بیوگرافی بیاینا محمودی + تصاویربیاینا محمودی, بیوگرافی بیاینا محمودی, نقش شارلوت در گاندو 2

بیوگرافی بیاینا محمودی بازیگر نقش شارلوت در سریال گاندو

 

آشنایی با بیاینا محمودی + تصاویر

بیاینا محمودی بازیگر نقش شارلوت در سریال گاندو 2، متولد دهه ی 70 می باشد. بیاینا محمودی از تبارهای ساکن ایران است. وی در رشته مترجمی انگلیسی، تحصیل کرده است. او تحصیلات خود به عنوان بازیگر در کلاس های بازیگری آزاد گذرانده است.

چکیده بیوگرافی بیاینا محمودی:

نام اصلی: بیاینا محمودی

محل تولد: ایران

حرفه یا پیشه: هنرپیشه ی تئاتر، سینما و تلویزیون

 

بیوگرافی بیاینا محمودی:

بیاینا محمودی بازیگر نقش شارلوت در سریال گاندو 2، متولد دهه ی 70 می باشد. بیاینا محمودی از تبارهای ساکن ایران است. این بازیگر ارمنی و دین آن مسیحی است، در ایران متولد شده است و همه ی خانواده اش ارمنستانی هستند. فامیلی آن ایرانی است در قدیم و در زمان ثبت اسامی، به دلیل سخت بود زبان ارمنی برای فارسی زبانان، مجبور شدند آن را تغییر بدهند.

 

وی در رشته مترجمی انگلیسی، تحصیل کرده است.  او تحصیلات خود به عنوان بازیگر در کلاس های بازیگری آزاد گذرانده است. وی معلم زبان انگلیسی می باشد. و تسلط کامل به زبان انگلیسی دارد. در چند تئاتر مانند آرش، در انتظار نمایش، نگو نیست بگو نمی بینم، پایان بازی و آندورا بازی کرده است. و پس از سال ها حضور در تئاتر ایفای نقش شارلوت در سریال گاندو 2 به شهرت رسید.

 

بیاینا محمودی در ادامه در نمایش «بازی استریندبرگ» در مراسم اهدای چهارمین نشان آکادمی سمندریان و بزرگداشت هما روستا حضور داشت. سپس بازی در نمایش «آندورا»، «پایان بازی» و «قطار» را هم تجربه کرد.

 

بازی بیاینا محمودی در تئاتر

بیاینا محمودی در ادامه در نمایش «بازی استریندبرگ» در مراسم اهدای چهارمین نشان آکادمی سمندریان و بزرگداشت هما روستا حضور داشت. سپس بازی در نمایش «آندورا»، «پایان بازی» و «قطار» را هم تجربه کرد.

 

بازی بیاینا محمودی در تصویر یا همان تلویزیون

وی برای اولین بار در سال 1399 در فیلم کوتاه «تردید» به نویسندگی و کارگردانی تئو مارگوسی اولین بار در جلوی دوربین ایفای نقش کرد.

 

بیاینا محمودی در مورد تجربه ی حضور خود در تئاتر و اینکه چند سال است که در این حرفه فعالیت می کند گفته است: بازیگری را از سال 1394 و از آموزشگاه سمندریان شروع کرده است. در همان سال هم برای اولین بار با کار «خاطرات بازیگر نقش دوم» ساخته ی آقای افشین زمانی  در سالن سنگلج به روی صحنه رفته و وارد تئاتر شد. از آن به بعد هم کار تئاتر نسبت به تلویزیون و تصویر برایش در اولویت بود و معتقد است که واقعا هیچ لذتی بالاتر از حضور روی صحنه تئاتر نیست.

 

بازیگر نقش شارلوت در گاندو 2, تصاویر بیاینا محمودی, بازیگر نقش شارلوت در گاندو کیست

نقش شارلوت در گاندو2 کیست

 

بیاینا چگونه شارلوت شد؟

بیاینا محمودی در پاسخ به چگونگی انتخابش در گاندو گفته است: انتخاب شدنش برای نقش شارلوت در گاندو هم از آنجایی شکل گرفت که چند نفر از دوستانی که کار او را در تئاتر دیده بودند، وی به آقای جواد افشار معرفی کردند و بر همین اساس از دفتر ایشان با او تماس گرفته شد و او هم رفت.

 

این هنرپیشه در پاسخ به اینکه آیا ایفای نقش جاسوس آن هم در تلویزیون که قطعا در ذهن های عموم به یاد می ماند، برایش مهم بود؟ یا اصلا دوست داشته که با چنین نقشی در صحنه ظاهر شود بیان داشت: حقیقیت این است که دوست نداشتم در اولین کار تلویزیونی ام به عنوان یک جاسوس در تلویزیون دیده و شناخته بشوم. در واقع، از روز اولی که وارد تئاتر شدم، از ایفای نقش خارجی فراری بودم و اتفاقا هم همیشه برای من چنین پیشنهادهایی برای ایفای نقش در سریال یا فیلم های سینمایی بود. همان روز اول هم به آقای جواد افشار گفتم که این همان نقشی است که من یک عمر از آن فراری هستم.

 

بازی بدون حجاب بیاینا محمودی

از همان ابتدا که برای قرارداد این کار رفتم، در مورد اینکه باید بدون حجاب بازی کنم صحبت شد! البته که این مسئله برای من چالش خاصی نداشت. با این حال شاید برای خیلی از مردم سوال باشد که چطور من به عنوان یک ایرانی اجازه دارم بدون حجاب جلوی دوربین ظاهر شوم؟ باید بگویم که قانونی وجود دارد که یک اقلیت در فضا‌های خارج از کشور می تواند بدون حجاب جلوی دوربین برود.

 

من به واسطه ی اینکه می توانم بدون حجاب مقابل دوربین بروم این نگرانی را دارم که فقط برای نقش های خارجی با من تماس گرفته شود. به اصلاح این امکان بازی من بدون حجاب، یک ویژگی یا مزیت برای کارگردان ها باشد و من را صرفا به خاطر همین امتیاز استفاده کنند.

 

بازی های بیاینا محمودی در تئاتر و تلویزیون, همسر بیاینا محمودی کیست, بازی بدون حجاب بیاینا محمودی

بیاینا محمودی بازیگر نقش شارلوت در سریال گاندو2

 

همسر بیاینا محمودی کیست؟

با توجه به شهرت کم این بازیگر و کارنامه کوتاه او اطلاعات شخصی زیادی راجع به او و خانواده اش در دسترس نمی باشد. بیاینا محمودی تا کنون راجع به همسر خود حرفی نزده است و وضعیت تاهل او نامشخص است.

 

بازی های بیاینا محمودی در تئاتر و تلویزیون :

– نمایش خاطرات هنرپیشه نقش دوم

– نمایش استرینبرگ

– نمایش آندورا

– نمایش پایان بازی

– نمایش در انتظار نمایش

– نمایش سیاوش و سودابه

– نمایش آرش

– فیلم کوتاه تردید

– سریال گاند

 

عکس های بیاینا محمودی

 

درباره بیاینا محمودی, بیاینا محمودی کیست, شارلوت در گاندو2 کیست

تصاویر بیاینا محمودی بازیگر نقش شارلوت

 

بازیگر نقش شارلوت در گاندو 2, تصاویر بیاینا محمودی, بازیگر نقش شارلوت در گاندو کیست

تصاویر بیاینا محمودی

 

علت بازی بدون حجاب بیاینا محمودی, بیاینا چگونه شارلوت شد, آشنایی با بیاینا محمودی

آندورا با کارگردانی افشین زمانی

 

همسر بیاینا محمودی کیست, بازی بدون حجاب بیاینا محمودی, علت بازی بدون حجاب بیاینا محمودی

تصاویر اینستاگرام بیاینا محمودی

 

بازیگر نقش شارلوت در گاندو کیست, بازی های بیاینا محمودی در تئاتر و تلویزیون, همسر بیاینا محمودی کیست

بازی استریندبرگ مراسم اهدای چهارمین نشان اکادمی

 

تصاویر بیاینا محمودی, بازیگر نقش شارلوت در گاندو کیست, بازی های بیاینا محمودی در تئاتر و تلویزیون

تصاویر بیاینا محمودی در کنار فرزاد حسنی و مهدی سلوکی

 

بیاینا محمودی,نقش شارلوت در گاندو 2,

بیاینا محمودی در سریال گاندو 2

 

گردآوری : بخش سرگرمی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------