طالع بینی هفتگی (9 فرودین تا 15 فروردین 99)طالع بینی هفتگی, فال و طالع بینی

طالع بینی هفتگی 

 

فال هفته (9 فرودین تا 15 فروردین 99):

آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار کنید؟ فال هفتگی خود را برای انجام بهترین کار برای آن بررسی کنید. بدانید که برای لذت بردن از یک هفته خوب و بدون دردسر و بدون مشکلات غیرقابل پیش بینی چه باید بکنید و چه کنیم.

 

به دنبال پیش بینی در مورد اتفاق خوب یا بد این هفته با استفاده از فال هفتگی بیتوته باشید.

 

طالع بینی متولدین فروردین :

اگر تجارت شما شعبه های خارج از کشور دارد ، عملکرد آنها در این دوره برجسته است.  احتمال ارتقاء یا افزایش حقوق نیز بسیار قوی است. شما و عزیزانتان قادر خواهید بود در یک زمان واقعاً صمیمی با هم لذت ببریم. کنترل کامل بر روی تنش های خود داشته باشید. هرگونه پرداخت یا هزینه ای که از مدت طولانی در انتظار است ، محقق می شود و بدین ترتیب موقعیت مالی شما قوی می شود. این هفته بسیار مناسب برای کارمندان دارای حقوق است.

 

طالع بینی متولدین اردیبهشت :

سرمایه گذاری های مشارکت در این مدت بسیار خوب عمل می کنند. فضای کلی درون خانواده دلپذیر خواهد بود. سلامتی شگفت انگیز و وضعیت سلامتی عالی شما را در تمام این هفته در معرض دید شما قرار خواهد داد! مسائل جزئی فصلی به دلیل تغییر ناگهانی آب و هوا ممکن است در بعضی مواقع برای شما مشکل ایجاد کند. به نظر می رسد وضعیت مالی شما در این هفته بسیار قوی است.

 

طالع بینی متولدین خرداد :

کارمندان دارای حقوق و دستمزد می توانند واقعاً از مافوق خود در محل کار تأثیر بگیرند. مشاغل مرتبط با محصولات کشاورزی و لبنیات از نظر مالی خیلی بهتر عمل می کنند. با تغییر ناگهانی در سیاست های نهادی یا تأخیر در امتحانات ، ناامید نشوید. روزهای جذاب ، دلپذیر و سعادتمند خواهد رسید. مراقب سلامتی والدین خود باشید. یک عملکرد مذهبی کوچک نیز در این هفته یک احتمال است. بعضی اوقات ، ممکن است به دلیل برنامه کاری خود احساس کمی خستگی کنید. نمودار رشد منابع مالی شما در این هفته مثبت خواهد بود. شما تمام نقاط ضعف را در جایی که پول بدون دلیل هدر می رود ، از بین خواهید برد.

 

طالع بینی متولدین تیر :

این هفته برای کارمندان شاغل در بخش خصوصی کمی سخت تر خواهد بود. برخی دانش آموزان به اندازه کافی خوش شانس خواهند بود تا از بورس های تحصیلی بهره مند شوند. فضای دلپذیر و دوست داشتنی در خانواده حاکم خواهد شد. در طول این هفته هیچ گونه نگرانی عمده ای از نظر بهداشتی پیش بینی نشده است. هزینه های پیش بینی نشده جمع می شوند. سعی کنید یک حلقه محکم را در هزینه های غیرضروری قرار دهید. سرمایه گذاری در بازار سهام و بورس مطمئناً سودآور خواهد بود.

 

طالع بینی هفتگی, فال و طالع بینی

فال هفته

 

طالع بینی متولدین مرداد :

کارمندان حقوق بگیر سطح مورد انتظار همکاری را از مافوق خود دریافت نمی کنند. در انجام وظایف محوله در زمان مقرر با مشکل روبرو خواهید شد. خرده فروشان ، عمده فروشان و همچنین نمایندگان کمیسیون تجارت خوبی انجام می دهند. سه کلمه طلایی که دانشجویان را با خیال راحت در این هفته از بین می برند تمرکز و کار سخت است. برای موفقیت در امتحانات رقابتی باید تلاش کنید. اختلاف نظر ممکن است بین دوستان ایجاد شود. در طی این هفته روابط زناشویی آرام خواهد رفت. به کلمات نرم و ملایم بچسبید و از استفاده از زبان خشن خودداری کنید. جو در خانه دلپذیر خواهد بود. سلامتی شما ممکن است شاهد فراز و نشیب های جزئی باشد. توصیه می کنیم از خوردن غذاهای مضر به طور کامل خودداری کنید زیرا این امر قطعاً باعث ناراحتی معده خواهد شد. مرتباً ورزش کنید و به عادات غذایی سالم بچسبید. سرمایه گذاری های انجام شده در گذشته به ثمر رسیدن میوه های شیرین خواهد بود. همیشه به یاد داشته باشید که پس انداز آینده را حفظ کنید. از خطرات غیر ضروری خودداری کنید.

 

طالع بینی متولدین شهریور :

کارآفرینانی که در صنعت خدمات درگیر هستند نیز رونق خواهند گرفت. کارمندان شاغل در این هفته افزایش حقوق و دستمزد دریافت می کنند. هر لحظه ای که با دوست خود می گذرانید زیبا خواهد بود! بین فراز و نشیب های جزئی ، رابطه با همسرتان دوستانه می ماند. اجازه ندهید که اختلافات جزئی رابطه شما با خواهر و برادرتان را خراب کند. بیماری های معده یک احتمال مشخص است. به نظر می رسد مانده بانکی و دارایی های شما به تدریج و پیوسته در حال افزایش است. در تجارت کوتاه مدت سهام و اوراق مشارکت نکنید. از گمانه زنی ها دوری کنید. از افراط در هزینه های غیر ضروری خودداری کنید.

 

طالع بینی متولدین مهر :

بازرگانان می توانند با یک مشتری بسیار با ارزش معامله بزرگی انجام دهند. یک خط تمایز بسیار نازک بین یک نگرش مطمئن و سهل انگاری وجود دارد. دانش آموزان نباید تحت هیچ شرایطی تمرکز خود را از دست دهند. ما به دانشجویان توصیه می کنیم تشریفات مهاجرت خود را برای مدتی موکول کنند. همیشه برای شریک زندگی خود در دسترس باشید و سعی کنید مدتی با کیفیت را با همسر خود بگذرانید. جو درون خانواده باید شما را شاد نگه دارد و شما را از نظر ذهنی آرام نگه دارد. عادت به ورزش روزانه را داشته باشید و تلقین کنید. تا حد امکان از خوردن غذاهای مضر خودداری کنید.

 

طالع بینی متولدین آبان :

این هفته برای بازرگانانی که قصد گسترش کار را دارند ، یک هفته بسیار مطلوب است. کار سخت و کوشا کارمندان شاغل با حقوق همه از افراد و به خصوص مافوق آنها قدردانی خواهد کرد. دانش آموزان احساس آرامش ذهنی خواهند کرد و می خواهند افق دانش خود را گسترش دهند. این در هفته ای خواهد بود که فرزند شما باعث می شود که از دستاوردهای خود احساس غرور کنید. صمیمیت بین شما و همسرتان برجسته خواهد بود. شما قادر خواهید بود تمام وظایف شخصی و حرفه ای خود را به راحتی انجام دهید. اعتماد به نفس ، انرژی و اشتیاق شما بی نظیر خواهد بود! کارآفرینان زن که به عنوان شریک شرکت یا مدیر در شرکت مشغول فعالیت هستند ، در تجارت بسیار خوب عمل می کنند. شما کنترل کاملی بر هزینه های ناخواسته خواهید داشت.

 

طالع بینی هفتگی, فال و طالع بینی

فال هفتگی

 

طالع بینی متولدین آذر :

در تمام طول هفته مثبت می شوید. همچنین می توانید بسیاری از استراتژی های جدید تجاری را پیاده سازی کنید. ممکن است شما را مجبور به سفرهای کاری کنید. آنها نه تنها در چندین مسابقه شرکت می کنند بلکه برنده آنها نیز می شوید! همه عملکرد همه جانبه شما را تحسین می کنند. یک خط تمایز بسیار نازک بین هزینه های اضافی و هزینه در صورت لزوم وجود دارد. سعی کنید هزینه‌های غیرضروری را کنترل کنید. راه های جدید درآمد باز می شود! ممکن است احساس بی تفاوتی یا ناراحتی با همسرتان وجود داشته باشد. بهتر است از استدلال های بیهوده پرهیز کنید و یاد بگیرید که فراموش کنید و ببخشید. کلماتی که یک بار گفته می شود هرگز قابل بازیابی نیست. شما از هرگونه بیماری قدیمی ای که در طول این هفته به آن مبتلا شده اید ، خلاص می شوید. سلامت روحی و جسمی کلی شما در وضعیت خوبی قرار خواهد گرفت. یوگا ، ورزش و مراقبه از عوامل اصلی هستند.

 

طالع بینی متولدین دی :

سخنان شما این هفته برای شما جادو می کند! از همه افراد در محل کار پشتیبانی دریافت خواهید کرد. اشتیاق و خلاقیت به اوج خود خواهد رسید. دانش آموزان احساس آرامش ذهنی خواهند کرد و می خواهند با کشف موضوعاتی که دوستشان دارند افق دانش خود را گسترش دهند. عملکرد آنها در فعالیتهای خارج از برنامه درسی نیز برجسته خواهد بود. احتمال مشخصی از عملکرد کوچک خانواده وجود دارد. هر لحظه ای که با دوست خود می گذرید سعادتمندانه خواهد بود! سوء تفاهم ها را با شریک زندگی خود مرتفع خواهید کرد. سلامت عالی روحی و جسمی در این هفته در نمودار شما خواهد بود. شما با مثبت ، اشتیاق و نشاط روبرو خواهید شد. احساس آرامش ذهنی و جسمی متناسب خواهید داشت. سلامت مالی شما در طول این هفته در حد عالی خواهد بود! شما همچنین می توانید سرمایه گذاری در فلزات گرانبها را در نظر بگیرید.

 

طالع بینی متولدین بهمن :

مسئولیتهای شما ممکن است در این دوره بطور قابل ملاحظه ای افزایش یابد. شما به راحتی قادر خواهید بود تمام شرایط استرس زا را کنترل کرده و فشار را در محل کار بسیار مؤثر کنترل کنید. حتی تأثیرات سیاره ای مطلوب است! آنها همه اینها را تحت کنترل خود در آورده اند. تأثیرات سیاره ای به شما کمک می کند تا مزایای مالی غیرمنتظره ای را نیز بدست آورید! این هفته به نمونه ای مهم از چگونگی زیبایی و سالم ماندن روابط تبدیل خواهد شد! نه تنها وقت با کیفیت را در کنار محبوب خود خواهید گذراند بلکه همچنین به اندازه کافی وقت برای خانواده خود پیدا خواهید کرد. یک رژیم غذایی سالم را حفظ کرده و به وعده های غذایی مغذی پایبند باشید. انجام این کار قطعاً منجر به برخی از اختلالات جزئی گوارشی خواهد شد.

 

طالع بینی متولدین اسفند :

مشاغل مشارکتی و شرکتهای سرمایه گذاری مشترک در این مدت پیشرفت بسیار خوبی را نشان می دهند. مشاغل مربوط به خط مکانیکی ، ماشین آلات و زمینه آموزشی برتری دارند. از کارمندان حقوق بگیر قدردانی می شود. دانش آموزان باید به توصیه های معلمان و مربیان خود گوش فرا دهند که بسیار با ارزش خواهد بود. در کل ، این دوره مملو از موفقیت و خوشبختی برای دانشجویان است. صمیمیت بین زوج های متاهل وصف ناشدنی خواهد بود! شما قادر خواهید بود تمام وظایف شخصی خود را با کمال میل و قدرت انجام دهید. بدون خسته شدن قادر خواهید بود سخت ترین کارها را انجام دهید. وضعیت مالی شما در طول هفته کاملاً سنگین باقی خواهد ماند. اگر قصد سرمایه گذاری های جدید را در نظر بگیرید این هفته بسیار عالی خواهد بود. سرمایه گذاری های انجام شده در گذشته نیز از میوه های شیرین بازده شروع می شود.

 

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------