حاتمی كیا فیلمبرداری جدیدترین فیلمش را در سكوت خبری آغاز كردحاتمی كیا فیلمبرداری جدیدترین فیلمش را در سكوت خبری آغاز كرد

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

فیلم برداری «چ» به كارگردانی ابراهیم حاتمی كیا در اورامان كرمانشاه آغاز شد.

ایسنا: فیلمبرداری فیلم سینمایی «چ» كه قرار است مقطعی از زندگی شهید چمران را روایت كند، توسط ابراهیم حاتمی كیا آغاز شده است اما گروه ساخت این فیلم گویا قصد ندارند اخبار «چ» را با برنامه ریزی مناسب منتشر كنند و تهیه كننده فیلم تنها به این نكته بسنده می كند كه «فعلا تنها خبرمان همان آغاز فیلمبرداری است كه بر روی سایت اعلام شده است و در روز های آینده اخبار تكمیلی را منتشر می كنیم».

 

مهدی كریمی، تهیه كننده این فیلم سینمایی در ابتدای آغاز انتخاب بازیگر گفته بود ؛ « اخبار فیلم به صورت مرتب در سایت رسمی فیلم منتشر خواهد شد» بنابراین این امید می رفت كه «چ» به عنوان یك فیلم مهم و پر سر و صدا مانند فیلم های خوب خارجی از روندی درست و منطقی در اطلاع رسانی برخوردار باشد اما تیم سازنده این فیلم، در مقاطع مختلف تنها به انتشار عكس ها یا فیلم ها، بدون انتشار هیچ خبری در سایت این فیلم بسنده كرده اند.

 

در جدیدترین اقدام، مخاطب با هنگام ورود به سایت فیلم سینمایی «چ» با یك پنجره روبرو می شوند كه جمله «فیلم برداری آغاز شد» روی آن نقش بسته است و البته جستجو برای یك خط خبر، یك عكس یا كوچكترین اطلاعی از این موضوع در سایت بی نتیجه می ماند و تنها دو كلمه «آغاز فیلمبرداری» در كنار سایت دیده می شود!

 

البته درماندگی مخاطب یا خبرنگاران كه بر اساس علاقه به فیلم های ابراهیم حاتمی كیا یا شخصیت شهید چمران پیگیر خبرهای فیلم سینمایی «چ» است، زمانی به اوج خود می رسد كه اصلا لینكی برای «اخبار» در سایت پروژه دیده نمی شود!

 

بر اساس شمارنده بر روی سایت فیلم سینمایی «چ» تاكنون ۴۲ هزار مرتبه از این سایت بازدید شده است. عوامل ساخت فیلم باید توجه داشته باشند كه برنامه ریزی نامناسب می تواند مخاطبان علاقمند به این فیلم را از پیگیری خبرها منصرف كند و در عین حال اگر همین ۴۲ هزار بازدید سایت را نماینده ۴۲ هزار مخاطب فیلم در نظر بگیریم، می توان گفت «چ» توانسته است در چند هفته اخیر، ۱۹۰ میلیون تومان مخاطب بالقوه بدست آورد، حال چه اصراری است كه این مخاطب به خوبی نتواند اخبار فیلم مورد علاقه اش را دنبال كند؟

به گزارش ایسنا، بازیگران فیلم «چ»، فریبرز عرب نیا در نقش شهید چمران، سعید راد در نقش سردار فلاحی،مریلا زارعی در نقش اصلی زن فیلم، بابك حمیدیان و.... هستند كه دو روز و دو شب از زندگی شهید چمران را روایت می كند./ایسنا

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023