فنگ شویی برای عشق و رابطهفنگ شویی ازدواج,فنگ شویی عشق,فنگ شویی جذب خواستگار

آشنایی با فنگ شویی ازدواج

 

نکته هایی برای فنگ شویی عشق:

عشق و رابطه در گوشه شمال غربی خانه و یا محل کار شماست. در اتاق های مجزا در سمت راست Bagua قرار دارد. این منطقه ناحیه ای است که می تواند عشق جدید را جذب کند و یا عشق موجود را بهبود ببخشد.

معنی فنگ شویی را می توان به کلمات چینی "فنگ" به معنای باد و "شوی" به معنای آب تقسیم کرد. این مفهوم برگرفته از یک شعر باستانی است که از ارتباط و جریان زندگی انسان با محیط اطراف خود صحبت می کند.

 

فنگ شویی چیست؟

طبق تعریف، فنگ شویی تمرینی برای چیدمان قطعات در فضاهای زندگی برای ایجاد تعادل با دنیای طبیعی است. این همان معنایی است که فنگ شویی در خانه شما دارد. هدف مهار نیروهای انرژی و ایجاد هماهنگی بین فرد و محیطش است.

 

در فرهنگ آسیایی، این فلسفه تائو نامیده می شود که به معنای "راه" است. تائوئیسم راه طبیعت است، و تمام قوانین اساسی فنگ شویی منعکس کننده طبیعت است. در اینجا نگاهی به اصول اساسی فنگ شویی ازدواج و عشق و حتی فنگ شویی جذب خواستگار داریم:

 

آیا ازدواج شما مشکل دارد؟ ازدواج همیشه آسان نیست - کار جدی می طلبد. با تمام استرس های زندگی، شغلی و خانوادگی، گاهی اوقات انجام ازدواج دشوار است.

 

بهترین سمبل عشق و ازدواج در فنگ شویی کریستال کوارتز صورتی است رنگ های مورد استفاده انواع قرمز ها، صورتی ها و سفید است.

 

فنگ شویی نه تنها به ازدواج کمک می کند، بلکه آن را تقویت می کند. در اینجا 5 راه آسان برای بهبود ازدواج خود با فنگ شویی آورده شده است.

 

1. مرتب کردن

از شر یادگاری های روابط قبلی خلاص شوید. آنچه گذشته است گذشته است! همچنین، مطمئن شوید که گوشه های جنوب غربی فضای خود را که به آن «گوشه رابطه» نیز می گویند، مرتب نگه دارید تا از ایجاد چی منفی و بیات شدن رابطه تان جلوگیری کنید.

 

فنگ شویی ازدواج,فنگ شویی عشق,فنگ شویی جذب خواستگار

فنگ شویی بازگشت معشوق

 

2. آن را تعمیر کنید

چیزهای شکسته به خصوص در زوایای جنوب غربی فضای شما باعث شکسته شدن ازدواج می شود. اگر خراب است، آن را تعمیر کنید یا از شر آن خلاص شوید!

 

3. نمادهای عشق را اضافه کنید

چی را در بخش عشق خود با افزودن نمادهای عشق، چه تصاویر و چه مجسمه، تقویت کنید. برخی از این موارد مورد علاقه من عبارتند از:

 

• اردک ماندارین – یک جفت از این اردک ها را قرار دهید زیرا نشان دهنده ثبات و جفت گیری برای زندگی هستند.

 

• عکس های شاد – عکس های دو نفره از خودتان و عشقتان و یا قاب هایی که دارای عکس های زوج خوشبخت یا عاشقان یا زوج های شاد می باشد.

 

• شمع - شمع ها را به عنوان آتش به زمین، که عنصر بخش جنوب غربی است، انرژی می دهد.

 

• شادی مضاعف - این نماد را طوری قرار دهید که نشان دهنده شادی است.

 

• اژدها و ققنوس - این نماد را قرار دهید زیرا نشان دهنده یک ازدواج موفق و پربار است.

 

فنگ شویی ازدواج,فنگ شویی عشق,فنگ شویی جذب خواستگار

استفاده از اژدها و ققنوس در فنگ شویی برای جذب همسر

 

4. آینه ها را حذف کنید

داشتن آینه در اتاق خواب یک فنگ شویی قطعی است نه خیر، به خصوص اگر نشان دهنده تخت شما باشد. صفحه نمایش تلویزیون نیز به عنوان "آینه" منعکس می شود. بنابراین مطمئن شوید که این وسایل را از اتاق خواب خود بردارید یا آنها را بپوشانید زیرا ممکن است باعث جدایی ازدواج شما شود.

 

5. حمام خود را درمان کنید

توالت ها، به طور کلی، در فنگ شویی ایده آل نیستند. هنگامی که آنها در بخش های جنوب غربی فضای شما قرار می گیرند، ازدواج شما را تحت تاثیر قرار می دهند. رنگ حمام را به رنگ قرمز یا صورتی در نظر بگیرید. همچنین گل ها و گیاهان را در حمام قرار دهید تا چی را در جنوب غربی تقویت کنید.

 

فنگ شویی اتاق خواب برای جذب عشق :

فنگ شویی برای جذب همسر,فنگشویی عشق,فنگ شویی جذب عشق

فنگ شویی جذب عشق برای اتاق

 

نکات فنگ شویی را برای ساختن اتاق خوابی که از رابطه عاشقانه شما حمایت می کند، بررسی کنید.

 

1. وسایل خود را به حداقل برسانید تا از بهم ریختگی جلوگیری کند.

اتاق خواب باید روی آرامش، صمیمیت، جوانسازی، خواب متمرکز شود. هر چیزی که برای آن مناسب نیست به آن تعلق ندارد: تعداد کتاب ها و عکس هایی را که در اطراف قرار داده شده یا نمایش داده می شوند را به حداقل برسانید و خلاص شوید. از هر چیزی که مربوط به کار یا تمرین باشد را از اتاق خواب دور کنید، میز کار خود را در مکانی دیگر نگهداری کنید.

 

2. با تقارن تزئین کنید

یک اتاق متقارن رابطه ای هماهنگ را تقویت می کند، بنابراین داشتن یک پاتختی در هر طرف تخت بسیار مهم است. لازم نیست این دو قطعه یکسان باشند، اما باید دارای قد، وزن و عناصر قابل مقایسه باشند. به عنوان مثال، اگر یک پاتختی لامپ دارد، دیگری هم باید چراغ داشته باشد. اگر عدم تعادل در میز خواب وجود داشته باشد، منعکس کننده عدم تعادل رابطه است. تصحیح فوری آن، فوراً رابطه را تغییر خواهد داد.

 

3. قرار ندادن آینه روی دیوار

وقتی صحبت از رابطه جنسی به میان می آید، داشتن یک آینه در جلو (... یا بالای؟) تخت ممکن است جذابیت خاصی داشته باشد، اما از منظر عشق، بهتر است اتاق خواب خود را بدون انعکاس نگه دارید.آینه ها می توانند انرژی گذشته را فراهم کنند که پتانسیل وارد کردن شخص ثالث را دارد. طبق فنگ شویی، آینه ها به ویژه باردار هستند که می تواند منجر به خواب نا آرام شود – بنابراین بهتر است آن ها را در فضاهای دیگر نگه دارید. در عوض به یکدیگر نگاه کنید.

 

4. اثر هنری را استراتژیک انتخاب کنید

مهم نیست وضعیت رابطه شما، آثار هنری که در اتاق خواب خود آویزان می کنید مستقیماً با انرژی ای که وارد زندگی خود می کنید مرتبط است. در اتاق خواب، می خواهید صحنه های آرام و رمانتیکی داشته باشید. از کارهای هنری با گروه بندی سه نفره، مانند سه نفر یا سه حیوان، که می‌تواند فکر شخص ثالث را وارد رابطه کند، اجتناب کنید. و اگر مجرد هستید اما به دنبال شریک زندگی هستید، از هر اثر هنری حاوی فیگورهای انفرادی اجتناب کنید.

 

فنگ شویی عشق,فنگ شویی جذب خواستگار,فنگ شویی بازگشت معشوق

فنگشویی عشق

 

5. کنار تخت را به دیوار قرار ندهید

نه تنها بالا رفتن از روی همسرتان برای بلند شدن از رختخواب برای هر دوی شما آزاردهنده است، بلکه داشتن یک تخت تنها با یک طرف باز می تواند نشان دهنده مشکلات بزرگتر باشد. کسی که به پهلوی [دیوار] می خوابد، باید با انرژی از طرف مقابل عبور کند، بنابراین قدرتش از دست می رود. "دسترسی مساوی در هر دو طرف تخت مهم است."

 

6. آن تخته پشتی را که به آن توجه داشتید بخرید

تاج تخت از یک رابطه پشتیبانی می کند، بنابراین دلیل تایید شده توسط متخصص شما را برای خرید یک تخته چوبی یا پارچه ای شیک که پیشنهاد می کنیم بهترین مواد هستند، در نظر بگیرید.

 

7. رنگ و طرح نور مناسب را انتخاب کنید

اتاق خواب باید یک مکان آرامش بخش برای صمیمیت و بازسازی باشد، بنابراین طرح های رنگی گرم و تک رنگ – نه پررنگ یا روشن – بهترین هستند. نکته دیگری که باید در نظر داشت؟ نورپردازی است. به طور ایده آل می خواهید نورپردازی متنوعی داشته باشید. بنابراین نور بالای سر را بکشید، که هیچ کس را خوب جلوه نمی دهد. گزینه های نور محیطی ملایم، حال و هوای عاشقانه را ایجاد می کنند. باید به دنبال تنظیم باشد.

 

8. تخت خوابتان را زیر پنجره نگذارید.

واقعاً غمگین می شوم که می بینم زیباترین ازدواج ها دچار مشکل شده اند، از مشاجره های مداوم گرفته تا خیانت، قمار و حتی اعتیاد به مواد مخدر.

 

اما همچنین شاهد بهبود این ازدواج ها با فنگ شویی بوده ام که با تلاش های پیشگیرانه فرد برای ترمیم رابطه ترکیب شود! امیدوارم این چند نکته برای شما مفید بوده باشد. با آرزوی ازدواجی خوش!

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X مد و پوشاک,کفش و کیف

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023