بیوگرافی حمیدرضا عطایی (+جدیدترین تصاویر)بیوگرافی حمیدرضا عطایی,حمیدرضا عطایی, زندگینامه حمیدرضا عطایی

حمیدرضا عطایی

 

مصاحبه و بیوگرافی حمیدرضا عطایی

از مهم ترین آثار حمیدرضا عطایی میتوان به بازیگری در مجموعه تلویزیونی مختارنامه، مجموعه تلویزیونی آسمان من و مجموعه تلویزیونی یلدا، سریال  ترور خاموش و خانه امن اشاره کرد.

چکیده ای از بیوگرافی حمیدرضا عطایی

تاریخ تولد: 23 تیر 1363

شغل: بازیگر، نجات غریق

آغاز فعالیت هنری: 1382

تحصیلات: لیسانس تربیت بدنی

وضعیت تاهل: مجرد

 

 بیوگرافی حمیدرضا عطایی,حمیدرضا عطایی,عکس حمیدرضا عطایی

تصاویر حمیدرضا عطایی

 

بیوگرافی حمیدرضا عطایی

حمیدرضا عطایی زاده 23 تیرماه 1363 بازیگر سینما و تلویزیون است.

حمیدرضا عطایی  فارغ التحصیل رشته تربیت بدنی از دانشگاه آزاد است و به صورت اتفاقی وارد عرصه بازیگری شده است. حمیدرضا عطایی سالها به ورزش بوکس و شنا مشغول است و حرفه اصلی اش شنا و نجات غریق است هم اکنون هم عضو فدارسیون شنا می باشد.

 

بیوگرافی حمیدرضا عطایی,تصاویر حمیدرضا عطایی, زندگینامه حمیدرضا عطایی

عکس های اینستاگرام حمیدرضا عطایی

 

آغاز فعالیت هنری حمیدرضا عطایی 

حمیدرضا عطایی بازیگری است که نخستین بار با مجموعه تلویزیونی« مختارنامه» به کارگردانی داوود میرباقری و در نقش مهمی مانند شخصیت« سائب بن مالک» در تلویزیون دیده و از آن پس نامش با این شخصیت در ذهن مخاطب ماندگار شد.

 

حمیدرضا عطایی,مصاحبه با حمیدرضا عطایی, تاریخ تولد حمیدرضا عطایی

تصاویر جدید حمیدرضا عطایی

 

حمیدرضا عطایی در مورد نخستین فیلمش می گوید، « مختارنامه» برایم نعمتی بود که مسیر زندگی ام را متحول کرد. سال ۸۲ به آقای« میرباقری» معرفی شدم و بعد از آن آموزش سوارکاری و شمشیرزنی عربی دیدم. پس از مطالعه ۱۷ قسمت از فیلم نامه ، نقش« سائب بن مالک اشعری» را پسندیدم.از آن جا که تجربه نخست بازیگری ام بود، هر آن چه برای اجرای بهتر نقش لازم بود انجام دادم. من جمله مطالعه کتاب های مرجع، تاریخ طبری و قیام عاشورا. در کنار مطالعه تمرینات سوارکاری و شمشیرزنی عربی را هم دیدم.

 

حمیدرضا عطایی,تصاویر جدید حمیدرضا عطایی,گفتگو با حمیدرضا عطایی

تصاویر حمیدرضا عطایی

 

ازدواج حمیدرضا عطایی

حمیدرضا عطایی مجرد است و در صفحات مجازی اش هم خانواده اش را از حاشيه کارش دور کرده و معمولاً تصاویرخود را به نمایش می گذارد.

  

حمیدرضا عطایی,فیلم های حمیدرضا عطایی,مصاحبه با حمیدرضا عطایی

حمیدرضا عطایی

 

آثار حمیدرضا عطایی

از مهم ترین آثار حمیدرضا عطایی میتوان به بازیگری در مجموعه تلویزیونی مختارنامه، مجموعه تلویزیونی آسمان من و مجموعه تلویزیونی یلدا، سریال  ترور خاموش و خانه امن اشاره کرد. 

 

حمیدرضا عطایی,بیوگرافی حمیدرضا عطایی,مصاحبه با حمیدرضا عطایی

تصاویر اینستاگرام حمیدرضا عطایی

 

بخشی ای گفتگو با حمیدرضا عطایی

« مختارنامه» دانشگاه بود

حمیدرضا عطایی  در مورد تجربه همکاري با داود میرباقری گفت:هر نقش خصوصیات خاص خود را دارد و لازمه نقشم در« مختارنامه» خصوصیت های فیزیکی بود. شمشیربازی یاد گرفتم، سوارکاری ام را بهتر کردم و« مختارنامه» برای من یک دانشگاه بود. در کنار اساتید بزرگی قرار گرفتم و پیشنهاداتی هم حین این پروژه داشتم که آن ها را نپذیرفتم و ترجیح می دادم تمام و کمال در اختیار تیم باشم. 

 

بیوگرافی حمیدرضا عطایی,فیلمهای حمیدرضا عطایی,تصاویر حمیدرضا عطایی

عکس های حمیدرضا عطایی

 

دشواری بازي در مجموعه های تاریخی

در هر کاری که انسان بخواهد انجام دهد شرایط سخت وجود دارد. هنگامی که آستانه تحمل بالا برود سختی و مشقت معنی پیدا نمی کند. زمانی که انسان با عشق و علاقه کار کند مشقات تبدیل به شیرینی می شود. کارهای تاریخی برای مخاطب لذتبخش است و زیبایی و جذابیت کار تاریخی در سختی هایش است. همه بازیگران در شرایط سخت قرار گرفتند احتمالا بارها از اسب زمین و شمشیر خوردند. قسمتی از بدن آنها مجروح و دچار شکستگی شد. در شرایط گرما آن زره و خود به تن کردن سخت است. ولی خوشبختانه در« مختارنامه» در کنار جمعی از بزرگان عرصه سینما و تلویزیون بازي کردم و این خود برایم تلنگری بود.

 

حمیدرضا عطایی,آثار حمیدرضا عطایی,بیوگرافی حمیدرضا عطایی

حمیدرضا عطایی در فیلم ترور خاموش

 

علت کم کاری

حمیدرضا عطایی  درباره علت کم کاریش گفت، بازیگران یا باید انتخاب بکنند یا انتخاب بشوند. من انتخاب کردم، پایش هم ایستادم و مسئولیتش را پذیرفتم. من نقش هایم را انتخاب می کنم، بعد دیگر برایش جان و دل می گذارم و حقیقتا با نقش زندگی می کنم. علاوه براین باید ببینیم در این ژانر که مورد علاقه من هست چه تعداد در سینما و تلویزیون ما بوده؟ آن قدر ها زیاد نبوده. کار ما این است دیگر، یا باید عشق و هنرت را انتخاب کنی یا بروی سمت پول. باید صبور و بردبار باشی، انتخاب کنی، فاصله بگیری، پر بشوی، بخوانی، تحقیق کنی و بعد بتوانی نقش تازه ای را کار کنی.

  

حمیدرضا عطایی,تصاویر حمیدرضا عطایی,عکس های حمیدرضا عطایی

حمیدرضا عطایی در فیلم مختار

 

عرصه هنر تا کجا

 در عرصه هنر شما باید ببنید کجا زندگی می کنید این جا کشوری است به اسم ایران، این ذات ما ایرانیان است، پشت هر ایرانی قدمتی ۷۰۰۰ ساله قرار دارد و در ذات هر ایرانی هنری نهفته است پس جلوی این مردم نمی توان ادعایی از هنر کرد.

 

گردآوری: بخش بازیگران بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------