برد پیت: ۲۰ سال گریه نکرده اماخبار,اخبار فرهنگی,برد پیت
برد پیت؛ بازیگر سرشناس هالیوودی ادعا کرد که در طول ۲ دهه اخیر حتی یکبار هم نگریسته است. البته این ادعا شامل بازی وی در فیلم‌ها نمی‌شود و به عبارتی دقیق‌تر گریه وی در فیلم‌ها را شامل نمی‌شود.

به گزارش رکنا، برد پیت؛ بازیگر سرشناس هالیوودی مدعی شد که در طول 2 دهه اخیر حتی یکبار هم نگریسته است. البته این ادعا شامل بازی وی در فیلمها نمی شود و به عبارتی دقیق تر گریه وی در فیلمها را شامل نمی شود.

 

این بازیگر 55 ساله در مصاحبه ای جدید که به سوالات مجری؛ انتونی هاپکینز پاسخ می داد گفت که در طول 2 دهه اخیر فراز و نشیب های زیادی را تجربه کرده است اما هیچگاه این موضوع زمینه ساز گریه او نشده است.

 

برد پیت شش فرزند دارد که حاضل ازدواج وی با همسر سابقش آنجلینا جولی است؛ مادوکس ، 18 ساله ، پاکس ، 16 ساله ، زهارا ، 14 ساله ، شیلو ، 13 ساله ، و دوقلوها ناکس و ویوین ، 11. پیت و جولی ، 44 ساله ، در سال 2016 از یکدیگر جدا شدند.

 

پیت همچنین در گفتگو با هاپکینز ادعا کرد که هنوز در حال مبارزه برای سرزنش های طلاق خود است. او گفت: "من در حال تحقق بخشیدن به تمام ایده های خود هستم اما به علت انتخاب های مختلفی که انجام داده ام گاهی مورد سرزنش قرار گرفته ام. گرچه به تمام انتخاب هایی که انجام داده ام افتخار نمی کنم ، اما این اشتباهات ارج می نهم ، زیرا آنها در نهایت باعث افزایش تجربه ما شده اند."

 

پیت در پاسخ به این سؤال كه آیا طلاق وی تاثیری در عملکرد او دارد ، گفت: ""تجزیه خانواده مطمئناً تجربه ای است که تنها به شکل کلی می توانم درباره آن صحبت کنم. اما همانطور که مشخص است مجبور شدم مقصر بودن خودم را در این ماجرا درک کنم . ام من تا ابد نمی توانم به این موضوع فکر کنم و باید فکری نیز برای ادانه مسیر حرفه ای خود می کردم."

 

وی در بخشی دیگر از این مصاحبه گفت: " مدتهای زیادی است که برای خیچ علتی نگریسته ام و نمی دانم این موضوع تا چه زمانی ادامه خواهد داشت."

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------