كاوه سماك باشي + تصاویر كاوه سماك باشي بیوگرافی كاوه سماک باشی, زندگینامه كاوه سماک باشی

كاوه سماك‌باشي يكي از بازيگران نسل جوان ايرانی

 

 كاوه سماك‌باشي يكي از بازيگران نسل جوان ايران است او در سال‌هاي اخير بيشتر در مجموعه‌هاي تلويزيوني بازي كرده است و توانسته خود را به مخاطبين جعبه جادويي بشناساند.

 

گفتگویی کوتاه با كاوه سماك‌باشی
متولد فروردين سال 1359 در رشته ی مهندسي مكانيك تحصیل کرده ام، يك خواهر كوچكتر از خودم به اسم «تارا» دارم، در يك خانواده دوست‌داشتني و بسيار با محبت بزرگ شدم. پدرم محمود سماك‌باشي از صدابردارهاي قديمي و مادرم هم فرهنگي است.

دوران كودكي كاوه سماك‌باشی
وقتي بچه بودم خيلي شيطون و بازيگوش بودم، تو مدرسه هم هميشه جزو شيطون‌ترين بچه‌ها بودم چند باري هم به خاطر همين شيطنتم از كلاس اخراج شدم، اما چون بچه درسخواني بودم هر بار بخشيده مي‌شدم.

خصوصيات اخلاقي كاوه سماك‌باشی
در كل آدم جدي هستم و برعكس نقش‌هايي كه تا به حال ايفا كردم اصلا احساساتي و خيلي اهل شوخي كردن نيستم اما خدا نكند، روي دنده شوخي كردن بيفتم آن وقت... اصلا اهل غيبت كردن نيستم و تا به حال هم بد كسي رو نخواستم برعكس چهره‌ام، آدم متكبر و مغروري هم نيستم! 

تصاویر جدید كاوه سماک باشی، كاوه سماک باشی

 گفتگوي خواندني با كاوه سماك باشي

 

شهرت كاوه سماك‌باشی
اكثر كساني كه وارد حرفه بازيگري مي‌شوند ميل به ديده شدن در آنها وجود دارد، شهرت، دنياي عجيبي است و در آن كشش خاصي وجود دارد با تمام مشكلاتي كه وجود دارد من شهرت را دوست دارم اما گاهي اوقات شهرت باعث مي‌شود آدم در مكان عمومي معذب باشد. من مدت‌هاست كه از غذا خوردن در رستوران لذت نمي‌برم چرا كه مجبورم سنگيني نگاه ديگران را دائم احساس مي‌كنم. اوايل وقتي به بيرون مي‌رفتم و مي‌ديدم آدم‌هايي را كه من نمي‌شناسمشان خيلي راحت با من برخورد مي‌كنند و با من صميمي هستند برايم جالب حتي عجيب بود اما الان با اين قضيه به خوبي كنار آمدم.

 

خوشبختي ار نظر كاوه سماك‌باشی
من خوشبختي در كار را زماني مي‌بينم كه اگر فردي كتاب سينما را ورق مي‌زند از من به نيكي ياد كند و در بازيگري به ماندگاري برسم در زندگي شخصي‌ام هم خوشبختي را در آرامش داشتن مي‌بينم. 

گریم كاوه سماک باشی, عکس كاوه سماك باشی

تصاویر کاوه سماک باشی

 

 نظر کاوه سماک باشی در مورد دوست و رفیق
در كل آدم رفيق‌بازي نيستم و تعداد دوستانم محدود و اكثر دوستانم هم همكلاسي‌هاي دوران دبيرستانم هستند چون معمولا با كساني كه قبل از شهرت با آنها دوست شدي صرفا تو را به خاطر خودتت مي‌خواهند اما... در ميان افراد مشهور هم با پژمان بازغي، حسام نواب‌صفوي، مهدي مقدم، حميد عسگري، علي لهراسبي و... دوست هستم. 

كاوه سماک باشی, فیلم های كاوه سماک باشی

عکس های کاوه سماک باشی بازیگر جوان ایرانی

 

خوانندگي كاوه سماك‌باشی
من دوستان خواننده زيادي دارم، خودم هم يك ته صدايي دارم و چند سال قبل هم تيتراژ يك برنامه تلويزيوني به اسم رژان را خواندم، اما خب الان تصميم گرفتم تمركزم را تنها روي بازيگري‌ام بگذارم چرا كه فعاليت در دو زمينه باعث مي‌شود كه تمركز از بين برود و نتوانم در هيچ كدام موفق شوم به همين خاطر ترجيح دادم كه فعلا تمركزم را روي بازيگري بگذارم.


بهترين و بدترين اتفاقات زندگی كاوه سماك‌باشی
بهترين اتفاقي كه تو زندگي‌ام افتاده، داشتن يك خانواده خوب و صميمي و تو كار هم همكاري با بهروز افخمي است و بدترين اتفاق زندگي‌ام فوت دايي بزرگم بود...

 

نقش اصلي
شروع فعاليت من در عرصه بازيگري به گونه‌اي بوده كه از ابتدا نقش‌هاي تاثيرگذار و كليدي به من مي‌رسيد، به همين خاطر ترجيح مي‌دهم كه در كارهايم ايفاگر نقش اصلي باشم اكثر نقش‌هايي هم كه به من پيشنهاد مي‌شود نقش اول است.

تصاویر جدید كاوه سماک باشی,سماك باشی

جدیدترین عکس های کاوه سماک باشی

 

 گريم متفاوت سماک باشی
عده‌اي از من مي‌پرسند فكر نمي‌كني اين پركاري تو باعث شود كه چهره‌ات براي مردم تكراري شود من هم در جواب به آنها گفتم: من براي اينكه با اين مسئله مواجه نشوم سعي كردم تا آنجا كه مي‌شود از گريم‌هاي متفاوت استفاده كنم، گريم اگر خوب و متفاوت باشد به بازيگر كمك زيادي مي‌كند.

 

 كاوه سماک باشی, بیوگرافی كاوه سماک باشی

  کاوه سماک باشی

   بیوگرافی كاوه سماک باشی، زندگینامه كاوه سماک باشی

تصاویر کاوه سماک باشی

 

 منبع:pcparsi.com

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------