ایده هایی به سبک پین آپ برای دکوراسیون منزلسبک پین آپ برای دکوراسیون منزل, ایده هایی به سبک پین آپ برای دکوراسیون منزل, دکوراسیون خانه به سبک پین آپ

ایده هایی به سبک پین آپ برای دکوراسیون منزل

 

سبک پین آپ برای دکوراسیون منزل چیست؟

یکی از سبک های پر طرفدار دکوراسیون در خانه در دهه ی 1950، سبک پین آپ می باشد. در ادامه این مقاله بیتوته شما را با سبک پین آپ برای دکوراسیون منزل آشنا می کنیم. و نمونه هایی از آن ها را برای شما آورده ایم.

مد دهه 1950 را می توان در اتاق خواب، حمام و آشپزخانه به کار برد. کلیدهای سبک «پین آپ» برای دکوراسیون منزل را کشف کنید.

 

مد پین آپ با ویژگی طراحی آن در دهه 1950 و 1960 تعریف می شود. در آن زمان، روشی برهم زننده، تحریک آمیز و وسوسه انگیز بود که در آن مدل ها برای عکس گرفتن، عکس می گرفتند. اگرچه بیشتر با لباس، آرایش و ژست های زنانه شناخته می شود، اما امروزه سبک پین آپ به دکوراسیون خانه نیز راه یافته است.

 

در واقع، می توان اقدامات تزئینی خاصی را انجام داد که به یک زیبایی شناسی بسیار محبوب در نیمه اول قرن بیستم گرایش دارند. با نصب مبلمان خاص، اصلاح جزئیات در لوازم خانگی و قرار دادن عناصر تزئینی خاص، می توان این مد را به خانه خود آورد!

 

سبک "پین آپ" چیست؟

در ابتدا، مفهوم پین آپ برای تعریف مدل هایی که محصولات عکاسی با ویژگی های خاص تولید می کردند، استفاده شد. لبخندهای خیره کننده، نگاه های تحسین برانگیز به دوربین و حس گرایی از ارکان آن هستند. در مورد لباس، لباس های تنگ، یقه باز، پاپیون و کفش پاشنه بلند ضروری است.

 

اگرچه رکوردهایی از دهه 1920 و 1930 وجود دارد، زیبایی شناسی پین آپ در دهه 50 به اوج خود رسید. تا حد زیادی، این به لطف کار مدل آمریکایی بتی پیج، معروف به "ملکه پین ​​آپ" بود. در سال های بعد، محبوبیت خود را از دست داد، بنابراین با دهه های میانی قرن بیستم همراه شد.

 

در طول سال های گذشته، زیبایی شناسی پین آپ رونق جدیدی داشت، همانطور که در مورد بسیاری از مدهای قدیمی دیگر اتفاق افتاد. اغلب به تصاویری مانند تبلیغات نوشابه، عکس ماشین های قدیمی یا پمپ بنزین مرتبط است. رنگ های مشخص قرمز، صورتی، سبز آبی و سایه های پاستلی خاصی هستند.

 

چند روش برای اعمال سبک پین آپ در دکوراسیون منزل

پوشیدن این مد نه تنها در لباس، لوازم آرایشی یا تصاویر امکان پذیر است. همچنین می توان یک سری از بازسازی های منزل را به سبک پین آپ برای دکوراسیون منزل انجام داد. این یک روند ارزان و ساده برای اعمال با وینیل، ملحفه، پرده و انواع خاصی از مبلمان است.

 

1. برچسب ها را روی کمد یا جاکفشی قرار دهید

یکی از اتاق های خانه که می توانید به راحتی به سبک پین آپ بچینید، اتاق خواب است. برای انجام این کار، برچسب های وینیل خود چسب با تصاویر یکپارچه سازی یا (retro) یک گزینه عالی برای کمد لباس یا جاکفشی از هر جنس است. با این حال، مهم است که در نظر داشته باشید که هنگام حذف آنها، این امکان وجود دارد که علائم باقی بمانند.

 

آشنایی با سبک پین آپ, سبک پین آپ, سبک پین آپ چیست

دکوراسیون اتاق خواب به سبک پین آپ

 

2. آشپزخانه ای که از سبک پین آپ برای دکوراسیون خانه استفاده می کند

تبلیغات نوشابه های قدیمی، سیگار یا محصولات معمولی دهه 1950 می تواند خانه ای ایده آل در آشپزخانه پیدا کند. برای زیبایی شناسی پین آپ، این اتاقی در خانه تنها مکانی برای آشپزی نیست.

 

در آنجا می توانید پوسترها یا نشان های کنایه ای را روی دیوارها قرار دهید. گزینه دیگر تزئین یخچال با صفحات مغناطیسی است. گزینه های زیادی برای تزئین به این روش وجود دارد.

 

ایده هایی برای دکوراسیون سبک پین آپ, طراحی و دکوراسیون خانه به سبک پین آپ, سبک پین آپ برای دکوراسیون خانه

دکوراسیون آشپزخانه به سبک پین آپ

 

3. اتاق خواب و تخت به سبک پین آپ

فیلم ها یا وینیل های پشت چسب نیز با دیوارها و سر تخت سازگار می شوند. این فضا به طور گسترده ای در سبک پین آپ برای دکوراسیون منزل استفاده می شود زیرا می توانید موتیف ها و رنگ های معمولی این مد را انتخاب کنید.

 

به عنوان مثال، می توانید از خال خالی قرمز و سفید یا سیاه و سفید استفاده کنید. علاوه بر این، می توان در آن از ملافه با رنگ های ملایم و صاف استفاده کرد.

 

ایده هایی به سبک پین آپ برای دکوراسیون خانه, نمونه هایی از دکوراسیون خانه به سبک پین آپ, نمونه هایی از دکوراسیون منزل به سبک پین آپ

دکوراسیون اتاق خواب و تخت به سبک پین آپ

 

4. دیوارهای جذاب در دکوراسیون به سبک پین آپ

پوسترها، نشان ها یا تصاویر با تصاویر پین آپ به خوبی روی دیوارهای راهرو یا اتاق خواب قرار می گیرند. در واقع، منشأ این اصطلاح به عمل آویزان کردن تصاویر مربوط می شود. به طور کلی، اینها طرح های بزرگ هستند، بنابراین فضای قابل توجهی باید در دسترس باشد. این یک مد است که با تزئینات تزئینی بزرگ مشخص می شود.

 

گزینه دیگر پوشاندن دیوار با کاغذهای گلدار است که روند بسیار معمول آن سالها بود. در این صورت می توانید از سایه های پاستلی استفاده کنید.

 

ایده هایی به سبک پین آپ برای دکوراسیون منزل, دکوراسیون خانه به سبک پین آپ, آشنایی با سبک پین آپ

دیوارهای جذاب خانه به سبک پین آپ

 

5. مبلمان به سبک پین آپ برای دکوراسیون منزل

اگر توانایی سرمایه گذاری کمی بیشتر در دکوراسیون پین آپ را دارید، می توانید مبلمان همسان را بگنجانید. به عنوان مثال، یک تنه به سبک آنتیک برای نگهداری اشیا، یک لوستر یا یک صندلی راحتی قدیمی. در مورد دوم، آن را به خوبی با یک چراغ خواب، که می تواند گوشه ای از اتاق را اشغال کند، ترکیب می شود.

 

سبک پین آپ, سبک پین آپ چیست, ایده هایی برای دکوراسیون سبک پین آپ

مبلمان خانه به سبک پین آپ

 

6. حمام رترو (retro)

دو روش اصلی برای آوردن زیبایی شناسی دهه 1950 به حمام وجود دارد. یکی از آنها قرار دادن پرده های دوش با تصاویر و پوسترهای پین آپ است که اغلب به راحتی در فروشگاه ها یافت می شوند.

 

مورد دیگر نصب یک کابینت پزشکی حمام است - لوازم جانبی که به دهه های گذشته اشاره دارد. رنگ آن باید کوچک، مربع و سفید باشد.

 

طراحی و دکوراسیون خانه به سبک پین آپ, سبک پین آپ برای دکوراسیون خانه, ایده هایی به سبک پین آپ برای دکوراسیون خانه

دکوراسیون حمام به سبک پین آپ

 

سبک پین آپ برای دکوراسیون خانه, ایده هایی به سبک پین آپ برای دکوراسیون خانه, نمونه هایی از دکوراسیون خانه به سبک پین آپ

نمونه ای دیگر از دکوراسیون آشپزخانه به سبک پین آپ

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------