تام هنکس: از برخی فیلم‌هایم بیزارم/ فقط ۴ فیلم خوب دارم!تام هنکس،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی
هنکس می‌گوید: «خیلی خوب، بیایید اعتراف کنیم: همگی فیلم‌هایی دیده‌ایم که از آن‌ها بیزار بوده‌ایم. من در فیلم‌هایی بازی کرده‌ام که از آن‌ها بیزارم. شما از بعضی فیلم‌های من بیزارید.»

به گزارش ایران آرت، تام هنکس یک بار دیگر تأکید کرده است که از تمامی فیلم‌های خودش راضی نیست. این بازیگر برنده اسکار در مصاحبه جدیدی با «نیویورکر» می‌گوید از بعضی فیلم‌های خودش بیزار است.

 

هنکس می‌گوید: «خیلی خوب، بیایید اعتراف کنیم: همگی فیلم‌هایی دیده‌ایم که از آن‌ها بیزار بوده‌ایم. من در فیلم‌هایی بازی کرده‌ام که از آن‌ها بیزارم. شما از بعضی فیلم‌های من بیزارید.»

 

او در ادامه توصیه می‌کند: «پنج نقطه بی‌بازگشت برای هر کسی که فیلم می‌سازد از این قرار است: اولین آن پاسخ مثبت دان به فیلم است. سرنوشت شما رقم می‌خورد. در آن فیلم بازی خواهید کرد. نقطه دوم وقتی است که فیلم خودتان را می‌بینید. یا جواب می‌دهد و همان فیلمی است که می‌خواستید، یا جواب نمی‌دهد و آن فیلمی که می‌خواستید نیست.»

 

هنکس که اخیراً در «استروید سیتی» (Asteroid City) «وس اندرسون» نقش‌آفرینی کرده می‌گوید «هیچ راهی» برای تشخیص اینکه آیا یک فیلم خوب از آب درمی‌آید یا نه وجود ندارد: «فقط می توانید امید و ایمان داشته باشید – و چه چیزی مهم‌تر از ایمان و امید است؟»

 

نقطه بدون بازگشت سوم از نگاه هنکس «واکنش منتقدین» به یک فیلم است: «یک نفر خواهد گفت: «از این فیلم متنفرم.» دیگران ممکن است بگویند: «به نظر من درخشان است.» فیلم در واقع جایی میان این دو نگاه است. نقطه بدون بازگشت چهارم عملکرد تجاری فیلم است. برای اینکه اگر فروش نکند، بازیگری شما زودتر از آنچه می‌خواهید به مشکل برخورد می‌کند. این حقیقت است. کسب‌وکار همین است. نقطه بی‌بازگشت پنجم زمان است.»

 

هنکس می‌گوید «چه زندگی شگفت‌انگیزی» (It’s a Wonderful Life)‌ و «آن کاری که می‌کنی» (That Thing You Do) دو نمونه از فیلم‌هایی‌اند که وقتی اکران شدند با استقبال زیادی مواجه نبودند اما سال‌ها بعد به آثاری کلاسیک تبدیل شدند.

 

هنکس سال گذشته نیز گفته بود که تنها در چهار «فیلم خیلی خوب» بازی کرده است. او در مصاحبه با مجله «پیپل» گفته بود: «هیچ‌کس نمی‌داند یک فیلم را چگونه می‌سازند – هرچند همه تصور می‌کنند که می‌دانند. من فیلم‌های زیادی ساخته‌ام (و فکر می‌کنم فقط چهار فیلم خیلی خوب دارم) و هنوز از اینکه فیلم‌ها را چگونه می‌سازند شگفت‌زده می‌شوم. از سوسوی یک ایده تا سوسوی تصویر روی پرده، تمام مراحل آن یک معجزه است.»

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------