر همانند دیگر بازیگران در شبکه های اجتماعی حضور دارد.

فوژان قبادیان در اینستاگرام خود مانند دیگر بازیگران و هنر پیشه ها عکس ها و ویدئو هایی از خود و زندگی روز مره خود به اشتراک می گذارد.

 

عکس های جدید فوژان قبادیان, بیوگرافی فوژان قبادیان, تصاویر فوژان قبادیان

فوژان قبادیان در سریال زیر خاکی

 

آثار فوژان قبادیان

فوژان قبادیان برای اولین بار در سال 1388 در فیلم سینمایی " لطفا مزاحم نشوید " به کار گردانی محسن عبدالوهاب ایفای نفش کرد و در سال 1393 دومین تجربه سینمایی خود را با فیلم سینمایی " خانه دختر " به کار گردانی  شهرام شاه حسینی و با بازی در کنار بازیگرانی مانند حامد بهداد، رعنا آزادی ور و باران کوثری به دست آورد.

 

در سال 1394 نخستین تجربه خود را با بازی در مجموعه " آسپرین" به کار گردانی و نویسندگی فرهاد نجفی در شبکه های خانگی به دست آورد.

فوژان قبادیان بعد از چند سال دوری از حرفه بازیگری برای بار دوم در ماه مبارک رمضان در سال 1399 با بازی در فصل دوم سریال " زیر خاکی " به کار گردانی جلیل سامان ایفای نقش کرد و با بازی در این مجموعه مورد توجه قرار گرفت.

 

در این سریال هنر پیشه هایی مثل پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، ستاره پسیانی، هومن برق نورد، نسرین نصرتی، نادر فلاح، گیتی قاسمی، امید روحانی، خسرو احمدی، اکبر رحمتی، مریم سرمدی، مهری آل آقا و .... حضور داشتند.

 

زندگی نامه فوژان قبادیان, عکسهای شخصی فوژان قبادیان, عکسهای اینستاگرام فوژان قبادیان

تصویر فوژان قبادیان در کنار پژمان جمشیدی

 

فیلم های سینمایی فوژان قبادیان

لطفا مزاحم نشوید در سال 1388 روایت ناپدید شدن مریم 1392 
خانه دختر در سال 1393 پرسه در حوالی من در سال 1395

 

فیلم های تلوزیونی قبادیان

نفس در سال 1392  سریال آسپرین در سال  1394
سریال زیر خاکی در سال 1399

 

فوژان قبادیان بازیگر کرد, فوژان قبادیان, عکس های جدید فوژان قبادیان

فوژان قبادیان بازیگر

  

گردآوری : بخش بازیگران بیتونه

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------