همکاری دوباره «جواد عزتی» و «هادی حجازی‌فر» در دوزیست/ فیلم جدید کارگردان «سریال دودکش» در راه فجراخبار,اخبار فرهنگی,فیلم دوزیست

فیلم سینمایی «دوزیست» چهارمین ساخته سینمایی برزو نیک‌نژاد کارگردان سینما و تلویزیون خود را برای حضور در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر آماده می کند.

 

نیک نژاد تاکنون آثاری همچون ناخواسته، لونه زنبور و زاپاس را در سابقه کارگردانی سینمایی خود می بیند، هر چند نیک نژاد به موفقیت های فراوانی در عرصه تلویزیون دست یافته اما همچنان در سینما با فراز و فرود فراوانی به پیش می رود. 

 

وی در اکران نوروزی سال گذشته فیلم "لونه زنبور" را داشت که در آخر فروشی نزدیک به ۱۰ میلیارد تومان ثبت کرد. همین موفقیت‌ها باعث شد نیک نژاد شانس خود در ساخت اثری جدی را نیز بیازماید.

 

فیلم سینمایی "ناخواسته" به کارگردانی "برزو نیک نژاد" با استقبال بسیار کمی را از سوی تماشاگران سینما روبرو شد. این فیلم تنها فیلمی از سینمای سال گذشته بود که فروشی زیر صد میلیون تومان داشت.

 

سومین فیلم سینمایی بروز نیک نژاد مشابه دو اثر قبلی اثری غیر قابل دفاع، ضعیف و فاقد المان های معمولی و اولیه سینما است. این فیلم بار دیگر نشان داده که هر قدر نیک نژاد می تواند در تلویزیون موفق باشد اما در سینما حرفی برای گفتن ندارد.

اخبار,اخبار فرهنگی,فیلم دوزیست

 

حال نیک نژاد بار دیگر با فیلمی اجتماعی به سینما بازگشته تا شکست ناخواسته را جبران کند، اتفاقی که شاید با روایتی تازه و استفاده از بازیگران مطرح سینمای امروز بتواند اتفاقی مثبت را برای نیک نژاد به همراه داشته باشد. 

 

جواد عزتی، هادی حجازی‌فر، ستاره پسیانی، مجید نوروزی، الهام اخوان و پژمان جمشیدی، با حضور؛ مانی حقیقی و سعیدپورصمیمی جمع بازیگران «دوزیست» را تشکیل می‌دهند.«دوزیست» یک فیلم اجتماعی متفاوت است که برای نمایش در جشنواره فجر آماده می شود.

 

این فیلم دومین همکاری سعید خانی و برزو نیک‌نژاد به عنوان تهیه‌کننده و کارگردان بعد از فیلم «لونه زنبور» است. خلاصه داستان: دوزیسته دیگه، نره زیر آب که، میره زیر دست و پا له میشه.

 

همزمان با ادامه مراحل فنی فیلم سینمایی «دوزیست» صداگذاری این فیلم زیرنظر علیرضا علویان آغاز شد.همچنین اولین تصویر از پژمان جمشیدی در «دوزیست» منتشر شد.

 

میزان

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------