آشنایی با انواع کیف دوشی و ویژگی آن هاانواع کیف دوشی, آشنایی با انواع کیف دوشی, معرفی انواع کیف دوشی

آشنایی با انواع کیف دوشی و ویژگی آن ها

 

معرفی انواع کیف دوشی و شانه ای:

کیف شانه ای یا کیف روزمره کاربردی ترین کیف آن ها است . و هر برندی انواع خاص خود را دارد که مقاومت در برابر خرید چندین برند از برندهای مختلف را دشوارتر می کند. اما، ما شاکی نیستیم، نه؟ آنها بزرگ هستند و در تمام نیازهای شما مناسب هستند، زیرا - اجازه دهید با آن روبرو شویم - به هر حال ما عملا یک سوپرمارکت کوچک حمل می کنیم. فقط آن را به سبک انجام دهید.

کیف شانه چیست؟

کیف شانه ای یک کیف دستی یا جیبی است که حداقل یک بند دارد که به اندازه کافی بلند باشد تا روی شانه قرار گیرد.

 

کیف رو دوشی

کیف شانه (کیف با بند  شانه) یکی از قدیمی ترین شکل های کیف است. کیف روی شانه پوشیده می شود و فضای ذخیره سازی بزرگی را ارائه می دهد. کیف دستی دو دسته که دارای بند شانه ای بلند است را می توان کیف دوشی نیز نامید. کیف های کوچکی که می توان آنها را به صورت ضربدری روی شانه قرار داد، در واقع  کیف های صلیب هستند، اما گاهی اوقات به آنها کیف های شانه ای نیز می گویند.

 

دامنه این کیف ها بسیار زیاد است. آنها در تمام اشکال، رنگ ها و پارچه ها یافت می شوند. دسته کیف های شانه ای در واقع شامل همه کیف هایی می شود که می توان آنها را روی شانه حمل کرد. علاوه بر این، می توانید کیف های پیام رسان (معمولاً تک جنسیتی یا مردانه) یا جیب های کیف را به عنوان کیف های شانه ای طراحی کنید. اما اگر می دانید به دنبال چه هستید، باید از عبارت دقیق تر استفاده کنید زیرا کیف شانه چتر بسیاری از زیرگونه ها است. کیف های شانه ای بسیار متنوع، کاربردی و راحت هستند و بنابراین بهترین همراه روزمره هستند.

 

کیف های دوشی در سایزها و مدل های متنوعی موجود می باشند.

 

ویژگی های کیف شانه ای :

کیف های کراس بادی همیشه یک کلاسیک و یکی از مورد علاقه های ما بوده اند، زیرا همیشه یک شرط مطمئن هستند. آیا همه ویژگی هایی که آن را تعریف می کند می دانید؟ در میان همه، می توانیم موارد زیر را برجسته کنیم:

 

1. دارای بند بلند

از جمله ویژگی های کیف شانه ای، شاید یکی از ویژگی هایی که بیشتر شخصیت شما را برجسته می کند این است که دارای بند بلندی هستند که به شما امکان می دهد آنها را به راحتی از شانه های خود آویزان کنید یا بدون اینکه مانعی برای آنها ایجاد شود، آنها را به صورت ضربدری استفاده کنید.

 

2. طراحی بسیار کاربردی

اگر در میان ویژگی های کیف شانه ای نکته ای وجود داشته باشد، این است که آنها بسیار راحت هستند زیرا به ما امکان حمل اشیاء ضروری مانند تلفن همراه، کیف پول یا کلید را می دهند. اینها اندازه ها و حتی شکل های متفاوتی دارند.

 

3. آنها از طرح های همه کاره هستند

یکی از ویژگی های اصلی کیف های شانه این است که با طرح های بی نهایتی عرضه می شوند که معمولاً باعث می شود فضا به طور مؤثرتری سازماندهی شود. حتی مدل هایی وجود دارند که دارای محفظه های متعددی هستند که به شما امکان می دهد وسایل مختلفی را که حمل می شوند با دقت بیشتری قرار دهید.

 

می توانید کیف های شانه ای با شکل های مستطیلی، مربعی یا حتی با لبه های گرد و غیره پیدا کنید. اینها می توانند در رنگ های بسیار رنگارنگ و زنده و همچنین برخی از طرح ها با رنگ های ملایم باشند که برای استفاده در محل کار یا جلسات رسمی ایده آل هستند. همچنین دارای جزئیاتی مانند استفاده از مخمل یا حاشیه هستند.

 

4. ظریف هستند، اما با هر نوع موقعیتی سازگار هستند

از ویژگی های کیف شانه ای باید به این نکته نیز اشاره کرد که بدون در نظر گرفتن سایزشان بسیار ظریف هستند و همچنین می توانند حسی از ظرافت را ارائه دهند که با آن خانم ها در هر سنی جذاب به نظر می رسند.

 

این قطعه اصلی خواهد بود که کل ظاهر شما را یکپارچه می کند، چه برای قدم زدن در اطراف محله خود یا بیرون رفتن برای نوشیدنی با گروه دوستان خود. این یک نوع کیف است که عملا با هر سبکی ترکیب می شود.

 

5. راحت هستند

راحتی یکی از ویژگی های کیف های شانه ای است که بیشتر آن ها را متمایز می کند، زیرا در هنگام استفاده فقط باید از شانه آویزان شوند و به همین دلیل در انگلیسی به آن‌ها "کیف شانه" می گویند. بهترین چیز در این زمینه این است که آنها به کمر ما آسیب نمی رسانند زیرا به لطف بند بلند آن می توانند وزن را به خوبی توزیع کنند.

 

انواع کیف دوشی, آشنایی با انواع کیف دوشی, معرفی انواع کیف دوشی

نمونه هایی از انواع کیف دوشی

 

انواع کیف دوشی :

انواع کیف های شانه ای

اگر یکی از ویژگی‌های کیف‌های شانه‌ای وجود دارد، این است که این طرح‌ها می‌توانند از غیر رسمی‌ترین تا آن‌هایی که جذاب‌تر هستند متغیر باشند، بنابراین همیشه می‌توان آن‌ها را به عنوان بهترین آستین در آستین خود در مورد لوازم جانبی مد داشت.

 

برخی از انواع اصلی کیف های شانه به شرح زیر است :

 

کیف دوشی بند بلند :

از جمله ویژگی های کیف های شانه ای این مدل باید به این نکته اشاره کرد که این کیف ها دارای بندهای بلندی هستند که متقاطع می شوند یا امکان حمل روی شانه را فراهم می کنند. در برخی موارد این کیف دارای بند زنجیری می باشد. که می توان آن ها را برای مجالس استفاده کرد. در صورتی که بند آن چرمی باشد می توان برای استفاده های روزمره استفاده کرد.

 

نمونه هایی از انواع کیف های شانه ای, انواع کیف دوشی به همراه تصویر, تصاویری از انواع کیف دوشی

کیف دوشی بند بلند

 

کیف های کراس بادی :

ویژگی های کیف شانه ای دوشی مینی، طرح های متفاوت آن است، زیرا برخی از آن ها از غیررسمی تا سایرین کاملاً شیک هستند.

 

اگر نیازی به حمل چیزهای زیادی مانند تلفن همراه و کیف پول خود ندارید، این کیف های شانه برای پیاده روی مناسب هستند. شما می توانید موارد ضروری را داشته باشید و در یک ثانیه آماده باشید تا به هر جایی بروید بدون اینکه نگران چیز دیگری باشید.

 

مدل کیف شانه ای, انواع کیف شانه ای, نمونه هایی از انواع کیف های شانه ای

کیف های دوشی کراس بادی

 

کیف شانه ای چرم :

ظرافت یکی از مهم ترین ویژگی های کیف شانه ای چرمی است، زیرا به لباس های شما جلوه ای متمایز می دهد. بنابراین، این مزیت تطبیق با بسیاری از انواع لباس ها را دارند.

 

انواع کیف شانه ای, نمونه هایی از انواع کیف های شانه ای, انواع کیف دوشی به همراه تصویر

کیف شانه ای چرم

 

کیف شانه برای شب :

این نوع کیف های شانه مدرن ترین و شیک ترین هستند. آنها معمولاً با زنجیر، نگین، سنگ و پولک ها تزئین می شوند و اغلب بر اساس رنگ های کلاسیک هستند که با هر لباس شب هماهنگ می شوند و پوشنده را کاملاً درخشان نشان می دهند.

 

آشنایی با انواع کیف دوشی, معرفی انواع کیف دوشی, نمونه هایی از انواع مدل کیف دوشی

کیف شانه برای شب

 

کیف دوشی توته :

کیف توته کیسه ای بزرگ با یک قسمت باز و دو دسته بالا است.

 

انواع مدل کیف دوشی, مدل های کیف دوشی, مدل کیف شانه ای

کیف دوشی توته

 

کیف دوشی لحافی :

یکی از شیک ترین کیف هایی که امروزه پرطرفدار است، کیف دوشی لحافی می باشد این کیف در سایزها و اندازه های متفاوتی وجود دارند. کیف های لحافی دارای ظاهری شیک و مناسب هستند.

 

انواع کیف دوشی,معرفی انواع کیف دوشی,انواع مدل کیف دوشی

کیف دوشی لحافی

 

کیف دوشی کلاچ :

کلاچ، به سادگی با کلاس، ظریف و پیچیده است، این کیف برای مهمانی ها و مجالس عالی هستند، علاوه بر کوچک بودن دارای ظاهری مجلسی می باشد و دارای بند بلندی که اعلب زنجیری است می باشد و حمل راحت تری دارد.

 

آشنایی با انواع کیف دوشی,نمونه هایی از انواع مدل کیف دوشی,مدل های کیف دوشی

کیف دوشی کلاچ

 

کیف دوشی Hobo :

Hobo یک کیف به سبک شانه ای است اما نه به آن پهنی. شکل هلالی باعث می شود که قسمت های مساوی کیف رسمی و غیر رسمی باشد. اگر از کیف های معمولی و شانه ای خود خسته شده اید، Hobo را بردارید - این یک افزودنی هیجان انگیز به مجموعه شما خواهد بود.

 

تصاویری از انواع کیف دوشی,نمونه هایی از انواع کیف های شانه ای,مدل کیف شانه ای

کیف دوشی Hobo

 

کیف ساحلی :

برای تعطیلات خود به یک کیف نیاز دارید، که بزرگ باشد. یک کیف ساحلی بزرگ و پارچه ای یا حصیری بخرید – هم ضد آب و هم شیک است، به علاوه زمانی که تصمیم می گیرید به ساحل بروید می توانید در آن تمام وسایل خود را قرار بدهید.

 

انواع کیف دوشی به همراه تصویر,انواع کیف شانه ای,مدل های کیف دوشی

کیف شانه ای ساحلی

 

کیف مسنجر :

کیف مسنجر کیفی مستطیل شکل است که معمولا دارای یک فلپ است که روی کیف محکم می شود و یک بند بلند برای حمل روی شانه دارد. این کیف معمولا در پیک و نامه رسانی استفاده می شود اما امروزه به صورت روزمره برای حمل لوازم جانبی نیز کاربرد دارد و مورد توجه زنان و مردان قرار گرفته است.

 

کیف های مسنجر معمولا در قسمت بالا دارای یک قسمت تاشو هستند که با دو قلاب بسته می شوند. این کیف به طور کلی دارای دو بند است که به شما امکان می دهد به صورت ضربدری از آن استفاده کنید. این کیف برای رفت و آمدهای هفته کاری مناسب است به ویژه کسانی که نیاز دارند دستگاه های الکترونیکی خود را همیشه در دسترس داشته باشند.

 

این کیف قابل حمل برای آقایان و خانم ها می باشد.

 

معرفی انواع کیف دوشی, نمونه هایی از انواع مدل کیف دوشی, انواع مدل کیف دوشی

کیف دوشی مسنجر

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------