آخرین اخبار فرهنگی - هنری


اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,مدیری

یک اتهام جدید علیه مهران مدیری؟/ کامنت‌های مخاطبان جعلی است

مصائب مدیری در دورهمی تمامی ندارد، همین چند روز پیش بود که صحبت‌های ضدزن او مورد انتقاد کاربران واقع شده بود و حالا روزنامه…


مهران مدیری: نوجوانی که در خانه‌اش انرژی هسته‌ای تولید می‌کرد، داروی کرونا را هم بسازد!اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,مهران مدیری

مهران مدیری در برنامۀ جمعه شبِ «دورهمی»  که شامگاه 16 اسفند 1398 از شبکه نسیم پخش شد، با توصیه به تحمل خانه‌نشینی و قرنطینه به خاطر مقابله با ویروس کرونا به طعنه گفت: تا اردیبهشت، صبر کنیم چون با برخورد شهاب سنگ به کرۀ زمین، کُلّاً خلاص می‌شویم!

 

مهران مدیری: نوجوانی که در خانه‌اش انرژی هسته‌ای تولید می‌کرد، داروی کرونا را هم بسازد!

 

او همچنین گفت: یادتان هست که دختر بچۀ 13 ساله‌ای بود که در خانه‌اش انرژی هسته‌ای تولید می‌کرد؟ الآن دیگر باید بزرگ شده باشد! لطفا زیر گاز تولید انرژی هسته ای را کم کند و برود دارو یا واکسن «کرونا» را پیدا کند! (اشاره به یکی از صحبت های محمود احمدی‌نژاد – رییس جمهوری سابق- که نوجوانی را دیده که در حمام خانه‌شان و در تشت انرژی هسته‌ای تولید می‌کند!)

 

مهران مدیری همچنین بار دیگر با پرسش از دو تن از شرکت کنندگان دربارۀ کتاب هایی که خوانده‌اند فاجعه کتاب نخوانی ایرانیان و اطلاعات عمومی نازل را به رخ کشید.

 

از آقایی پرسید تا کنون چه کتابی خوانده و گفت: حافظ به اضافه کتاب های دبستان و از خانمی پرسید شما چه کتابی خوانده‌اید و پاسخ داد: شنگول و منگول و حبۀ انگور!

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------