اظهار نظر جالب جنیفر انیستون درباره ظاهر جنیفر لوپزجنیفر انیستون و جنیفر لوپز،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی
جنیفر انیستون درباره حضور جنیفر لوپز روی فرش قرمز می‌گوید: خیلی دوست دارم بدانم چه چیزی به او این قیافه را می‌دهد که انگار خوددارانه، خشمگین است. خیلی جالب است.

به گزارش ایران آرت به نقل از ایندیپندنت، ستاره سریال "دوستان" و "برنامه صبحگاهی"، در مصاحبه‌ تازه‌ای اعتراف کرد که شخصا برای او حضور روی فرش قرمز کمی ترسناک است، ولی بازیگرانی را که خیلی راحت روی آن حاضر می‌شوند، تحسین می‌کند.

 

انیستون در مصاحبه اصلی این شماره از مجله "این‌استایل" (InStyle Magazine)، گفت: "می‌دانید چه کسی استاد حضور روی فرش قرمز است؟ جنیفر لوپز. خیلی دوست دارم بدانم چه چیزی به او این قیافه را می‌دهد که انگار خوددارانه، خشمگین است. خیلی جالب است."

 

آنتیسون ادامه داد: " به نظر می‌رسد انگار از دست کسی عصبانی شده است، ولی به هر حال واقعا زیبا است. انگار با خود می‌گوید: نمی‌توانم باور کنم به اینجا پا گذاشته‌ام. ولی  او (در هنرش) زیادی زور نمی‌زند و سعی خاصی نمی‌کند، بلکه ذاتا بازیگر است و با همین کیفیت زاده شده است."

 

انیستون افزود که خودش دندان‌قروچه می‌کند و "ادا در نمی‌آورد" و سعی می‌کند وقتی روی فرش قرمز است، با همه بگوبخند کند و شادشان کند.

 

او گفت: "نمی‌دانم چگونه روی فرش قرمز بایستم، اما به هر صورت سعی می‌کنم بهترین خود باشم. و با آن‌هایی هم که دوربین در دست دارند و عکس می‌گیرند، سعی می‌کنم ارتباط برقرار کنم. برخی از آنان را خیلی وقت است که می‌شناسم و به راحتی با آنها خوش و بش می‌کنم. اگر ارتباطی واقعی و صادقانه با افراد داشته باشم، کل قضیه راحت‌تر می‌شود." 

 

انیستون و لوپز هرگز مستقیم با یکدیگر کار نکرده‌اند، ولی انیستون همبازی بن افلک، نامزد لوپز (که خیلی با هم فراز و نشیب دارند) بود و در فیلم کمدی-رمانتیک "با تو زیاد حال نمی‌کند" در سال ۲۰۰۹ کنار او ایفای نقش کرد.

 

لوپز و افلک اخیرا اعلام کردند که دوباره با هم وارد رابطه عاشقانه شده‌اند و پیش‌تر هم در سال‌های ۲۰۰۲ و ۲۰۰۴ با هم رابطه داشته‌اند.

 

پیش‌تر در سال جاری میلادی، انیستون فاش کرد که یک بار بین او و یکی از بازیگران مهمان سریال "دوستان" درگیری پیش آمده است، چرا که به گفته انیستون، او خود را "بالاتر" از حضور و ایفای نقش در این سریال می‌دانست.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------