خارجی‌ها "حوض نقاشی" را پسندیدند/ همه فیلم‌های حوزه هنری در بازار کن+عکسخارجی‌ها "حوض نقاشی" را پسندیدند/ همه فیلم‌های حوزه هنری در بازار کن+عکس

فیلم سینمایی "حوض نقاشی" به کارگردانی مازیار میری در پنجاه و پنجمین بازار فیلم کن درغرفه‌ای مستقل در ساختمان Riviera غرفه شماره G16 نمایش داده شد و مورد استقبال قرار گرفت.

فیلم سینمایی حوض نقاشی دربازارفیلم کن

به گزارش سينما خبر؛ موسسه توسعه سینمایی سوره در پنجاه و پنجمین بازار فیلم کن با غرفه‌ای مستقل در ساختمانRiviera غرفه شماره G16 حضور دارد.

حوزه هنری امسال با پنج فیلم حوض نقاشی، خسته نباشید، تاج محل، بزرگمرد کوچک و سر به مهر در این بازار حضور دارد. همچنین این موسسه با تعدادی از فیلم‌های مستند، کوتاه و انیمیشن مانند چیدن سپیده‌دم، درس، داستان یک شهر، صدای عشق، سکو، مرمت و ... در این بازار حضور دارد.

فیلم سینمایی حوض نقاشی دربازارفیلم کن

فیلم سینمایی "حوض نقاشی" در سالن نمایش Palais F بازار در ساعت 15:30 روز شنبه به نمایش درآمد و با استقبال تماشاگران مواجه شد.

مدیران و نمایندگان جشنواره‌های مختلف از جمله جشنواره بین‌المللی پوسان و مانهایم در این نمایش حضور داشتند.

یکی از ویژگی‌های بازار جشنواره امسال استقبال سینمادوستان است. غرفه سازمان سینمایی سوره هم در این روزها میزبان نمایندگان شبکه‌های تلویزیونی، توزیع‌کنندگان و خریداران فیلم از کشورهای ایرلند، آمریکا، اسپانیا و .. بوده و نمایندگان جشنواره‌های مسکو، ونیز، تورنتو ، برلین و... در این غرفه ملاقات‌هایی داشتند و نمونه‌های فیلم‌ها برای بازبینی ارائه شد.

شصت و ششمین جشنواره فیلم سینمایی کن سوم خردادماه به پایان می‌رسد./سینماخبر

 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023