رویا نونهالی یک شیشه ترشی به بهمن فرمان آرا اهدا کرد+عکسرویا نونهالی یک شیشه ترشی به بهمن فرمان آرا اهدا کرد+عکس
بهمن فرمان آرا کارگردان صاحب نام سینمای ایران به تماشای نمایش «مثل آب برای شکلات» به کارگردانی ابراهیم پشت کوهی نشست. در پایان با تقدیم این اجرا به فرمان آرا، به رسم معمول هرشب، یک شیشه ترشی تیتا(شخصیت نمایش) توسط رویا نونهالی به این کارگردان سینما اهدا شد.

بهمن فرمان آرا کارگردان صاحب نام سینمای ایران سه شنبه 26 تیرماه به تماشای نمایش «مثل آب برای شکلات» به کارگردانی ابراهیم پشت کوهی نشست.
همچنین در پایان با تقدیم این اجرا به فرمان آرا، به رسم معمول هرشب، یک شیشه ترشی تیتا(شخصیت نمایش) توسط رویا نونهالی به این کارگردان سینما اهدا شد.

 

رویا نونهالی , مثل آب برای شکلات

 

اجرای نمایش«مثل آب برای شکلات» گروه «تی توک» بنرعباس از 16 تیرماه در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر آغاز شده و تاکنون برخی از اهالی هنر و قلم مانند نجف دریا بندری (مترجم و نویسنده )، مسعود فروتن (کارگردان تلویزیون) و ... از آن دیدن کرده اند.

 

رویا نونهالی , مثل آب برای شکلات

 

این اثر که براساس رمان لورا اسکوئیل(نویسنده امریکای جنوبی ) است ، توسط ابراهیم پشتکوهی برای اجرا در صحنه بازنویسی شده است وعلاوه بررویا نونهالی که به عنوان مهمان، بازیگر گروه تئاتر «تی توک» بندرعباس شده، محمد سایبانی،مریم نحوی،الهام اسکندری،ماندانا لیاقت،فاطمه جعفری،یاشارمحسنی،امیر علی سی سی پور،معصومه آقا بیگی،علیرضا سرحدی بازی می کنند وبهرنگ عباس پورآهنگساز این نمایش است ، حسین اصیلی به عنوان خواننده ومحمد حسین داستان و ایمان رضایی ، نوازنده دراین نمایش حضور دارد. همچنین پیمان بخشی طراح نور آن است.

 

رویا نونهالی , مثل آب برای شکلات

 

اجرای «آب مثل شکلات» پشت کوهی برآمده از یک کارگاه آموزشی این کارگردان با هنرجویان بندرعباس است و درهمان فضای قبلی دیگر آثارش با رویکردی به رئالیست جادویی وبر اساس تلفیق دو فرهنگ؛ جنوب ایران وآمریکای لاتین اجرا می شود. صحنه اصلی نمایش فضای یک آشپزخانه است واین فضا به گونه ای طراحی شده که تا تمام حس‌های تماشاگر همچون حس بویایی و چشایی همراه با حس شنوایی و دیداری به کارگرفته شود.

منبع:inn.ir

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی