ضرب المثل بعد از هفت كره، ادعای بكارتضرب المثل بعد از هفت كره ادعاي بكارت, بعد از هفت كره ادعاي بكارت, مثل بعد از هفت كره ادعاي بكارت

ضرب المثل بعد از هفت كره ادعاي بكارت

 

معنی ضرب المثل بعد از هفت كره ادعاي بكارت

ضرب المثل سبب می گردد که در کمترین زمان منظور خودمان را با استفاده از تعداد کمی از کلمات به طرف مقابل برسانیم. از سویی بسیاری از حرف ها را نمیتوانیم به طور آشکار و مستقیم بزنیم ، ضرب المثل ها سبب می شوند که بتوانیم به آسانی با استفاده از دو پهلو حرف زدن حرف خودمان را بزنیم. یکی از این ضرب المثل ها، ضرب المثل بعد از هفت كره ادعاي بكارت می باشد. که در این مطلب درموردش صحبت می کنیم.

بسیاری از ضرب المثل ها معنی دقیقی ندارند و زمانی که با یک نفر حرف می زنیم می توانیم به عنوان تمام کننده آن بحث از ضرب المثل استفاده کنیم تا طرف مقابل به معنی اش فکر کند و از ادامه بحث دوری کند.

 

بعض وقتها نیز حقیقتا برای توصیف یک مسئله هیچ چیزی بهتر از یک ضرب المثل نیست و آن شرایط و آن حال و هوا را تنها یک ضرب المثل میتواند توصیف کند.

 

یکی از مواردی هم که می تواند به جذاب تر شدن حرف های شما کمک کند همین ضرب المثل ها و استفاده از آن هاست. 

 

ضرب المثل بعد از هفت كره ادعاي بكارت, بعد از هفت كره ادعاي بكارت,معنی ضرب المثل بعد از هفت كره ادعاي بكارت

معنی ضرب المثل بعد از هفت كره ادعاي بكارت

 

معنی ضرب المثل بعد از هفت كره ادعاي بكارت

ضرب المثل بعد از هفت کره ادعای بکارت این ضرب المثل به این معنی است که: بعد از انجام کار افتضاح آمیز تازه دعوی درستی نیز می کنی؟

 

معنی دیگر آن این است که: این مثل‌ها به افرادی گفته می‌شود که همان طور که حقیقت به وضوح آشکار است، به دروغ گفتن می‌پردازند!

 

گردآوری: بخش سرگرمی بیتوته

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------