بیوگرافی و عکس های ایلئانا دی کروز بازیگر معروف پرتغالیبیوگرافی ایلئانا دی کروز, ایلئانا دی کروز بازیگر, ایلیانا دی کروز

ایلئانا دی کروز بازیگر و مدل معروف پرتغالی

 

بیوگرافی کامل و خواندنی ایلینا دی کروز بازیگر 

ایلئانا دی کروز بازیگر و مدل پرتغالی متولد هند است که بیشتر در فیلم های تلوگو و هندی ظاهر می شود. دی کروز در بمبئی متولد شد و بیشتر دوران کودکی خود را در گوا گذراند. او اولین بار در سال 2006 با فیلم Devadasu به زبان تلوگو ظاهر شد ، که موفقیت تجاری را به همراه داشت و در عین حال جایزه Filmfare را برای بهترین بازیگر زن دریافت کرد.

چکیده ای از بیوگرافی ایلئانا دی کروز

نام: ایلئانا دی کروز

متولد: 1987

محل تولد: بمبئی

پیشه: مدل و بازیگر

وضعیت تأهل: مجرد

 

بیوگرافی کامل ایلئا دی کروز

 

ایلیانا دی کروز و همسرش, عکس های ایلئانا دی کروز, ایلئانا دی کروز مدل

عکس های ایلئانا دی کروز 

 

دی کروز در 1 نوامبر سال 1987 از یک پدر کاتولیک و مادر مسلمان در بمبئی متولد شد. زمانی که او 10 ساله بود ، خانواده اش به پارا گوا ، جایی که والدینش خانه ای در آنجا خریداری کرده بودند نقل مکان کردند.

 

در آن مدت ، مدیر هتلی که مادرش در آن کار می کرد ، پیشنهاد کرد که او لبخند پر جنب و جوشی دارد و باید مدلینگ را شروع کند و جلسه ای را با مارک رابینسون تعیین کرد. اگرچه در ابتدا بی میل بود ، اما متقاعد شد و اولین نمونه کارها در ژانویه 2003 ایجاد شد.

 

او شروع به جلب توجه از طریق عکسبرداری و نمایش فشن شو کرد و نمونه کارهای دوم او در سال بعد تنظیم شد ، که سه تبلیغ او را از Electrolux ، Emami Talc و Fair & Lovely به دست آورد.

دومی ، به ویژه که توسط "راکش روشن" کارگردانی شد ، او را در معرض دید قرار داد و چندین پیشنهاد برای بازی در فیلم های بلند ارائه داد.

 

آغاز فعالیت هنری ایلئانا دی کروز

 

زندگی نامه ایلئانا دی کروز, بازی ایلئانا دی کروز در گران ترین فیلم,ایلیانا دی کروز

دیواداسو اولین فیلم موفق ایلئانا دی کروز است

 

دی کروز در سال 2005 برای تست توسط کارگردان Teja فراخوانده شد ، اما پروژه لغو شد. او اولین فیلم بلند خود را در فیلم عاشقانه زبان تلوگو Devadasu (2006) ، به کارگردانی Y. V. S. Chowdhary بازی کرد. او قبل از شروع به کار بر روی فیلم ، کلاسهای بازیگری را با آرونا بیکسو گذراند.

 

او به خاطر می آورد که در طول فیلمبرداری احساس می کرد "تحت فشار است ... تقریبا گریه می کرد و نمی خواست جلوتر برود" ، اما بعد از تشویق مادرش ، بعد از یک سخنرانی طولانی  در ساعت 3 بامداد متقاعد شد.

 

حضورایلئانا دی کروز درفیلم پرفروش و دریافت جایزه بهترین بازیگر زن

 

فیلم های ایلئانا دی کروز, زندگی نامه ایلئانا دی کروز, بازی ایلئانا دی کروز در گران ترین فیلم

ایلئنا دی کروز در سال 2008 نقش اصلی زن در فیلم jalsa را بازی کرد

 

"دیواداسو" اولین فیلم موفق تجاری سال شد ، این فیلم حدود 140 میلیون پوند فروش داشت ، در حالی که دی کروز جایزه Filmfare را برای بهترین نماینده زن دریافت کرد.

او سپس در فیلم گانگستری "پوکیری" ظاهر شد که در آن یک معلم ایروبیک را بازی کرد ، که توسط یک افسر فاسد مورد آزار و اذیت قرار می گیرد. این فیلم موفقیت مالی بالایی داشت و در آن زمان به عنوان پرفروش ترین فیلم تلوگو ظاهر شد.

 

فیلم تلوگو او با عنوان "خطرناک" (2006) که در آن در مقابل "راوی تجا" بازی کرد ، آنطور که انتظار می رفت بازی خوبی ارائه نداد.

او بعداً پیشرفتی در حرفه خود تجربه کرد زیرا کارهای بعدی او Rakhi و Munna از نظر مالی موفقیت آمیز بودند.

 

بازی ایلئانا دی کروز در گران ترین فیلم 

 

همسر ایلیانا دی کروز, عکس ایلیانا دی کروز, بیوگرافی ایلئانا دی کروز

عکس های ایلئانا دی کروز

 

دی کروز در سال 2007 در فیلم  Aata ظاهر شد که به خاطر اجرای خوبش بازخورد های مطلوبی دریافت کرد.

در سال 2008 ، وی نقش اصلی زن را در فیلم اکشن Jalsa ، به کارگردانی Trivikram Srinivas بازی کرد. 

اولین اکران او در سال 2009 با عنوان Kick نیز به همین ترتیب درگیشه موفق شد و یکی از پرفروش ترین فیلم های آن سال شد.

 

بعداً در همان سال او در فیلم های Rechipo و Y. V. S. Choudary's Saleem بازی کرد که هر دو در گیشه عملکرد ضعیفی داشتند.

دی کروز در سال 2011 دو فیلم دیگر بازی کرد. اولین فیلم او در آن سال Shakti بود ، جایی که او نقش اصلی زن به او داده شد.

 

این فیلم فانتزی اجتماعی ، گران ترین فیلم تلوگو است که تا به حال 250 میلیون پوند هزینه داشت.

نسخه بعدی وی "ننو ناا راکشاسی" بود که دومین همکاری او با "پوری جاگاناد" را رقم زد. اگرچه فیلم شکست خورده بود ، اما بازی او با استقبال مثبت منتقدان مواجه شد.

 

فیلم های کمدی ایلئا دی کروز

 

عکس ایلیانا دی کروز, بیوگرافی ایلئانا دی کروز, ایلئانا دی کروز بازیگر

ایلئانا دی کروز در فیلم پوری جاگاناد نقش راننده ی تاکسی را بازی کرد

 

در اوایل سال 2012 ، او در فیلم تامیل Nanban به کارگردانی S. Shankar ، بازسازی فیلم هندی 3 کله پوک بازی کرد. این فیلم با استقبال مثبت منتقدان از عملکرد او روبرو شد. این فیلم با فروش 400 میلیون پوندی در گیشه به موفقیت بزرگ مالی دست یافت.

فیلم بعدی او کمدی اکشن Julayi بود که توسط Trivikram Srinivas نوشته و کارگردانی شد.

 

 دی کروز در نقش Madhu در مقابل Allu Arjun ظاهر شد. این فیلم با بازخوردهای مثبتی روبرو شد و سومین موفقیت بزرگ در سال 2012 و بزرگترین موفقیت در تلوگو شد. وی سپس در کمدی پوری جاگاناد (Devudu Chesina Manushulu) بازی کرد. در این فیلم او نقش راننده تاکسی را بازی کرد. این فیلم نقدهای متفاوتی دریافت کرد و سرانجام در گیشه به عنوان اجرای ضعیف معرفی شد.

 

بازی ایلئانا دی کروز در اولین فیلم هندی

 

فیلم های ایلئانا دی کروز, زندگی نامه ایلئانا دی کروز, بازی ایلئانا دی کروز در گران ترین فیلم

تصاویر ایلئانا دی کروز

 

او اولین بازی هندی خود را با بارفی آنوراگ باسو انجام داد! او علاوه بر ایفای نقش راوی ، شخصیت "شراتی قوش" را به تصویر کشید ، دختری که عشق واقعی خود را برای راحتی های مادی ترک می کند.

 این فیلم در 14 سپتامبر 2012 با نقدهای بسیار مثبت منتقدان منتشر شد و موفقیت تجاری بزرگی داشت و 1.75 میلیارد پوند در سراسر جهان درآمد داشت.

 

بازی او با استقبال خوبی روبرو شد و جایزه بهترین فیلم اول زن فیلمفار را دریافت کرد و همچنین نامزد جایزه Filmfare بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد.

او سپس در فیلم کمدی راجکومار سانتوشی Phata Poster Nikhla Hero در مقابل شاهد کاپور ظاهر شد. این فیلم با نظرات متفاوتی منتشر شد و سرانجام در گیشه ضعیف اعلام شد.

 

موفقیت های بیشتر ایلئانا دی کروز

 

عکس ایلیانا دی کروز, بیوگرافی ایلئانا دی کروز, ایلئانا دی کروز بازیگر

عکس های اینستاگرام ایلئانا دی کروز  

 

در آوریل 2014 او برای مجله Man's World عکاسی کرد.

اولین اکران او در سال 2014 فیلم کمدی اکشن رمانتیک روی سن بلوغ Main Tera Hero بود ، بازسازی فیلم تلوگو Kandireega ، که توسط Balaji Motion Pictures تهیه و به کارگردانی دیوید داوان ساخته شد. 

 

او سپس در اولین نقش آفرینی سیف علی خان در Happy Ending ظاهر شد و در آن نقش اصلی را در کنار سیف علی خان ، گوویندا و کالکی کوچلین بازی کرد که در 21 نوامبر 2014 اکران شد.

آهنگ Rustom آکشی کوماردر سال 2016  یکی از پرفروش ترین فیلم های هند در سال شد. برای بازی در نقش سینتیا پاوری مورد تمجید قرار گرفت که نامزدهای متعدد وی را به خود اختصاص داد.

 

در سال 2017 ، فیلمهای مبارک او با بازی در کنار آرجون کاپور و آنیل کاپور و باادشاهو با بازی در کنار آجی دیوگن هر دو نتوانستند در گیشه تماشاچی پیدا کنند.

 

وضعیت ایلئانا دی کروز در چند سال اخیر

 

عکس ایلیانا دی کروز, بیوگرافی ایلئانا دی کروز, ایلئانا دی کروز بازیگر

ایلئانا دی کروز در فیلم من قهرمان تو هستم ایفای نقش داشته است

 

در سال 2019 ، او در Pagalpanti ، یک فیلم کمدی از Anees Bazmee ظاهر شد.

او در یک فیلم جنایی بیوگرافی ، به همراه آبیشک باچان ، در کارگزار بورس هرشاد مهتا ظاهر می شود. او فیلمبرداری فیلم Unfair & Lovely را به پایان رسانده است ، فیلمی کمدی اجتماعی به زبان هندی است که توسط Balwinder Singh Janjua کارگردانی شده و توسط Sony Pictures Films India تهیه شده است. در این فیلم او و Randeep Hooda در نقش های اصلی بازی می کنند.

هر دو فیلم قرار است بزودی اکران شوند.

 

ازدواج و زندگی شخصی ایلئانا دی کروز

او با اندرو کنبون ، عکاس استرالیایی رابطه داشت. شایعه شده بود که هر دو قبلاً ازدواج کرده بودند. در 28 آگوست 2019 ، رسانه های هندی خبر جدایی این زوج را پخش کردند.

 

گرداوری: بخش بازیگران بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------