تازه های فال و طالع بینی

طالع بینی هفتگی , فال و طالع بینی , فال هفتگی

طالع بینی هفتگی (08 بهمن تا 14 بهمن 1401)

طالع بینی هفتگی فال هفته (08 بهمن تا 14 بهمن 1401) آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار…

ماه دی بر شما چگونه خواهد گذشت ؟ 

 

 

ماه دی بر شما چگونه خواهد گذشت ؟

 

● فروردین

یک موقعیت عالی را برای پیشرفت به دست می آورید ، سعی کنید از آن به نحو احسن استفاده کنید به یک سند یا مدرک مهم دست پیدا می کنید که با بهره گیری از آن ، بسیاری از مشکلات شما حل می شود . از اتفاق پیش آمده که برخلاف میلتان است ، نگران نشوید چرا که به زودی فروکش خواهد کرد. روح لطیف و خلق خوشتان موجب می شود که حقانیت شما در یک موضوع مهم بالاخره به اثبات برسد از خودگذشتگی یکی از دوستان تان سبب می شود تا از یک موقعیت نسبتاً زیانبار رهایی یابید.

 

● اردیبهشت

یک آشنایی تازه به زندگی تان طراوت تازه ای خواهد بخشید . معلومات و داشته های شما را در حل یک مساله سبب می شود که اطرافیان به استعداد شما پی ببرند . طالعتان نشان می دهد که به زودی یک تحول بزرگ در زندگی تان به وقوع می پیوندد . برای اجرای طرح خود به امکاناتی نیاز دارید که با رایزنی های که انجام می دهید ، به منابع مالی آن دست پیدا می کنید . ایمان و همچنین توجه شما به معنویات شما را از نظر اخلاقی زبانزد کرده است .

 

● خرداد

پیام یا نامه ای که در انتظار آن بودید سرانجام به دستتان می رسد از موضوع شگفت انگیزی با خبر می شوید که نوید روزهای خوشی را برای تان به همراه دارد در مورد امر مهمی که پیش آمده باید به مشورت بپردازید و خودسرانه عمل نکنید . پیشنهادی که به شما شده دارای نقاط ابهام بسیاری است که تا قبل از روشن شدن آنها پاسخ مثبت ندهید. برخی از اقدامات گذشته سرانجام نتیجه مطلوب را عاید شما می کند .

 

● تیر

در عالم هنر ورزش یک موفقیت انتظار شما را می کشد یک فرصت از دست رفته مجدداً برای شما پیش می آید که البته باید سعی کنید تا این بار آن را هدر ندهید . در جریان یک اختلاف در محیط کار با تحصیل از شما پشتیبانی خواهد شد و این امر اعتماد به نفستتان را افزایش می دهد. در اظهار نظرهای رک باید مراقب باشید که همه پلهای پشت خود را خراب نکنید.

 

● مرداد

امکانات و شرایط عالی برای تان فراهم می شود که باید به بهترین شکل از این امکانات بهره برداری کنید. خبر مهمی دریافت می کنید که هیجان زده تان می کند و برای به هدف رسیدن سعی کنید هیچ عجله ای به خرج ندهید . در محیط کار یا تحصیلتان از شما انتقادی سازنده خواهد شد. بهتر است با رویی خوش پذیرایی آن باشید چون به پیشرفت شما کمک خواهد کرد.


● شهریور

پیرامون سلامتی عزیزی که نگرانش هستید بهتر است هر چه زودتر دست به کار شوید و اقدامات لازم را انجام دهید. گذشت زمان در این مورد به خصوص به صلاح نیست به حرکت رو به جلوی خود ادامه دهید و نگذارید ترس و دو دلی بر شما چیره شود لازم است در این روزها که شانس به شما روی آورده است شجاعت خودتان را نشان دهید . متاسفانه افراد حسود در اطراف شما زیاد هستند و نباید به حرف آنها گوش بسپارید.

 

● مهر

بدهی فراموش شده ای دارید که بهتر است هر چه زودتر آن را بپردازید . البته در آن راز بزرگی نهفته است که بعداً متوجه آن می شوید. برای تصمیمی که گرفته اید مصمم باشید و اگر اوضاع بر وفق مرادتان نیست دلسرد نشوید چرا که قطعاً راهتان درست است و برای به نتیجه رسیدن تلاش و زمان بیشتری می طلبد و اگر خسته شده اید به خودتان استراحت دهید تا شروع شادابی داشته باشید این روزها مشغله ذهنی شما زیاد شده است که البته بخشی از آنها بی دلیل و کم اهمیت است که باید دغدغه آنها را از ذهنتان دور بریزید.

 

● آبان

در مورد مساله ای که پیش رو دارید و می توانید برای شما تعیین کننده باشد بهتر است سکوت را کنار گذاشته ، اظهار نظری قاطع داشته باشید. آرزوهایی زیبایی را در ذهن می پروارنید که برای رسیدن به آنها باید تلاش و همت بیشتری را به کار بگیرید . پس از همین امروز کمر همت ببندید و قدم بردارید. در مورد تقاضایی که مدتها در دل نگه داشته اید . اینک زمان مناسبی برای بیان آن فرا رسیده است پس غفلت نکنید.

 

● آذر

شرایط مطلوبی برای شرکت در یک پروژه اقتصادی را دارید که باید آن را به دقت لازم انجام دهید. با محبت خاصی از یک دوست مواجه می شوید، اما شما نباید این محبت را بی پاسخ بگذارید . در مورد مساله خاصی که دلتان می خواهد به سرانجام برسد لازم است پیگیر و مصمم باشید و مطمئن باشید به هدفتان خواهید رسید. جابجایی و تغییر و تحولی برای شما پیش بینی می شود که لازم است انعطاف پذیری به خرج دهید. چون در کل به صلاح شما تمام خواهد شد.

 

● دی

برای به نتیجه رسیدن موضوعی که در ذهن دارید باید تلاش و کوشش بیشتری از خود به خرج دهید و تسلیم مشکلات پیشرو نشوید. پایداری رمز موفقیت است. در مورد بیان مطلبی که درباره آن تردید دارید بهتر است فعلاً چیزی نگویید و هنگامی که با تحقیقات بیشتر به نتیجه رسیدید آن را بیان کنید.

 

● بهمن

گره های موجود بر سر راهتان به زودی یک به یک باز می شوند و همه چیز طبق دلخواه شما پیش می رود. نذری دارید که باید آن را به جای آورید. قشنگ ترین روزهای زندگی را پیش رو دارید که البته نباید این لحظه ها را به بطالت بگذرانید. در مورد کار یا شروعی که می خواهید داشته باشید بهتر است از همفکری اشخاص دلسوز و با داریت استفاده کنید ، چون انجام این کار به تنهایی برای شما دشوار خواهد بود.

 

● اسفند

قصد خرید قسطی چیزی را دارید بهتر است شما که توان پرداخت بهای کل آن را دارید یکباره کل کار را تمام کنید. نوید یک هدیه غیرمنتظره را داشته باشید که از طرف یک دوست به دستتان می رسد. کار نیمه تمامی دارید که می توانید در این روزها آن را تکمیل کرده به نتیجه دلخواه برسید. پس اقدامات لازم را انجام بدهید . دانش و مهارت فنی تان شما را به یک فرصت طلایی نزدیک می کند که باید از این مهم نهایت استفاده را ببرید.

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

    Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022