شناخت شخصیت بوسیله کف بینی 

 

کف بینی

 

شما فردي هستيد كه روابط گسترده اي با دوستان خود داريد . بسيار معاشرتي و مردم گرا هستيد و از همينطور مي توانيد ايده ها و افكار خود را با ديگران در ميان بگذاريد . بيشتر به موضوعات فكري علاقه داريد و عاشق سفر هستيد . خيلي ميل داريد با ديگران ارتباط برقرار كنيد و خلاصه از تنهايي به شدت بيزار هستيد . انگار هميشه حرفهاي زيادي براي گفتن داريد و معمولاً نيز آنها را به نحو مطلوبي با ديگران در ميان مي گذاريد . هر يك از دوستانتان را همچون يك دستگاه ضبط صوت خوب مي دانيد كه حرفهاي شما را ضبط كرده و به ديگران انتقال مي دهند. همه دلشان مي خواهد به شما نزديك شوند و با شما طرح دوستي بريزيند . از نظر گشت و گذار به شهرها و سرزمينهاي ديگر لذت مي بريد . تفريح ، سرگرمي ، و بازي روحيه شما را شاداب مي كند و باعث لذت و شادي تان مي شود . از نظر جسمي نيز در وضعيت خوبي بسر مي بريد و كاملاً سالم و تندرست هستيد .

 

پيشنهاد :

بايد به پيامهايي كه ميان شما و يكي از نزديكان رد و بدل مي شود بيشتر توجه كنيد . اين رابطه مي تواند عاقبت خوبي به همراه داشته باشد . سعي كن زياد كج خلقي نكني و با ديگران مهربان و خوشرو باشي . از حرفهاي كنايه آميز و رفتار دوپهلو پرهيز كن زيرا باعث سوء تفاهم مي شود . همواره بايد براي تمديد اعصاب خود به سفر بروي يا خود را با طراحهاي آموزشي سرگرم كني . همچنين مي تواني دوستان خود را در لحظات شاد خود شريك كني .

 

 

کف بینی

 

شما فردي هستي كه در زندگي بيشتر به فكر شغل و حرفه خود هستي و به ماديات علاقه داري . با شريك خود سازگاري و توافق داريد و علايق مشتركي شما را به هم پيوند داده است رابطه شما با او بر اساس تفاهم و همكراي دو جانبه شكل گرفته است .خيلي به سير وسفر علاقمند هستيد و دوست داريد مدام به گردش وتفريح برويد . دوستانتان هميشه به كمك شما احتياج دارندو رابطه شما با آنها خوب است . همه هوش و حواس شما متوجه كار يا تحصيل است و دغدغه ديگري نداريد . به كسي علاقمند خواهي شد و با او ابطه اي عاطفي و ظريف برقرار خواهي كرد كه بسيار شاد يبخش و مطلوب خواهد بود . به نظر مي رسد آدم صبور و پر طاقتي هستيد و با يكي از اعضاي خانواده خود بيش از بقيه صميمت و نزديكي داري و معمولاً در اكثر كارها با همديگر اشتراك نطر داريد . از نظر سلامتي و بهداشت نيز در وضعيت مناسبي قرار داريد و هيچگونه كسالت يا بيماري شما را تهديد نمي كند .

 

پيشنهاد :

ممكن است در خانواده ، محيط كار ، يا مدرسه هيچ كس با شما موافق نباشد . ولي شما بايد سعي كنيد كه خونسردي و متانت خود را از دست ندهيد . در ارتباط با اعضاي خانواده خود بايد صبورتر و با گذشت تر باشيد و از مشاجره و دعوا پرهيز كنيد . در محيط كار يا در مورد مسايل شخصي نيز بايد خونسردي خود را حفظ كنيد و از درگيري و اختلاف با ديگران احتراز كنيد . زياد سخت نگيريد و نگذاريد مسايل و مشكلات بر قلبتان سنگيني كند . بردباري و گذشت باعث مي شود احساس بهتري داشته باشيد .

 

کف بینی

 

در زندگي بيشتر به مسايل شغلي ، تحصيلي ، يا روابط عاطفي خود با ديگران توجه داريد . شما شخصي هستيد كه رفتارهايتان غير قابل پيش بيني است . انكار و ايده هاي زيادي در سر داريد ولي افكار براي بيان آنها مشكل داريد و دلتان نمي خواهد آنها را با كسي در ميان بگذاريد . به هر حال صحبت وگفتگو با يك مشاور مي تواند مفيد و سودمند باشد . سوداي عشق در سر داريد و دوباره به ياد او افتاده ايد كه مدتي است از شما جدا شده و در شهري دور زندگي مي كند . از نظر سلامتي و بهداشت در وضعيت خوبي به سر مي بريد و كاملاً شاداب و سرحال هستيد .

 

  بیشتر بخوانید: فال حافظ 

 

پيشنهاد :

با دوستان و همكاران خود رفتاري با نزاكت و مبادي آداب داشته باشيد . ايجاد تفاهم و سازگاري با ديگران چندان هم مشكل نيست . در ارتباط با طرحي كه ارائه داده ايد از جانب يكي از دوستان خود پيشنهادي دريافت مي كنيد . بايد با روي باز به نظرات ديگران گوش كنيد و از آنها سپاسگزار باشيد . براي رسيدن به تفاهم و هماهنگي با ديگران بايد به سهم خود قدم پيش بگذاريد تا موفق شويد .

 

کف بینی

 

شما فردي هستيد كه معمولاً درگير درس و تحصيل ، مسايل خصوصي و يا مشغوليات ذهني خود هستيد . ولي در درون خود از آرامش برخورداريد . پيشرفت در زندگي باعث شادي و نشاط شما مي شود . چون با ديگران برخورد مناسبي داريد و از قدرت بيان خوبي نيز برخوردار هستيد معمولاً از جانب اعضاي خانواده ، دوستان و همسايگان مورد لطف و محبت قرار مي گيريد و هديه دريافت مي كنيد . رابطه عاطفي شما با دوستتان در وضعيت بسيار مناسب و دلپذيري است . از لحاظ مالي موقعيت خوبي داريد و به نظر مي رسد كه از هر لحاظ يك فرد حرفه اي و كاردان هستيد .

پيشنهاد :

شما بايد شادي و نشاط خود را با دوستان و رفقاي خود تقسيم كنيد . سعي كنيد در مورد مشكلات و گرفتاري هاي شخصي ، از هر گونه بحث و مشاجره با ديگران پرهيز كنيد . شما از آن دسته افراد نيستيد كه براي مشكلي كه برايشان بوجود مي آيد راه حلي را در آستين دارند

 

کف بینی

 

ظاهراً به نظر مي رسد كه شما از آن دسته افراد هستيد كه در مورد مسايل مالي بسيار صبور و پر طاقت هستيد . اخيراً مشكلي در زندگي تان پيدا شده است كه فكرتان را به خود مشغول كرده است . احتمالاً به زودي مي فهميد آن كسي كه در محيط كار خود با او آشنا شده ايد مي تواند براي شما يك دوست خوب نيز باشد . در حال حاضر همه توجه تان بر روي تحصيل متمركز است . در ارتباط با عشق و تحصيلات و كار ، آدم بسيار خوش شانسي هستيد . از لحاظ سلامتي و بهداشت نيز در وضعيت خوب و مناسبي قرار داريد .

 

  بیشتر بخوانید: فال روزانه 

 

پيشنهاد :

بهتر است به دنبال راهي براي بهبود كارائي خود باشيد . همچنين بايد به مسايل مالي خود بيشتر توجه كنيد . و محتاطانه تر عمل نماييد . مواظب دخل و خرج خود باشيد و معقولانه تر خرج كنيد .

 

کف بینی

 

در حال حاضر همه سعي و تلاش خود را بر روي تحقيق در مورد مسايل مالي متمركز كرده اي . در آينده نزديك به هدف خود مي رسي و از اينكه موفق مي شوي كار مفيدي انجام دهي خوشحال خواهي شد . شما آدمي برونگرا و معاش تي هستيد و به فعاليتهاي اجتماعي خيلي علاقه داريد . اما بايد مراقب خرج و هزينه هاي خود باشيد و زياد ولخرجي نكنيد . شما فردي رفيق باز هستيد كه هر لحظه دوست جديدي مي گيريد . رفتاري صميمانه و پر محبت داريد و از گسترش روابط خود با ديگران لذت مي بريد . با كسي آشنا مي شويد كه به تدريج به او دل مي بنديد و عاشق او مي شويد . اين دوستي و پيوند عاقبت خوشي برايتان دارد . در مورد سلامتي و بهداشت نيز بايد بيشتر مراقب خود باشيد .

 

پيشنهاد :

در مورد بهداشت و سلامتي خود بايد بيشتر مراقب باشيد . اگر مواظب دخل و خرج خود نباشيد و در اين مورد عاقلانه عمل نكنيد آنگاه ممكن است هر چه در مي آوريد يك شبه خرج كنيد و دچار مشكل مالي شويد . به هر حال بايد مشكلات مالي خود را به نحو مطلوبي حل كنيد تا به آرامش برسيد .

 

کف بینی

 

در زمينه ارتباطات خود با ديگران ، آدم خوش شانسي هستيد و روابط خوبي با مردم برقرار مي كنيد . ضمناً آدم خوش سفري نيز هستيد و از اين لحاظ نيز شانس با شما همراه است . در روابط عاطفي خود با ديگران بارها قلبتان مي شكند و در عشق شكست مي خوريد ولي اهميت نمي دهيد . در حال حاضر دل در گرو عشق جديدي سپرده اي . در اين ماجرا ممكن است بعضي ها به شما حسادت بورزند . خيلي دوست داريد براي انجام مأموريت به سفر برويد و خلاصه از يكجا ماندن نفرت داريد . به عشق در يك نگاه اعتقاد داريد . از نظر سلامتي در وضعيت خوبي به سر مي بريد .

 

پيشنهاد :

بايد كمي خويشتندار و صبور باشيد و خونسردي خود را از دست ندهيد . نبايد بر سر مسايل جزيي با دوست خود درگير شويد . اگر متانت خود را حفظ كنيد با دوستان و رفقاي خود اوقات خوشي خواهيد داشت . به درك شهودي و مبتني بر حدس و ابهام خود ايمان داشته باشيد . اجازه ندهيد يك موضوع خانوادگي شما را از پا بيندازد . در ابتدا ممكن است عصباني شويد و بعد گيج و آشفته شويد . به زمان نياز داريد تا بتوانيد راه حل مناسبي براي مشكلات خود در خانه ، مدرسه ، يا محيط كار پيدا كنيد .

 

کف بینی

 

اين كف دست براي شما خوش شانسي مي آورد . به نظر مي رسد آدم شاد و بانشاطي هستيد . شما دوست داريد اوقات خوش خود را با دوستان خود تقسيم كنيد . عاشق گردش و سفر هستيد و از يكنواختي و تكرار بدتان مي آيد . در زمينه عشق ، كار و مسايل مالي خيلي خوش شانس هستيد . در قلب خود فقط يك نفر را داريد كه به او بسيار علاقمند هستيد. در راه علم و دانش تلاش كنيد . از نظر سلامت و بهداشت نيز در وضعيت مطلوبي قرار داريد .

 

پيشنهاد :

لزومي ندارد با كسي كه از هيچ نوع خردو منطقي پيروي نمي كند وارد بحث و جدل شويد . در حيطه شغل و حرفه ، به اندازه قدرت و توان خود مسئوليت قبول كنيد . زياده روي در كار ممكن است به شما آسيب بزند . شما در زمره كساني هستيد كه به عشق در يك نگاه اعتقاد داريد . سفرهاي غير قابل انتظاري در پيش داريد .

 

کف بینی

 

خطوط كف دست شما نشان مي دهد كه بايد در ارتباط با روابط عاطفي خود كمي صبور و خويشتندار باشيد . ممكن است هيچ كس با شما موافق نباشد . در زمينه شغل و حرفه خود قابليتهاي بسياري داريد و از لياقت و شايستگي خوبي برخورداريد . دوست داريد افكار و ايده هاي خود را با دوستان خود در ميان بگذاريد و از اين كار لذت مي بريد . در حيطه شغل خود با يك فرصت طلايي روبرو مي شويد كه براي پيشرفت شما بسيار مهم است . در ارتباط با كار و مسايل مالي خيلي خوش شانس هستيد . از نظر بهداشت و سلامتي در وضعيت خوبي بسر قرار داريد .

 

  بیشتر بخوانید: فال انبیا 

 

پيشنهاد :

در محيط كار خود سعي كنيد با ديگران مهربان و صميمي باشيد . اگر به كار خود فكر كنيد و به راههاي پيشرفت در شغل خود بينديشيد بدون شك پله هاي ترقي را طي خواهيد نمود . به احتمال زياد با يك ماجراي عشقي جديد روبرو خواهيد شد . محيط خانه براي شما آرامش بخش است بنابراين سعي كنيد آن را تزيين كنيد و آنجا را مركز فعاليتهاي خود بدانيد . يكي از دوستانتان شما را مورد حمايت خويش قرار مي دهد .

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------