بازیگر مجموعه " هری پاتر" به وطنش باز می گردد 

 

بازیگر مجموعه

 

اما واتسون خیلی خوشحال است که به وطنش باز می گردد و تحصیلاتش را در دانشگاه آکسفورد ادامه می دهد.

وقتی قرار است برای گذراندن تعدادی از واحدهای رشته مورد نظرت دانشگاهت را ترک کنی و برای مدت یکسال به یک دانشگاه در یک کشور دیگر بروی اگر کشورمقصد ، وطنت باشد خیلی خوشحال خواهی شد و استرس کمتری خواهی داشت.

اما واتسون در حال حاضر در چنین موقعیتی قرار دارد . او برای گذراندن تعدادی از واحدهایش باید دانشگاه براون را ترک کند و به مدت یکسال در دانشگاه آکسفورد درس بخواند . این دانشگاه در همان جایی واقع شده است که اما دوران کودکی اش را گذرانده است.

واتسون ۲۱ ساله در مراسم افتتاحیه فیلم جدید خود با نام "یک هفته با مرلین" ، گفت:"بازگشتن به خانه و یاد آوری خاطرات گذشته واقعا" خیلی خوب است. از اینکه می توانم در کنار مردمی باشم که دوستشان دارم و کارهایی را که دوست دارم انجام بدهم ، خیلی خوشحالم."

اگرچه اما واتسون مشغول درس خواندن است اما حرفه بازیگری را هم کنار نگذاشته است و در چندین پروژه مختلف همکاری می کند.

او گفت:"من مشغول درس خواندن هستم و همزمان قرار است در چند پروژه هم همکاری کنم و از این بابت خیلی خوشحالم. در حال حاضر نمی توانم درباره این پروژه ها صحبت کنم اما سعی می کنم که سال آینده در اوقات فراغت و بین ساعتهای دانشگاه در چند پروژه فیلمسازی شرکت کنم ."

اما واتسون در فیلم " هفته من با مرلین" نقش لوسی ، دستیار مرلین مونرو را بازی کرد. در این فیلم میشل ویلیامز نقش مرلین مونرو را بازی می کند.

اما واتسون گفت:"من این نقش را خیلی دوست داشتم . نقش خیلی حساسی نبود و من خیلی تحت فشار نبودم . اگرچه نقش خیلی کوچکی بود اما خیلی جالب بود . نمایشنامه و داستان فیلم را خیلی دوست داشتم و از آنجایی که خیلی به مرلین مونرو علاقه دارم خیلی دوست داشتم در این پروژه شرکت کنم و این نقش را بازی کنم."

او در ادامه حرفهایش گفت:"من به حضور در این پروژه افتخار می کنم و خیلی خوشحالم که جزئی از آن بودم."

او درباره میشل ویلیامز گفت:"به نظر من او عالی بود. بازی کردن نقش یک ستاره مشهور و دوست داشتنی مثل مرلین مونرو واقعا" کار سختی است اما میشل بخوبی از عهده اینکار برآمد ومن واقعا" تحت تاثیر قرار گرفتم."... / پرتال آفتاب

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------