ماه بهمن بر شما چه خواهد گذشت؟ 

ماه بهمن بر شما چه خواهد گذشت؟


● فروردین

فعالیت تازه ای را آغاز می کنید که در بدو آن با سختی های روبرو می شوید اما نباید صحنه را خالی کنید مطمئناً شما پتانسیل فایق آمدن بر این گرفتاری را دارید و در این راه نیز به موفقیت می رسید. مشکلی برای یکی از دوستان تان پیش آمده است که باید به کمک او بشتابید و این کار را دخالت در امور خصوصی او محسوب نکنید. تجزیه و تحلیل شما از اتفاقی که برای شما پیش آمده است درست نیست و باید به موضوع با دید و تفکر شفاف تری نگاه کنید .

 

● اردیبهشت

یک بحث سازنده و مفید با فردی خواهید داشت و مسایل بسیاری که برایتان اهمیت دارند روشن خواهند شد در حرکتی که می خواهید انجام بدهید نیاز به یک همکار دلسوز دارید ، بنابراین باید در انتخاب او دقت کنید چرا که هدف مهمی در پیش دارید . رابطه دوستانه ای با شخص با نفوذی دارید که این امر کمک شایانی برای نیل به اهدافتان خواهد کرد. نقشه ای که برای رسیدن به هدف خود طراحی کرده اید کاملاً هوشمندانه است و جای نگرانی برای اجرای آن وجود ندارد.

 

● خرداد

از یک سد که قبلاً تصور می کردید برای شما مشکل آفرین می شود به راحتی عبور می کنید و به این ترتیب اعتماد به نفس تان افزایش می یابد. آرزوهای زیبا و قابل دسترسی را در ذهن می پرورانید. باید به این نکته توجه داشته باشید که رسیدن به آن مستلزم تلاش و همت است، پس کمر همت ببندید و قدم بردارید . تقاضا یا خواسته ای دارید که مدت ها آن را در دل نگه داشته اید . همین روزها زمان مناسب فرا رسیده است که آن را بیان کنید. بنابراین با مطرح کردن تقاضای خود منتظر جواب مثبت هم باشید.

 

● تیر

طی چند روز آینده شما اشک شوق خواهید ریخت و شنیدن خبری از ته دل خوشحالتان می کند. درمورد خاصی از شما نظر خواهی می شود. اصلاً عجله نکنید و بهتر است با منطق پاسخگو باشید، چون پاسخ اشتباه در آینده دست و پاگیرتان خواهد شد. در روزهای پیش رو غیر ممکن ها ،ممکن می شوند و انجام کلیه امور برای شما سهل و آسان خواهد شد، چرا که از نظر روحی ، آمادگی انجام آن را به دست می آورید.

 

● مرداد

به یک سری منابع مهم و موثر دست می یابید که از این بابت فوق العاده خوشحال می شوید. دگرگون های در زندگی شما رخ می دهد که همگی شان مثبت هستند، بنابراین هیچگونه هراسی به دل راه ندهید. قصد کمک و دستگیری از یک نفر را دارید که واقعاً مستحق و نیازمند این کمک است، پس هر چه زودتر اقدام کنید. یک خطر جدی از شما دور می شود که این به بابت لطف صدقه هایی است که هر روز کنار می گذارید.

 

● شهریور

پیرامون آنچه ذهنتان را مشغول کرده است خبرهای خوشحال کننده ای دریافت خواهید کرد که این اخبار مسرت بخش نتیجه تلاش شماست . در یک مجلس میهمانی شرکت می کنید و با فردی روبرو می شوید که قبلاًَ بگو مگو هایی با او داشته اید همین ملاقات غیرمنتظره بهترین فرصت برای فراموش کردن کینه ها و آشتی دوباره است .

 

● مهر

خوشرویی و حوصله شما موجب شده که نزد اطرافیان و خانواده محبوب باشید البته این فضیلت اخلاقی در بسیاری از موارد در محیط کار با تحصیل به سود شماست . نصایحی را که از جانب سالمند شنیده اید به کار گیرید . امکانات و شرایطی عالی برایتان فراهم می شود که باید به بهترین شکل از فرصت پیش آمده بهره برداری کنید. پایان نامه ، گواهی نامه یا مدرکی که مدت ها به دنبال آن بوده اید، سرانجام بدست می آورید.

 

● آبان

ناراحتی یا غمی در دل دارید که در هر حال به آن فکر می کنید و شاید هم آن را لاینحل می دانید، اما باید بدانید که بهتر است به خدا توکل کنید ، چون بزودی درهای رحمت به روی شما گشوده خواهد شد. روزهای شلوغ و پرکاری پیش روی شماست که به خوبی و راحتی آنها را پشت سر خواهید گذاشت و به آنچه آرزو دارید دست می یابید. بهتر است در این روزها توجه بیشتری به خود داشته باشید و شاد بودن و شاد زیستن را فراموش نکنید تا همچنان پرانرژی باقی بمانید.

 

● آذر

این روزها به دنبال دستیابی به یک نتیجه قاطع هستید، باید همه راهکارهای ممکن را مورد بررسی و مطالعه قرار دهید، چون تصمیم در این زمینه کار چندان ساده و راحتی نیست. از کسانی که تجربه بیشتری دارند می توانید کمک بگیرید. اما مطمئن باشید با روحیه و پشتکاری که در شما وجود دارد به هدفتان می رسید اگر خیال سرمایه گزاری داید فعلاً دست نگه دارید تا اوضاع تثبیت شود. یک حادثه هیجان انگیز شما را بسیار شاد می کند و همچنین با سربلندی از یک آزمایش بیرون می آیید

 

● دی

در یک موقعیت مناسب موفق می شوید توجه بزرگترها را به خود جلب کنید.چند تن از دوستان تان از شما انتظار معقولی دارند که نباید آنها را نادیده بگیرید.اگر چه جدایی مشکل است اما برخی انسان در آستانه حرکت به سوی روزهای بهتر، مجبور به پذیرش شرایط می شود پس شما نیز از این قاعده مستثنی نیستید و باید تن به سرنوشت بدهید . در یک گفتگوی خانوادگی خط مشی شما در قبال یک امر مهم اتخاذ می شود.

 

● بهمن

درباره مساله ای که ذهن شما را مشغول کرده باید از چند نکته مهم مطمئن شوید و این اطمینان را به دنبال تحقیقات بیشتر به دست می آورید. یک خبر بسیار جذاب از جایی که فکرش را نمی کنید، لبخند را بر لبان شما می نشاند. در فعالیت های دسته جمعی شرکت کنید ، چون طالع شما از ملاقاتی خبر می دهد که در یکی از این فعالیت ها رخ می دهد و منافع شما را در برخواهد داشت .

 

● اسفند

از شما برای انجام کاری قدرشناسی می شود. به همین دلیل احساس غرور و افتخار به شما دست می دهد.رابطه ای عاطفی برای تان پیش آمده است که در این رابطه احساس شما را کاملاً از نظر روحی ارضاء خواهد کرد و آرامش فکری را برای تان به ارمغان خواهد آورد. چشم به راه پیغام کسی هستید که به وعده اش عمل نکرده است به زودی خبر خوشی از وی دریافت خواهید کرد. مسوولیتی به شما واگذار می شود که بهتر است آن را بپذیرید و توانایی خودتان را به اثبات برسانید.

منبع:aftab.ir

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------