جنیفر لوپز دیگر درباره جدایی صحبت نمی کند ! 

 

 

 

 

 

جنیفر لوپز,عکس جنیفر لوپز

 

 

 

 

 

جنیفر لوپز قسم خورد که از این پس هرگز در رسانه های عمومی ،درباره جدایی اش از مارک آنتونی صحبت نمی کند.

 

 

جنیفر هرگونه سئوالی که مربوط به جدایی او از مارک آنتونی باشد را رد می کند و بی پاسخ می گذارد زیرا این زوج قصد دارند بخاطر دو فرزندشان ، مشکلات شخصی و خصوصی زندگی و رابطه شان را محرمانه نگه دارند .

 

 

این خواننده و بازیگر مشهور هالیوود در ماه ژوئیه سال ۲۰۱۱ از ستاره سالسا ، مارک آنتونی جدا شد و در ماه آگوست همان سال لوپز سکوت خود را شکست و در مصاحبه با مجله ونیتی فیر درباره شکست ازدواجش صحبت کرد ، او در این مصاحبه ادعا کرد که برای حفظ رابطه اش با مارک به سختی تلاش کره است.

 

 

او گفت:"گاهی اوقات خودمان هم متوجه نمی شویم که در حال نابود کردن خودمان هستیم . وقتی که متوجه می شویم شخصی که با او زندگی می کنیم برای ما مناسب نیست و یا با ما رفتار درستی ندارد اگر بازهم بمانیم و به زندگی با او ادامه بدهیم کار درستی انجام نداده ایم. در حال حاضر من به اندازه کافی خودم را دوست دارم و به همین دلیل تصمیم گرفتم به زندگی مشترک خود پایان دهم."

 

 

از زمانیکه مصاحبه این خواننده مشهور هالیوود با مجله ونیتی منتشر شد تا به امروز ، لوپز دیگر درباره جزئیات جدایی خود و همسرسابقش صحبت نکرده است و به خبرنگاران هشدار داده است که درباره صحبتهای او در این مصاحبه از او هیچ سئوالی نپرسند زیرا این تنها مصاحبه ای بود که جنیفر در آن درباره جزئیات جدایی و ناراحتی هایش صحبت کرد.

جنیفر در مصاحبه با برنامه " برنامه صبحگاهی" که صبح امروز پخش شد ، گفت:"" هرچه که می خواستم درباره این جدایی بگویم در آن مقاله گفتم .مارک و من تصمیم گرفته ایم که دیگر در رسانه های عمومی درباره طلاقمان صحبت نکنیم زیرا این موضوع واقعا" شخصی و خصوصی است .ما دو فرزند داریم و به همین دلیل باید به زندگی مشترکی که در گذاشته داشتیم احترام بگذاریم و آن را مقدس نگه داریم.

 

 

این زوج که جدایی خود را رسما" اعلام کرده اند ، اخیرا" در برنامه جدید" زنده باد برنده" با هم همکاری می کنند . لوپز و مارک آنتونی مجری و تهیه کننده این برنامه هستند..../مترجم: فرشته مشاور/آفتاب

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

    Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022