زمان پخش فصل دوم سریال «زیرخاکی» مشخص شد/ «دودکش» از فردا روی آنتن شبکه تماشاسریال دودکش و زیرخاکی،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی
مجموعه های «زیرخاکی ۲» و «دودکش» از شبکه تماشا پخش می‌شوند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه تماشا، فصل دوم سریال طنز «زیرخاکی» از بامداد روز هشتم خرداد ماه ساعت ۲۴ از این شبکه پخش خواهد شد و در ساعات ۶ و ۱۲ هم بازپخش می شود.

 

مجموعه «زیرخاکی ۲» به طور همزمان و همراه با پخش این مجموعه از شبکه یک سیما، از شبکه تماشا هم پخش می شود و تا پیش از آغاز فصل دوم این مجموعه، از بامداد پنجم خرداد ماه، خلاصه ای از فصل اول در سه قسمت از شبکه تماشا پخش خواهد شد.

 

سریال «دودکش» هم از فردا، سه شنبه ۴ خرداد ماه در ساعت ۲۲ به روی آنتن این شبکه خواهد رفت و در ساعات ۴ ،۱۰ و ۱۶ بازپخش این مجموعه از شبکه تماشا پخش می شود و طبق برنامه ریزی های انجام گرفته، پخش این مجموعه تا آغاز فصل دوم مجموعه دودکش ادامه خواهد داشت و بدین ترتیب دو فصل این مجموعه به صورت متوالی از شبکه تماشا پخش می شود.

سریال دودکش و زیرخاکی،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

 

به اساس این گزارش، بعد از پایان مجموعه احضار، بامداد روز سه شنبه چهارم خرداد ماه ساعت ۲۴، پشت صحنه این مجموعه  از شبکه تماشا به روی آنتن خواهد رفت. بینندگان شبکه تماشا در ساعات ۶ و ۱۲ روز سه شنبه می توانند تماشاگر بازپخش پشت صحنه این مجموعه باشند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------